Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Odrzucić 60 milionów na przebudowę skrzyżowania, odrzucić perspektywę niskich cen w hipermarkecie, a wszystko to, żeby dobrze zrobić paru tzw. przedsiębiorcom, którzy z braku konkurencji mogą sobie dyktować ceny z kosmosu. Jassssssne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwali się Ci którzy płacą swoim pracownikom krocie. Banda wyzyskiwaczy i ździerców która poczuła zagrożenie własnego interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przedsiębiorcy" to Ci, którzy nie płacą pracownikom po 3-4 miesiące?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcy za 10 groszy i z cukrem w swoich sklepichach po 6,80. Niech pochwalą sie ile u nich pracownicy zarabiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych miejscowych kupców!Umowa zlecenie,600.- do rączki a jak nie to wynocha !!!!!Praca po 10-12 godzin. oczywiście bez nadgodzin !!!Popieram budowę Galerii !!!!Ok. 1300 osób może mieć tam pracę !!!!Powstaną jeszcze trzy, cztery podobne galerie to będzie konkurencja w cenach i płacach !!!!!!Pomyślcie cztery nowe galeria i jest praca dla 5 tyś. ludzi !!!!!Oni będą płacili podatki, robili zakupy, będziemy się rozwijali !!!!A o odlewni, fabryce samochodów to radzę zapomnieć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z autorami poprzednich komentarzy w sprawie cukru po 6,80. Podzielam nadzieję, na przebudowanie kłopotliwego skrzyżowania. A jednocześnie zastanawiam się po co Lublinowi kolejna galeria. Argument miejsc pracy? Przecież już teraz w tym mieście, w "galeriach", niemal wszyscy pracownicy mają wykształcenie wyższe, bo oprócz gastronomii innej alternatywy nie ma. Chyba, że wyjazd. A później lament, że młodzi uciekają hen, hen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co rodzimi pseudohandlowcy -i dobrze niech ta galeria powstanie. Od jakiegoś czasu mam daleko gdzieś lokalny patriotyzm. Od kiedy ?... a no od czasu kiedy zauważyłem że buty które kupiłem u was były o 50 zł droższe niż w wielkoobszarowej galerii w Warszawie. Identyczne - u was zapłaciłem 340 zł a w Warszawie kosztowały 290.To samo jest z ;ubraniami ,przetworami spożywczymi,sprzętem.Jak nie zmądrzejecie i nie ograniczycie pazerności to niedługo w obowiązkach zostanie wam jedynie protestowanie. Co do uczniów....no cóż,Prezydent nie miał gdzie ustawić biurek dla kolejnych urzędników (sekcja szybkiego reagowania kryzysowego na drogach) więc stłoczy dzieciaki a tym sfinansuje ciepłe,zbędne posadki.My natomiast zdziwimy się kiedy nam na nich dodatkowo skażą płacić myto za przejazd z Lublina do Piask a następnie do Kurowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ruch poparcia kolejnego marketu. No i dobrze. Każdy ma prawo wyboru gdzie chce zrobić zakupy i ile ma za nie zapłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie co rodzimi pseudohandlowcy -i dobrze niech ta galeria powstanie. Od jakiegoś czasu mam daleko gdzieś lokalny patriotyzm. Od kiedy ?... a no od czasu kiedy zauważyłem że buty które kupiłem u was były o 50 zł droższe niż w wielkoobszarowej galerii w Warszawie. Identyczne - u was zapłaciłem 340 zł a w Warszawie kosztowały 290. A do Warszawy pojechałeś za 1 grosz pewnie-śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiaki przeciwne inwestycji na gorkach czechowskich, ale za to robią place kaczyńskiego. haha. tak glosujcie na nich. bo najwazniejsza jest pamiec po kaczynskim, ktory nic dla pl nie zrobil. olac gospodarkę i inwestycje. BRAWO PIS. MACIE TO CO CHCIELISCIE LUBLINIANIE PISSSSS. chcecie byc ciemnogrodem to bAdzcie, ale nie karzcie być nim innym ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, bede miał gdzie lać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to panowie z Rady Miasta, strzał w kolano!!! Place Kaczyńskiego w sąsiedztwie klubu PLACE. Mam nadzieję że Leszek przewraca się na Wawelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheh napisał:
no to panowie z Rady Miasta, strzał w kolano!!! Place Kaczyńskiego w sąsiedztwie klubu PLACE. Mam nadzieję że Leszek przewraca się na Wawelu
Podpisz się nazwiskiem cwaniaku jak takie herezje piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy radni z PiS! Idźcie za ciosem! Proponuję nadać kolejne nazwy: Dworzec kolejowy im. Przemysława Gosiewskiego MOSiR im. Zbigniewa "wanny" Wassermanna przedszkole im. Krzysztofa Putry (wielkie znaczenie - dużo dzieci miał) Lubelski IPN im. Kurtyki wydzielić wydział prawdy objawionej im. Anny Walentynowicz Lubelską siedzibę NBP im. Skrzypka Halę na "Globusie" im. Aleksandry Natalli-ŚWIAT i wiele wiele innych miejsc! Przecież w tej katastrofie (sorry - morderstwie) zginął właściwie sam PiS więc trzeba przypominać ludziom do usranej śmierci o tym fakcie nazywając nawet np. publiczną toaletę im. Kaczyńskiego, a co! Niech wódz otacza zewsząd! Proponuję nawet powstające lotnisko nazwać im. Tupolewa 154M-101, posadzim dookoła brzozy i będzie git
Ostatnio edytowany 31 marca 2011 r. o 17:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyńskiego? zaraz, zaraz - a kto to taki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
góral nizinny napisał:
Kaczyńskiego? zaraz, zaraz - a kto to taki ?
To jeden z tych pasożytów w polityce jak całe pis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac im. Dzieci won Proponuję z placu LK wydzielić większą część na Plac Jarosława, a całość nazwać mianem Placu Jadwigi Kaczyńskiej. Natomiast część miasta, aż do Pl. Łokietka - imieniem Rajmunda Kaczyńskiego. Rajmund przynajmniej walczył w Powstaniu ! Gratulacje dla radnych PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaaaaaaale żenada ://////// z chęcią sie odleje na ten plac teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szlag mnie trafił za ten plac, co on zrobił dla Lublina? Jest wiele innych osób, których pamięci się to należy, a plac przecież miał już patronat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz z Lublina smieje sie cala Polska hahaha jakie buraki :] i kartofle :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...