Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wsadzić go do mamra, bo jak nie, to inni będą podrabiali takie karty !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chamstwo zajmować miejsce inwalidzie i jeszcze karte fałszować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozpanoszyło się to pseudoinwalidztwo jak wszy... Kiedyś mialem prywatny parking i zjeźdzało się to bydło machając swoimi kartami - w większości przypadków chłopiska silne jak dęby zdrowsze ode mnie samego... a tymczasem własnemu ojcu który ledwie chodził ledwo taką kartę wyrobiłem... Oczywiście zapraszałem to bydło do wyjazdu jeśli im mój regulamin na prywatnym terenie nie odpowiadał.. Gonić bydło inwalidzkie, wszystko by chciało pod nos i za darmo jak rowerzyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepełnosprawny napisał:
To jest chamstwo zajmować miejsce inwalidzie i jeszcze karte fałszować
trzeba być niezłym inwalidą umysłowym żeby wpaść na pomysł fałszowanie karty żeby na parkingu zając miejsce na prawdę chorym ludziom. Nie wsadzajcie go do mamra, podajcie jego dane osobowe i gdzie mieszka, to była by dotkliwa kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to odrazu karać człowieka ? Połamać mu np. nogi albo ręce, wtedy jego karta inwalidzka nabierze ważności i przestanie być fałszywa. Skoro aż tak bardzo zazdrości on inwalidom ich przywilejów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwiedzcie mi co jest grane, że mamy w centrum Lublina strefę płatnego parkowania, a przy ul. Wieniawskiej na przeciwko budynku Urzędu Miasta jest parking urzędu miasta BEZPŁATNY. Czy "zwykli" ludzie pracujący w centrum mają mieć inne prawa niż urzędasy, których utrzymujemy z naszych podatków -że ci drudzy jeszcze mają coś dostawać za darmo za co inni muszą płacić?!?! Przecież to prywatne samochody, kilkadziesiąt miejsc, parking codziennie pełny - przecież miasto może sporo zarobić pobierając opłaty za parkowanie! Dlaczego tego nie robi?!?!?! Do czego to doszło, że ta zaraza aż tak się rozpleniła i aż tak bezczelnie przyznaje sobie raz po raz kolejne specjalne przywileje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatniku !!! Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych) Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem". Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę. Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą dojeżdżać do pracy, mają też przydzielane mieszkania jeśli nie mają gdzie mieszkać, albo dodatki mieszkaniowe. Kolejarze na ten przykład mają częściowo darmowe przejazdy koleją i ich rodziny też....mam wymieniać dalej ?! Pracownicy konsulatów i ambasad polskich (a jest ich kilkaset tych konsulatów i ambasad, a pracowników tysiące) na terenie całego świata mają darmowe przeloty do kraju i z powrotem. Można by tak wymieniać bez końca... ...a ty czepiasz się urzędasów ze mają parking za darmo ?? Nie rozśmieszaj mnie i się nie kompromituj ! Nadmienię tylko że nie jestem urzędasem, ale aktualnie bezrobotnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie mu dożywocie a dilerom i gwałcicielom do 3 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
Na naszym parkingu jest taki, który dopisał chodzącą o laseczce mamusię z grupą inwalidzką, do dowodu rejestracyjnego swojej wypasionej bryki i osiłek spokojnie parkuje na miejscu dla inwalidy.
muszę Cie wyprowadzić z niewiedzy - karta parkingowa dla jak to nazywacie "inwalidy" już od dobrych kilku latek nie jest powiązana z samochodem, także dopisanie do samochodu mamusi czy też nie niewiele zmienia - karta jest związana z osobą i przesiadając się do dowolnego samochodu, nadal mamy uprawnienie, oile posiadamy rzeczoną kartę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podatniku !!! Wszyscy jesteśmy podatnikami ! (Za wyjątkiem bezrobotnych) Urzędnicy państwowi też płacą podatki ! Tak samo jak policjanci, nauczyciele, strażacy, żołnierze ...i cała reszta tak zwanej budżetówki. Wszyscy ci (z budżetówki) też pracują. Twój sposób myślenia jest bez obrazy ale jak "spod budki z piwem". Każdy zawód ma jakieś "przywileje", szczególnie jeśli chodzi o tak zwaną budżetówkę. Żołnierze i policjanci np. mają dopłaty do pensji w przypadku jeśli muszą dojeżdżać do pracy, mają też przydzielane mieszkania jeśli nie mają gdzie mieszkać, albo dodatki mieszkaniowe. Kolejarze na ten przykład mają częściowo darmowe przejazdy koleją i ich rodziny też....mam wymieniać dalej ?! Pracownicy konsulatów i ambasad polskich (a jest ich kilkaset tych konsulatów i ambasad, a pracowników tysiące) na terenie całego świata mają darmowe przeloty do kraju i z powrotem. Można by tak wymieniać bez końca... ...a ty czepiasz się urzędasów ze mają parking za darmo ?? Nie rozśmieszaj mnie i się nie kompromituj ! Nadmienię tylko że nie jestem urzędasem, ale aktualnie bezrobotnym.
