Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kilkanaście razy byłem  osobą  odwiedzającą krewnego na wspomnianym oddziale szpitalnym i uważam,, iż w wypadku uznania owego lekarza winnym zarzucanych czynów powinno się go wykastrować za sam fakt molestowania oraz poddać intensywnemu leczeniu psychiatrycznemu. Widziałem pracujący tam personel medyczny. Moje poczucie estetyki na pewno odstręczyłoby mnie od zalotów .. Ten facet najprawdopodobniej jest dotknięty znacznym deficytem ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co za to grozi? 5 lat procesu, latania po sądach , a potem zły stan zdrowia oskarżonego i ..wielkie nic. Ja nie rozumiem w ogóle tego pojęcia, jak można dawać się molestować , jeszcze w miejscu pracy! I to kto, lekarski, niby wykształcone. Akurat lekarz nie musi się obawiać utraty pracy. Powiedzieć debilowi do słuchu-kulturalnie, ale ostro i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarki może i niezbyt urodziwe ale pielegniarki jakies 8 lat temu jak leżałem to bylo na czym oko zawiesić-szczegolnie taka jedna w spódniczce zakrywajacej ledwie bielize jak mi przychodziła ciśnienie mierzyć to zawsze mi 130 namierzyla mimo że przeważnie mam 110 na 70,świeżo po operacji było ale marzyłem żeby ją dopaść gdzieś w zabiegowym także lekarzom też sie nie dziwie-swoja dorgą piguły mogłu by chodzić w spodniach lub spodnicach do kolan a nie takie mini.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chciały zrobić karierę tyłkiem -a że się nie udało to można oskarżyć ......bo najłatwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarki może i niezbyt urodziwe ale pielegniarki jakies 8 lat temu jak leżałem to bylo na czym oko zawiesić-szczegolnie taka jedna w spódniczce zakrywajacej ledwie bielize jak mi przychodziła ciśnienie mierzyć to zawsze mi 130 namierzyla mimo że przeważnie mam 110 na 70,świeżo po operacji było ale marzyłem żeby ją dopaść gdzieś w zabiegowym także lekarzom też sie nie dziwie-swoja dorgą piguły mogłu by chodzić w spodniach lub spodnicach do kolan a nie takie mini.
  e, to widocznie nie byłeś taki chory jak ci wacek stawał na widok kolan     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mężczyzn nie molestował? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  e, to widocznie nie byłeś taki chory jak ci wacek stawał na widok kolan       
No kilka razy namiot mi sie zrobił jak przy innch pacjentach na sali cos robiła i sie pochylała tyłeczkiem do mnie,widziała co się dzieje i sie usmiechała,specjalnie chyba tak-mężatka ale chorzy szybciej wracali do zdrowia jak ona ich obsługiwała-nie wiem co by się działo na kardiologi jakby pracowała ale na ortopedii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chciały zrobić karierę tyłkiem -a że się nie udało to można oskarżyć ......bo najłatwiej.
Każdy sądzi wedle swoich zasług...  Jesteś taka pusta, że aż mi Ciebie jest żal. Ciekawe co byś zrobiła, jakby Ciebie szef molestował? Dała byś mu, jak powiedziałaś "tyłka", czy poskarżyłaś się mamusi? Żałosna jesteś i prosta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy sądzi wedle swoich zasług...  Jesteś taka pusta, że aż mi Ciebie jest żal. Ciekawe co byś zrobiła, jakby Ciebie szef molestował? Dała byś mu, jak powiedziałaś "tyłka", czy poskarżyłaś się mamusi? Żałosna jesteś i prosta.
Ja chyba bardziej współczuję tobie, bo okoliczności zgłoszenia molestowania raczej trochę dziwią normalnie myślących ludzi i tłumaczenie poszkodowanych też. Trudno się dziwić nisko wykształconej pani Anecie K., która dawała "ciała" protektorom z Samoobrony w zamian za pracę, ale kobiety po studiach? Tłumaczenie, że bała się jeździć windą jest trochę od czapy (gdyby ten szpital byl jakimś drapaczem chmur jeszcze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy sądzi wedle swoich zasług...  Jesteś taka pusta, że aż mi Ciebie jest żal. Ciekawe co byś zrobiła, jakby Ciebie szef molestował? Dała byś mu, jak powiedziałaś "tyłka", czy poskarżyłaś się mamusi? Żałosna jesteś i prosta.
Każda du py daje,zaczyna dzień od " paszczaka " żeby coś w życiu osiągnąć,zobacz w TV co się ostatnio działo,za sprawą DRUSZLOKA, tylko po to żeby zostać zwykłą  "pogodynką "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...