Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cóż, w końcu dzisiaj piątek, piąteczek, piątunio. Radni chcą na urlop ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, chyba wczoraj za duzo się wypiło skoro dziś "piąteczek" w czwartek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdurny tekts? Nic z niego nie wynika. Informacja (jest godz. 11), że właśnie zaczyna się posiedzenie Rady, ale nie ma nic o sprawach jakie będą omawiane. Będzie coś ważnego? Nie chciało się zajrzeć do porządku obrad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdurny tekts? Nic z niego nie wynika. Informacja (jest godz. 11), że właśnie zaczyna się posiedzenie Rady, ale nie ma nic o sprawach jakie będą omawiane. Będzie coś ważnego? Nie chciało się zajrzeć do porządku obrad?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYM TYCH WSZYSTKICH RADNYCH, MARSZAŁKÓW, PREZYDENTÓW, WÓJTÓW, POGONIŁ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE I ZLIKIWODWAŁ DEMOKRACJĘ W TYM DURNYM KRAJU, POLSKA!!KONIEC Z MARNOWANIEM MILIONÓW, WYPRACOWANYCH PRZEZ CIĘŻKO PRACUJĄCYCH OBYWATELI, NA TEN CYRK, POD NAZWĄ DEMOKRACJA!!JESTEM WYKSZTAŁCONY, NIKT MI ŁATWEJ KASY NIE DAJE,MUSZĘ CIĘŻKO PRACOWAĆ I JAK PATRZĘ NA TYCH DEBILI=POSŁÓW, RADNYCH, TO NÓŻ MI SIĘ W KIESZENI OTWIERA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za bzdurny tekts? Nic z niego nie wynika. Informacja (jest godz. 11), że właśnie zaczyna się posiedzenie Rady, ale nie ma nic o sprawach jakie będą omawiane. Będzie coś ważnego? Nie chciało się zajrzeć do porządku obrad?
  Może chodzi o to, że sformułowanie "Jesteśmy wyczuleni na urządzenia nagrywające" można rozumieć jakby dwojako :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dw i pan ds zapomniał jeszcze napisać, że Przewodniczący Kowalczyk wychodził zrobić siku. Dziennikarskie dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście autor artykułu zapomniał dodać, że tekst o nagrywaniu Kowalczyk powiedział w formie żartu. Ale tak brzmi bardziej dramatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO  WIECIE CO IM MOGĄ  CI Z CBA I PROKURATURY :) "SKOCZYĆ NA PUKIEL " ::)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA BYM TYCH WSZYSTKICH RADNYCH, MARSZAŁKÓW, PREZYDENTÓW, WÓJTÓW, POGONIŁ GDZIE PIEPRZ ROŚNIE I ZLIKIWODWAŁ DEMOKRACJĘ W TYM DURNYM KRAJU, POLSKA!!KONIEC Z MARNOWANIEM MILIONÓW, WYPRACOWANYCH PRZEZ CIĘŻKO PRACUJĄCYCH OBYWATELI, NA TEN CYRK, POD NAZWĄ DEMOKRACJA!!JESTEM WYKSZTAŁCONY, NIKT MI ŁATWEJ KASY NIE DAJE,MUSZĘ CIĘŻKO PRACOWAĆ I JAK PATRZĘ NA TYCH DEBILI=POSŁÓW, RADNYCH, TO NÓŻ MI SIĘ W KIESZENI OTWIERA!!
Nikt nikogo nie pogoni z prostej przyczyny: diety radnych są dodatkowym, NIEOPODATKOWANYM źródłem dochodu dla aktywu partyjnego niższego szczebla. Ten wyżej jest lokowany w urzędach i tzw. samorządach. Prezydium zasiada w rządzie. Oprócz pensji, diet i różnych innych przywilejów, ci ludzie utrzymywani są z budżetu, czyli są na garnuszku wszystkich obywateli. Nawet tych gardzących partyjniactwem. Oto dlaczego zwalcza się Kukiza - on jako jedyny chce oderwać partyjne ryje od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nowych nagraniach "bankowwo" są ludzie z PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za cwaniak, straszne to jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk to największy wieśniak w ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadniczo, Gościu, zgadzam się z twoją linią rozumowania. Te kacyki co się pchają do władzy nie mają kompetencji osobowościowych, kultury, ogłady, często też wykształcenia, a nade wszystko - poczucia obciachu. Stąd nepotyzm, święte krowy, grabienie do siebie i okradanie nas - Polaków. Społeczeństwo polskie w całej swej masie i ze swoimi przywarami nie jest gotowe na klasyczną demokrację w stylu cywilizowanego Zachodu. No ale rzundzi u nas kto rzundzi, kto pierwej wstanie, kto obieca gruszki na wierzbie, taki nasz Stasio-Rysio-Henio-Władzio - czyli Pan NIKT, a sadzi się, jakby nie był dziadem jeszcze kilkanaście lat temu. I kradnie, oj kradnie na potęgę, w żywe oczy, w biały dzień, wyposaża rodzinę i wiernych oddanych, ręce opadają, i chce się spiepszać stąd jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...