Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Setna rocznica objawień fatimskich. Akcja billboardowa i uroczystości w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 maja 2017 r. o 07:54 Powrót do artykułu
***s://***youtube.com/watch?v=_ifsuxze-kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królowo Polski módl się za nami, miej w opiece naszą Ojczyznę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 wiek a ci jeszcze wyjeżdżają z takimi plakatami... Powinny pojawić się jeszcze plakaty z płaską ziemią opartą na 12 krokodylach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty pewnie wolisz w 21 wieku modlić się do Allaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wierzę i mi to nie przeszkadza... Przeszkadza mi natomiast jak ktoś wyskakuje z 21 wiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemność widzę, ciemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w ciemnogrodzie. Nie do wiary, że ktoś jeszcze wierzy w te bajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciemnota dalej swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do dyskusji wierzących: Wiara chrześcijańska istnieje 2000 lat , w porównaniu do czasu istnienia człowieka to jak sekunda w trakcie dnia. W tym czasie było już tysiące religii które upadały wraz z cywilizacjami. To samo będzie z chrześcijaństwem za 100 , 200 może 500 lat , przyjdzie następna religia bardziej dostosowana do nowych czasów, to jest fakt pewny bezdyskusyjny. A więc dlaczego ta religia ma być tą jedyną i prawdziwą???? One jest jedynie epizodem w historii człowieka. Nie neguje istnienia czegoś/kogoś nazywanego Bogiem , ale jest to tak abstrakcyjne że nie można tego w żaden sposob opisać. Pytanie brzmi dlaczego akurat to religia chrzescijańska ma być tą właściwą , a może to chcrzescijanie błądzą i zostaną potępieni????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimbusy w akcji. Małe rozumki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasza planeta jest pyłem , niczym w kosmosie. Sama nasza galaktyka - droga mleczna - liczy więcej gwiazd niż jest ziaren piasku na ziemi !!! Teraz takich podobnych galaktyk jest ..... tez więcej niż ziarenek piasku na ziemi !!! To jest potwierdzone i pewne ale ... są teorie wieloświatów które mowią że tych wszechświatów także jest tyle co ziaren piasku na ziemi. To jest tak abstrakcyjne i niepojęte że jedynym sposobem ogarnięcia tego jest abstrakcyjne pojęcie Boga. Jednak obieranie tego w ziemskie wizje Boga i religie jest zwykłym zawłaszczeniem człowieka przez innych ludzi celem uzyskania swoich korzyści. To jest największe kłamstwo w czasach ludzkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w ciemnogrodzie. Nie do wiary, że ktoś jeszcze wierzy w te bajki.to  Nie na twoją głowę te " bajki ". I tak nie zrozumiesz. Przynajmniej teraz. Kiedyś,  może już wkrótce, przekonasz się,  czy warto było wierzyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 lipca 1917 r. powiedziała: „Aby zapobiec wojnie.... zażądam poświęcenia Rosji mojemu Niepokalanemu Sercu i zadość czyniącej Komunii w pierwsze soboty miesiąca. Jeżeli wysłuchają moich próśb, Rosja się nawróci i zapanuje pokój. Jeżeli nie, rozsieje swe błędy po całym świecie, doprowadzając do wojen i prześladowań Kościoła”. - a komuchy nadal wierzą w Lenina i Stalina. Nic się nie nauczyli z Objawień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można w XXI wieku wierzyć, że 2+2=4? Wolni ludzie w takie głupoty nie wierzą, 2+2 może być 5 lub 9, jak kto woli. Niech żyje wolność myślenia i PO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden słyszy z nieba głos Boga, inny słyszy szepty dochodzące z kontaktu. Komu wierzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po opuszczeniu Polikliniki Gemelli, Jan Paweł II oświadczył: „Zrozumiałem, że jedyną drogą uniknięcia wojny, uratowania świata przed ateizmem, jest nawrócenie Rosji zgodnie z fatimskim orędziem”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wierzyłem głosom dochodzącym z kontaktu. Jedyne pewne źródło. Funkcjonariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten ksiądz, który lubi małe dziewczynki też będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle religii wymyślili, a teraz nawzajem się mordują,nic tak nie kasuje mózgu jak religia,a biznes jaki,ciągle obiecują niebo,ale jakoś umierać szybciej nie chcą,tylko takie kolejki do doktorów,że szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...