Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skatepark w Lublinie: Krew, pot i… deskorolka

Utworzony przez adam, 22 stycznia 2011 r. o 18:12 Powrót do artykułu
fuckin drug addicts!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam napewno beda gwalty i beda wstrzykiwac sobie narkotyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokleryku, dlaczego jestes taki zawistny w stosunku do Kościoła? Po co prowokować, po co jątrzyć? Wystarczy że w sejmie jątrzą. Podaruj sobie i weź się do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleryk napisał:
tam napewno beda gwalty i beda wstrzykiwac sobie narkotyki
kleryk juz sdie popisał na foru Kuriera Lubelskiego. I wszystko w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko chce zeby zamiast sie tam narkotyzowac przyjsc do swiatyni i spotkac sie na mszy nikt nie jatrzy a wszyscy wiedza co teraz dzieciaki robia w takich miejscach ,jest seks i sa srodki odurzajace dzieci wachaja klej a mozna wieczor spedzic na rozancu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kleryk napisał:
ja tylko chce zeby zamiast sie tam narkotyzowac przyjsc do swiatyni i spotkac sie na mszy nikt nie jatrzy a wszyscy wiedza co teraz dzieciaki robia w takich miejscach ,jest seks i sa srodki odurzajace dzieci wachaja klej a mozna wieczor spedzic na rozancu
W jakich miejscach? Takich miejsc podobno nie ma w Polsce, więc co ty bredzisz? Byłeś tam? Mój sąsiad był tam popatrzeć i mówił mi że ci młodzi ludzie są wręcz rozmiłowani w jeżdżeniu na tej deskorolce. Nie podszywaj się pod osobę wierzącą, obrażasz wiele osób. Jest to tania prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1st floor - czyli pierwszy tego typu skatepark w Lublinie. Jak wyglądały nad nim prace, jakie są dalsze plany - opowiada Boniek Falicki na http://www.itvl.pl/news/1st-floor---czyli-pierwszy-tego-typu-skatepark-w-lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kleryku zal ci d*** sciska ze ludzie kasy juz nie zostawiaja w kosciele tyle co kiedys, kosciol nie ma ludziom nic do zaoferowania, jedynie robi kase na ludziach a deskorolka z dragami ma tyle wspolnego co ty z byciem dobrym czlowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pierdoły gadasz kleryk , pewnie zobaczył grupę dresów siedzącą na rampach i palącą papierosy i skojarzył dobie od razu ze skaterami!!! ja jak żyję nigdy nie spotkałem źle wychowanego skatera szczerze mówiąc większośc jest nawet miła i da się z nimi pogadać sam jeżdżę na deskorolce 3 lata i mi się wydaje że nasza subkultura nie zajmuje się dragami i wąchaniem kleju ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam co na to INSPEKCJA BUDOWLANA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie w Lublinie można by się nauczyć jeździć lub wykupić lekcję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...