Owszem - wszyscy pracujący płacą podatki. Ale w zależności od efektów tej pracy, to są zawody produktywne i nieproduktywne. Piekarz, murarz, górnik, strażak itd. to zawody produktywne - bo generują jakieś dobra (lub w przypadku strażaków czy policjantów - zapobiegają zniszczenia tych dóbr lub powiększenia szkód) Ale już urzędnik czy pracownik firmy "wyłudzającej" tzw. dotacje to zajęcia, które nie generują zadnych dóbr ale jeszcze gorzej - bo wygenerowany przez tych pierwszych pkb jest przez drugich "przejadany". Czym bardziej skomplikowane prawo i bardziej rozbudowane biurkracja, tym więcej pojawia się urzędników i podatki rosną żeby ich utrzymać. Dlatego możesz im podziękować (jest ich już u nas ponad pół miliona) za to że nie masz pracy. (Pewnie ktoś z twojej rodziny jest urzędnikiem - może mama albo tata i jesteś na ich utrzymaniu - stąd takie Twoje stanowisko)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
rozpanoszyło się to pseudoinwalidztwo jak wszy... Kiedyś mialem prywatny parking i zjeźdzało się to bydło machając swoimi kartami - w większości przypadków chłopiska silne jak dęby zdrowsze ode mnie samego... a tymczasem własnemu ojcu który ledwie chodził ledwo taką kartę wyrobiłem... Oczywiście zapraszałem to bydło do wyjazdu jeśli im mój regulamin na prywatnym terenie nie odpowiadał.. Gonić bydło inwalidzkie, wszystko by chciało pod nos i za darmo jak rowerzyści
Popieram mądre słowa. Zastanawia mnie tytuł artykułu ,,Sfałszował kartę niepełnosprawnego. Parkował za darmo" Jak to parkował za darmo przecież karta parkingowa nie zwalnia z opłat za parkowanie. Przywileje niepełnosprawngo z kartą parkingową to: [*]do korzystania z miejsc parkingowych wyznaczonych dla osób niepełnosprawnych [*]do niestosowania się do następujących znaków drogowych: [*] [*]B-1 zakaz ruchu w obu kierunkach [*]B-3 zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z wyjątkiem motocykli jednośladowych [*]B-3a zakaz wjazdu autobusów [*]B-4 zakaz wjazdu motocykli [*]B-10 zakaz wjazdu motorowerów [*]B-35 zakaz postoju [*]B-37 zakaz postoju w dni nieparzyste [*]B-38 zakaz postoju w dni parzyste [*]B-39 strefa ograniczonego postoju a o bezpłatnym parkowaniu nie ma mowy Jakby tak wszystkim posprawdzać te katy to ponad połowa to albo jeżdzi na babci dziadka kartach często nie żyjących już a o terminie ważnośći karty nie wspomne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czego to doszło, że ta zaraza aż tak się rozpleniła i aż tak bezczelnie przyznaje sobie raz po raz kolejne specjalne przywileje!!!
To nie przywilej.To parking przed ich miejscem pracy,tak jak wiele miejsc przed fabrykami i innymi firmami.Jezeli twój pracodawca miał by parę metrów chodnika przed biurem to też byś nie płacił.Jak nie ma,bo płaci tylko za lokal płacisz ty za zajmowanie terenu miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że nie ma w Polsce kary śmierci.Wielu było by gotowych z niej skorzystać nawet w takim przypadku jak ten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...