Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne wyjście - wezwać ZUS do zapłaty odsetek karnych. Jeśli zrobią tak wszyscy poszkodowani to może wreszcie zus się opamięta - w co wątpię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mówiły że były zajęte.Musiały szorować płytki w pałacowych toaletach.Bo pozłacana fuga nie może się zniszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż...Hasło końca lat 50-tych w Polsce wiecznie żywe:"WSTAWAJ STALINIE ,BO POLSKA GINIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować tą największą mafię w kraju nierobów na bruk ZUS wysadzić w powietrze ja chcę do KRUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Jedyne wyjście - wezwać ZUS do zapłaty odsetek karnych. Jeśli zrobią tak wszyscy poszkodowani to może wreszcie zus się opamięta - w co wątpię !
przecież te odsetki zapłacimy my podatnicy. niech karę zapłacą pracownicy i ich zwierzchnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile razy byłam na zwolnieniu też musiałam dzwonić do szanownej żeby raczyli przysłać pieniądze , przy czym wezwanie do ZUS dostałam zaraz po 2 tygodniach zwolnienia i ze złamaną nogą musiałam się tam pofatygować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kler ruszyłby dupę i coś pomógł skoro tak popiera życie nienarodzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta instytucja już dawno powinna zostać rozwiązana. To biurokratyczny przeżytek nie przystosowany do obecnych realiów, wieczny bałagan i brak kontroli pokazuje, ze najwyższy czas coś z tym zrobić. Oni potrafią jedynie wymagać regularnego opłacania składek natomiast sami nie czują się zobowiązani do przestrzegania terminów. Dopóki ktoś się za to nie weźmie i nie unowocześni tej instytucji takie sytuacje będą się zdarzac a za to wszystko dodatkowe i niepotrzebne koszty poniosą podatnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olewaja wszystkich równo nawet na pisma nie odpowiadajją , komuno wróc i zrób porządek w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety tak jest wiele kobiet jest w podobnej sytuacj ,sama dostaje co 2 lub 3 miesiace chorobowe .a ponoć kobietom w ciąży niewolno sie stresować ile razy sie odzwoniłam i ta sama wymówka duzo pracy wyslemy za dwa tygodnie i tak mija miesiąc za miesiącem .Poprostu dramat placisz składki i okazuje sie ze nic niemasz a nieaj boze zapomniec o jakims papierku ,opuznic sie z składkami to po tobie.Przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS i wszystko wiadomo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam podobną sytuację, ale z opieką na dziecko, zwolnienie miałam w marcu a pieniędzy za nie do dnia dzisiejszego nie widzę. W Zusie usłyszałam, ze sprawa w opracowaniu i pieniądze po 24 maja dostanę. A w wypadku opieki na dziecko całość płaci ZUS - pracodawca całkowicie jest zwolniony z wypłaty poborów za dni nieobecności. Ale co tam - najlepiej rządzi się cudzymi pieniędzmi - skandal i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o kontakt panią z reportażu i osoby z podobnym problemem na maila kpr@10g.pl dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...