Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skarga prezydenta Żuka trafiła do sądu. Wojewoda przedstawia ekspertyzy prawne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2017 r. o 19:50 Powrót do artykułu
sąd rozstrzygnie,a nie przychylni prawnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek wygląda jak wściekły szczur. Piana toczy się z ust a kłaki jak u szczura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze słyszę o takiej sytuacji. Wojewoda po tym jak wydał swoje rozstrzygnięcie, zakończył swój udział w sprawie. Po co zlecił zewnętrzne opinie prawne? Na tym etapie ocena stanu prawnego należy do sądu administracyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek  Szydło czy to tylko przypadkowa zbieżność nazwisk?,bardzo mnie to ciekawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość wygląda jak zwykły moczymorda obszczymurek !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abstra***ąc od racji jednej i drugiej strony wypada zapytać - gdzie nagle podziały się setki tysięcy złotych oszczędności i niemal milionowy majątek tego rozwodnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Ta łysa sirota siedzi w Koziej Wólce? Nie czas na zmianę i to POzytywną. Cała nadzieja w lotach do Izraela. Wsadzić Łysonia w bagaż i nach Tel Awiw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztowały te ekspertyzy? Zapłacił podatnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i PO to jedno zło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy gdy normalny obywatel popełni czyn zabroniony prawem to nadal pozostaje bezkarny? Czas zakończyć tą farsę panie Żuku i odejść na emeryturkę polityczną do dobrej spółki "miejskiej". Kasa ta sama a ile spokoju i relaksu. Panu już dziękujemy. Ps. Cały czas czekam na obiecaną (w kampani wyborczej) budowę ulicy.POzostały tylko obiecanki cacanki a ja "głupi" wierzyłem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy bym tego gościa nie wybrał na wojewodę a już napewno na niego nikt nie zagłosuje oprócz rodziny jest spalony !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że wojewoda działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy gdy normalny obywatel popełni czyn zabroniony prawem to nadal pozostaje bezkarny? Czas zakończyć tą farsę panie Żuku i odejść na emeryturkę polityczną do dobrej spółki "miejskiej". Kasa ta sama a ile spokoju i relaksu. Panu już dziękujemy. Ps. Cały czas czekam na obiecaną (w kampanii wyborczej) budowę ulicy. POzostały tylko obiecanki cacanki a ja "głupi" wierzyłem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztowały te ekspertyzy Żuka? Zapłacił podatnik czy Żuk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to zło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk po prostu popełnił błąd, złamał zapisy ustawy i tyle popełnił wykroczenie skutkujące wygaszeniem mandatu - tyle i aż tyle, to nie ma co filozofować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj zostało każdy szanujący się prawnik to powie, publicznie cisza ale rozmawiałem z kilkoma pomimo że sami są zwolennikami prezydenta to dają małe szanse na obronę szczególnie przed NSA bo Lubelski WSA jest nie obliczalny w werdyktach co pokazało życie nie raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile kosztowały te ekspertyzy wojewody? Może jakaś fundacja o to zapyta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis już jak tonący ...nie umie wygrać uczciwie to dwukadencyjność wstecz wprowadza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuku odejdź, wstydu oszczędź i Górek Czechowskich nie betonuj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...