Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skinheadzi zjechali do klubu Nobo w Lublinie

Utworzony przez Mosiek, 15 listopada 2009 r. o 16:31 Powrót do artykułu
Ta Wasza Kartoniada czy Tektura to się udała jak kozie bobek. Przypomina mi to "Reżysera" o nazwisku Linkowski, którego dzieła dotyczą tylko "nasich" i dzięki temu zdobywa nagrody. Trzeba być trendy to wtedy 90% sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczesniej dziennikwschodni pisał że maja napaść na tekturę i będa trupy a może kolejny fajk żeby nabić sobie odsłon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to skiny taki skin jak by pojechał do niemiec i jak by go zaczepiła grupka niemieckich skinów i wystarczyło by jedno słowo po polsku i chyba by został inwalidą to są psełdo skiny bo tak naprawdę nie ma polskich skinów to są depile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czechowie nic nie zrobili bo przenieśli się w okolice polibudy. po północy nawet spokojnie nie dało się przejść nadbystrzycką bo wszędzie łaziły łyse typy. do bójek tez doszło i to ze zwykłymi przechodniami...masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szanownych panów redaktorów!! Radzę się zastanowić nim napiszecie kolejną taką bajkę bo to zaczyna się robić śmieszne, wymyślacie jakieś niestworzone rzeczy o jakimś napadzie. Jakiego wy macie informatora?? Ale pewnie ktoś napisze że gdyby nie policja to ten napad by się odbył Gdyby wszystkie imprezy były takie spokojne jak ta to świat był by lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda deb***i bez wykształcenia wywodzących się w większości z patologicznych rodzin. Bandyci którzy ledwie ukończyli gimnazjum, mocni w grupie. Tylko do takich trafia ten płytki nurt zwany rasizmem czy nacjonalizmem. Normalny, myślący człowiek nigdy nie poprze czegoś co go uwsteczni, dlatego tego dziadostwa nie jest aż tak dużo ale i tak jeszcze zbyt wielu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA Z CHĘCIOM BYM ICH ZAPROSIŁ NA IMPRE.Z TEGO CO WIEM TO POLICJII TYLE NA CZECHOWIE JAK NIGDY.CZLI JAKBY NIE PATRZYĆ ULICE ZYSKAŁY NA BEZPIECZEŃSTWIE SZKODA ŻE NA DZIEN LUB DWA ALE ZAWSZ CUŚ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny artykuł- nawet nie napisali co to byl za koncert ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy skinhead nie jest nazistą. Nazista nie jest prawdziwym skinhedem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopl napisał:
świetny artykuł- nawet nie napisali co to byl za koncert ;]
a kogo to obchodzi jakas ciota drze sie w mikrofon a reszta polnagich i pijanych idiotow skacze do gory jak im zagra...wymoczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nie wpuszczaja tego smierdzcego lysego scierwa do naszeo pieknego miasta wiecej bo to zwykle cwele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motor lublin napisał:
niech nie wpuszczaja tego smierdzcego lysego scierwa do naszeo pieknego miasta wiecej bo to zwykle cwele
Do motor lublin : powiedz to faflusniaku na meczu glosno i podziel sie potem wrazeniami ze swoimi kolegami lewakami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za takimi koncertami a ci z tektury niech sie boja mam juz ich serdecznie dosc parkuje tam co dziennie samochod i co dziennie slysze od tych pseudo punków spomoz biednego do wina brakuje to sa normalne pijaki cpuny menele a przynajmiej taki skin z takimi porzadek robi tak jak zrobili to z tymi narkomanami z pod poczty glownej a dotego nasze podatki ida na ich tekture przechowalnie cpunow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co pisze ze skinhead jest bez szkoly to sam jest bez szkoly i za duzo tv oglada w dzisiejszych czasach skinhead jest bardzo dobrze wyksztalcony maja swoje partie i walcza z nasza wladza nieudolna zaznacze oprocz tego walcza z mniejszoscio narodowa ktora jest u wladzy a zowia sie na literke Ż....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzisiaj redaktor napisał w gazecie Że żyjemy w monotonnym, szarym świecie Że całe swoje otoczenie widzi na czarno I niczego nie obdarzy żywą barwą Lecz powiem wam wszystkim jak to jest Dostał koleś szmal i napisał tekst Będzie szkalował nasze subkultury A potem o nas piszą same bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie razem Przeciw kłamcom Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front I ramię w ramię stańcie Przeciw kłamcom Ten sam szary redaktor napisze w gazecie Że jesteście bandytami, że to wy kradniecie Że wszyscy "skinhedsi" to huligani A każdy "punk" jest narkomanem Ponieważ ze sobą prowadzicie wojnę To on wam wymyśla nowe teorie Anarchię, szowinizm i nazi-kultury To jego wymysły Zostawcie te bzdury Po co walczycie wszyscy ze sobą Zjednoczcie się lepiej w jeden front... " DeeFacto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krotko w lublinie niema obiektywnych gazet totalne dno medialne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ten co pisze ze skinhead jest bez szkoly to sam jest bez szkoly i za duzo tv oglada w dzisiejszych czasach skinhead jest bardzo dobrze wyksztalcony maja swoje partie i walcza z nasza wladza nieudolna zaznacze oprocz tego walcza z mniejszoscio narodowa ktora jest u wladzy a zowia sie na literke Ż....
Taaa, "wykształcony", co widać wyraźnie czytając powyższy wpis. Bez grupy jako jednostka bylibyście tylko nędznymi komediantami, ubrani w swoje niemodne mundurki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sobotę nazbierałem w domu cały śmietnik t e k t u r y wywiozłem na działkę i podpaliłem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
W sobotę nazbierałem w domu cały śmietnik t e k t u r y wywiozłem na działkę i podpaliłem....
N o b o co miałem z tym zrobić skoro tego g**na nigdzie nie chcą kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
na czechowie nic nie zrobili bo przenieśli się w okolice polibudy. po północy nawet spokojnie nie dało się przejść nadbystrzycką bo wszędzie łaziły łyse typy. do bójek tez doszło i to ze zwykłymi przechodniami...masakra...
Należę do pobitych osób straciłem 3 zęby oraz złamana ręka 3 dni w szpitalu na obserwacji. Powiem tą są deb***e, znam prawdziwych skinów ganiaja za innymi tak jak to bywa na zachodzie a ci pseudo co się zabawiaj a potem leją i to swój naród to nie są skiny tylko hooligans albo dresy i h** wam wszystkim w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...