Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
K woli ścisłości.Polska to była wówczas gdy np.była nazwa POLSKA RZECZPOSPOLITA LUDOWA(dwa ostatnie wyrazy to przymiotniki).Nazwa RZECZPOSPOLITA POLSKA oznacza ,że mamy Rzeczpospolitą,a polska jest przymiotnikiem.Ale rzeczywiście problem jest z potomkami gawiedzi nieopatrznie ściągniętymi przez socjalistów po wojnie do miast!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronił się, dobre. Brudas już pęka, pewnie się zsikał w majtki bohater.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około 21 to mecz się ledwo zaczął. Co za mózgi !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety znam gówniarzy, szukali problemów jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
K woli ścisłości.Polska to była wówczas gdy np.była nazwa POLSKA RZECZPOSPOLITA LUDOWA(dwa ostatnie wyrazy to przymiotniki).Nazwa RZECZPOSPOLITA POLSKA oznacza ,że mamy Rzeczpospolitą,a polska jest przymiotnikiem.Ale rzeczywiście problem jest z potomkami gawiedzi nieopatrznie ściągniętymi przez socjalistów po wojnie do miast!!!
"K woli".... tyle w temacie. Panie "wszechwiedzący".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Skin jeśli mogę wiedzieć których znasz gówniarzy ? poszkodowanych ? czy atakujących ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mi pomoze dlaczego moja trzcionka jest pogrubiona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyźni byli notowani za rozbój." - oto kluczowe zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skin ty sie nie odzywaj bo chłopaków posprzedawałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skin ty sie nie odzywaj bo chłopaków posprzedawałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Bronowice Widać chłopie ,że wogóle nie myślisz, kiedyś zrozumiesz ,że źle zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze że sprzedał tych deb***i , bo biedne chłopaki leżą w szpitalu i walcza o życie tylko przez to że cieszyli się z wyniku meczu! sprawcy tego czynu zasługują na najgorsze tortury i niech im ktoś potrzaska czaszki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sprzedał, chłopaczku, tylko wypełniając swój obywatelski obowiązek doprowadził do zatrzymania dwóch cweluchów, a tym samym być może zapobiegł kolejnym pobiciom Bogu ducha winnych ludzi. Jak dla mnie taka postawa świadomego obywatela RP to raczej powód do dumy niż wstydu. Chyba tylko w Polsce znajdują się barany, którym się to nie podoba. W Szwajcarii nikt nawet nie zwróciłby na pomoc udzieloną organom ścigania uwagi - BO TO JEST NATURALNE I NORMALNE. A co do tych cweluchów to jeżeli tylko potwierdzi się "poprzednie notowanie za rozbój" to świadomy sąd powinien rozpocząć rozumowanie w ten sposób: wcześniej za rozbój dostali niewielką karę (co wnioskuję z wieku bydła i z tego, że chodzą samopas po ulicach) i nie przyniosło to żadnych skutków, teraz więc wymierzymy im maksymalną możliwą karę za pobicie powodujące ciężki uszczerbek na zdrowiu, czyli 8 lat pozbawienia wolności. Liczę, że tak to właśnie będzie wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szymon C. tłumaczył się, że tylko się bronił" ten to jak zawsze bajki opowiada haha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe noo walkoczwicz strasznyy:)) z tego co slyszałem to na kogoś sie rozjebał:PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Znam ich bardzo dobrze wiec jak zawsze szukali problemów. Nienormalni ludzie. Wstyd tylko i szkoda mi ich rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby byscie byli jak najszybciej na wolnosci !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, oby byli jak najszybciej na wolności i skatowali kolejną osobę. Ludzie dajmy sobie żyć ! Zajrzyjcie : https://######/site/457news/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
Aby byscie byli jak najszybciej na wolnosci !!!
ocena budowy zdania: dno ocena treści zdania: dno plus metr mułu zalecenia: powtórz podstawówkę, zdaj wreszcie gimnazjum, zastanów się nad swoim życiem i zmień kolegów, bo te szuje prędko z kryminału nie wyjdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napinacze jeb z was..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...