Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieję że piekarnia nie zniknie i nadal będziemy jeść pieczywo receptury Mistrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy chleb w Lublinie. Ogromny szacunek dla Mistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że odszedł mistrz , ale mamy nadzieję że jedyna koszerna piekarnia POzostanie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrz! Najlepsze pieczywo w Lublinie. Kupuję tylko w Jego piekarni. Odchodzą starzy mistrzowie, na szczęście syn podtrzymuje tradycję za co mu chwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że odszedł mistrz , ale mamy nadzieję że jedyna koszerna piekarnia POzostanie .
Cham zawsze się wciśnie, nieprawdaż "cebularzu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że odszedł mistrz , ale mamy nadzieję że jedyna koszerna piekarnia POzostanie .
  Ty chamie ,zyciowy nieudaczniku .Zazdroscisz nie tylko pieniedzy ale i czyisc umiejetnosci.Kazdy co sie dorobi w Polsce to zaraz zyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P.   Mam nadzieję, że jego dzieło będzie kontynuowane, a ja będę wciąż mogła cieszyć się dobrym, tradycyjnym chlebem. Dodam, że innego chleba nie kupuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecze wyrazy wspolczucia dla bliskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrz! Najlepsze pieczywo w Lublinie. Kupuję tylko w Jego piekarni. Odchodzą starzy mistrzowie, na szczęście syn podtrzymuje tradycję za co mu chwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda ze odszedl taki dobry czlowjeka, kondolencje dla calej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...