Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahaha, nie ma obaw, niższe wyceny spowodują ,że ci ,którzy tymi interesami kręcą(pracownie hemodynamiczne) będą mieli w wolniejszym tempie nabijane i tak obfite kabzy. Wyceny procedur inwazyjnych w kardiologii są przeszacowane, główny strumień pieniędzy nie wpływa do szpitali tylko do spółek zarządzanych przez kardiologów Jest bulwerujący dla środowiska medycznego fakt,że ci szczęśliwcy ,którzy dzięki układom dopchają się do stołu hemodynamicznego stają się od razu elitą finansową zarabiającą często 10x więcej niż przeciętny lekarz Poza tym jest wielką hipokryzją mówienie o ryzyku zamykania szpitali, jeśli po cichu czynione są próby wejścia do innych szpitali i otwierania pracowni hemodynamicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak ich obchodzi służba zdrowia, ważne żeby były pieniądze dla kleru i dalszą propagandę pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś się za to bierze. Lekarze na kontraktach zarabiają krocie wykonują badania na sprzęcie dofinansowanym z różnych funduszy a ceny usług ciągle rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Widać jak ich obchodzi służba zdrowia, ważne żeby były pieniądze dla kleru i dalszą propagandę pisu.
Widać że mózg masz nieźle wyprany ideologią KOD, GW i TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam życie i zdrowie, najważniejsze żeby było na 500+ i dla Papy z Torunia. Reszta ma cicho siedzieć bo jak nie to hejterzy opłacani przez dobrą zmianę zrównają z ziemią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co tam życie i zdrowie, najważniejsze żeby było na 500+ i dla Papy z Torunia. Reszta ma cicho siedzieć bo jak nie to hejterzy opłacani przez dobrą zmianę zrównają z ziemią.........Ja powiem nieco inaczej ,choć moja Rodzina doświadczyła okropności Majdanka...!!! Byli naziści,którzy uważali,że naród polski to podludzie , niezdatni do postępu cywilizacyjnego...Dziś z goryczą muszę powiedzieć ,że było wiele prawdy w ich myśleniu...;-((( Nie sądziłem że za mojego życia ta okrutna prawda zostanie potwierdzona przez lwią część tego biednego narodu...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zabiegi to niezły biznes dla właścicieli tych pracowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, dobra zmiana... Dobrze ze zdazylem z moja operacja zastawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest 500+ , będzie mieszkanie + i 500 zł w banknocie na tacę a ludzie chorzy do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialbym zeby minister zdrowia trafił do mniej znanego szpitala i zeby wyszedl z niego nie wpelni sprawny bo zabraklo, kasy na wlasciwy zabieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma pieniędzy, chorzy są niepotrzebni bo oni nie są w stanie się pieprzyć i rozmnazać jak króliki500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...