Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarbówka w dopalaczach: Trwa kontrola sklepu w Lublinie

Utworzony przez Skarb-onka, 25 czerwca 2010 r. o 13:51 Powrót do artykułu
Niedlugo zaczna kontrolowac ludzi ktorzy takie preparaty kupuja. Paranoja. Kazdy dostaje instrukcje jak korzystac z danego srodka teraz kwestia czy ludzie sie do niej stosuja. Zabroncie tez sprzedawania witaminy C ktora w wielkich ilosciach szkodzi zdrowiu. Dzieki Wam czarny rynek kwitnie w najlepsze ... powstaja coraz to nowe grupy ludzi ktorzy produkuja narkotyki alkochol bo jak nie zabraniacie to co raz podnosicie akcyze to i policja ma co robic... moze ktos bardziej kompetentny niz Pawel Gras by sie wypowiedzial w koncu do jasnej cholery. Rzygac mi sie chce na to co robicie wiec zamiast glosu narzygam do urny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziś punkty z dopalaczami miały być zamknięte, gdyż będą poddane wnikliwej kontroli skarbowej" To ewidentne szykanowanie i utrudnianie prowadzanie działności w gospodarce wolnorynkowej. Czy skarbówka jest od kontrolowania prawidłowości rozliczeń czy to służby specjalne na usługach polityków ? A co do dopalaczy, to trzeba być frajerem by płacić 3 x drożej za coś co ma działać jak zioło, ja wolę kupić porządnego sqna od dilera, bez vatu i działanie pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam tylko na zalegalizowanie narkotyków... wtedy już nie będzie dziwić wychodzący dwunastolatek ze sklepu z "dopalaczami". on też jest kolekcjonerem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie za komuny traktowano wszelkie przejawy prywatnej działalności gospodarczej. Widzę, że dziś zmienił się tylko cel, nie są nim już wszelkie przejawy działalności gospodarczej a tylko W Y B R A N E. Lux torpeda pod Galerią też się nikomu nie podobała a nie słyszałem, żeby była kontrolowana przez sanepid czy US. Nie zażywam tego typu wynalazków, ale nie mówię NIE sklepom tego typu. Większym problemem w PL jest alkoholizm i uzależnienie od wyrobów tytoniowych, i jakoś od zawsze nie możemy się doczekać zmniejszenia liczby koncesji, czy działania na rzecz ograniczenia tego problemu (poza coraz wyższą akcyzą), choćby przez prosty zakaz sprzedaży papierosów i alkoholu w sklepach spożywczych:] Warto się zastanowić dlaczego jedni 'sprzedawcy uzależnień' są traktowani inaczej niż inni, czy stoi za tym jakieś lobby. Swoją drogą zastanawiam się czy ta akcja nie jestem jawnym łamaniem prawa (ustawka na kontrole w sklepach danej branży), może jakiś prawnik by się wypowiedział? Nie słyszałem o podobnych nalotach na spożywczaki, monopolowe czy nawet sklepy z kosiarkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj,chorzy urzędnicy,Polska C!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie tendencyjne działania skarbówki powinien polecieć na pysk naczelnik. To się nie mieści w głowie w normalnym cywilizowanym kraju. Teraz przyślą "sanepid' - niby że brudno.... A swoją drogą, to kto ma się zabrać za samowalę urzędników? Co normalny podatnik może? Jakie ma prawa? Takie jak żyd za okupacji.... A mogło być normalnie, gdyby rozum był na właściwym mejscu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPEŁNIA SIĘ ROLA SKARBÓWKI, GNĘBIĆ LEGALNIE DZIAŁAJĄCYCH BO TAKIE DZISIAJ SĄ SKLEPY Z DOPALACZAMI I SZUKAĆ NA NIE HAKÓW NA ZAMÓWIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
terror narsta nie da sie legalnie wyslemy skarbówke. Daj mi człowieka a paragraf sie znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...