Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
psl zrobiło im tylko przysługę. Przecież wiadomo, że połowa nie miała ochoty jechać i marznąć na jakimś głupowatym marszu. święta idą, pojadą na zakupy przynajmniej i mają wymówkę dla prezia, dlaczego nie przyjechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz?   Nie każdy jest taki jak ty sam, a więc przykładnie własnej miarki do innych nie zawsze jest zasadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiem, niektórzy są idiotami. A zamiast wziąć się do roboty, odwalają różne szopki. Cóż zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk rozkazał blokować serwery w Hot Spotach w piątki ,soboty i niedziele aby okoliczni mieszkańcy nie mogli skorzystać.Już nie działają w poniedziałek nad ranem zostaną odblokowane,trwa to od trzech lat.Ratusz obiecuje inwestycje a żałuje nam internetu.Wstyd w innych miastacj jest to niedopomyślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niektórych jest to okazja zobaczyć Warszawę,  nie żałujcie Im!  Sama bym pojechała...Tylko, kto mnie weźmie? Żadnej parii nie  wielbię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl zrobiło im tylko przysługę. Przecież wiadomo, że połowa nie miała ochoty jechać i marznąć na jakimś głupowatym marszu. święta idą, pojadą na zakupy przynajmniej i mają wymówkę dla prezia, dlaczego nie przyjechali.
   
Dla niektórych jest to okazja zobaczyć Warszawę,  nie żałujcie Im!  Sama bym pojechała...Tylko, kto mnie weźmie? Żadnej parii nie  wielbię...
  Biedne PISuary....... aj biedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję ,że Radni zrezygnują z diet i zjawią się na Marszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk rozkazał blokować serwery w Hot Spotach w piątki ,soboty i niedziele aby okoliczni mieszkańcy nie mogli skorzystać.Już nie działają w poniedziałek nad ranem zostaną odblokowane,trwa to od trzech lat.Ratusz obiecuje inwestycje a żałuje nam internetu.Wstyd w innych miastacj jest to niedopomyślenia.
  ale głupoty, u mnie wszystko działa, nikt niczego nie blokuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Soboń przeliczał koszty wyjazdu do Warszawy/nie tylko przejazdu-paliwo,ale całość włącznie z całą organizacją-zabezpieczenia pochodu,do tego koszty leczenia urazów i zniszczeń spowodowanych przez "dzicz" - bo bez tego pochód byłby nieważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niektórych jest to okazja zobaczyć Warszawę,  nie żałujcie Im!  Sama bym pojechała...Tylko, kto mnie weźmie? Żadnej parii nie  wielbię...
Ja ciebie  chętnie przygarnę,mam jedno wolne miejsce na ramie,będziemy POsówać na rowerze,ha,ha,ha. wyjazd planuję na cały tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Soboń przeliczał koszty wyjazdu do Warszawy/nie tylko przejazdu-paliwo,ale całość włącznie z całą organizacją-zabezpieczenia pochodu,do tego koszty leczenia urazów i zniszczeń spowodowanych przez "dzicz" - bo bez tego pochód byłby nieważny.
Ale o czym ty piszesz, "komunistyczna świnio"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niektórych jest to okazja zobaczyć Warszawę,  nie żałujcie Im!  Sama bym pojechała...Tylko, kto mnie weźmie? Żadnej parii nie  wielbię...
Ja też myszko POsówam kolażówką na Warszawkę,,mam jedno ,wolne ,ciepłe miejsce,tuż koło dzwonka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...