Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skup surowców czy sortownia na Czechowie?

Utworzony przez tester, 27 maja 2013 r. o 21:44 Powrót do artykułu
test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal zeby w  środku osiedla pozwolic po cichutku na taką spalarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to alternatywnym miejscem dla tego biznesu jest teren parkingu strzeżonego przy ulicy Skołuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Andrzej Mandziuk koło swojego domu otworzy taką sortownie !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wcale nie jest w środku osiedla tylko na Bursakach, terenach przemysłowych. Tułajew jak zwykle szuka dziury w całym - wiem, wiem przecież nikt mu "nie wmówi, że białe jest białe, a czarne czarne."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tułajew niech się zajmie ważniejszymi sprawami.Jak zwykle wpie...sza się tam gdzie nie trzeba. To po pierwsze. A po drugie, kto mówi o jakiejkolwiek spalarni, czy składowisku odpadów niebezpiecznych? Znawcy tematu dobrze wiedzą, że takie odpady (niebezpieczne czy organiczne) muszą być dość szybko utylizowane i tylko kilka firm w Lublinie ma zezwolenie na ich zbiórkę i utylizację. A spalarnia? Inwestycja w spalanie odpadów ze szpitali, jakichkolwiek laboratoriów idzie w dalekie miliony złotych.   Przykładem jest niedziałająca (prawdopodobnie, nie jestem do końca pewien) spalarnia odpadów na ulicy Chodźki. Tak, tak w środku miasta w pobliżu dwóch szpitali działała spalarnia odpadów medycznych i niebezpiecznych i nikomu nie przeszkadzała. A to dlatego, że zatrucie środowiska przez taką inwestycje jest na prawdę minimalne. Wszystko przez specjalne fitry, które właśnie tak zawyżają cenę inwestycji. A po trzecie, to niech Sylwek ponownie zmierzy odległość od zabudowań mieszkalnych, bo jestem pewien te odległości podane w artykule są o wiele zaniżone. I inwestycja znajduje się w sterfie przemysłowej miasta, więc nie wiem w czym ma problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od tego, którędy wiedzie droga na ul. Stefczyka 40 nie można zapominać, że powietrze nie jedzie drogą, a w linii prostej do najbliższych zabudowań mieszkaniowych jest zaledwie ok. 150 m.   Pomysł ulokowania takiej działalności w bezpśrednim sąsiedztwie Czechowa, ul. Choiny i Paderwskiego uważam za absurdalny.   Mam nadzieję, że to tylko kiepski żart.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wydarzenia w mieście:   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan Andrzej Mandziuk koło swojego domu otworzy taką sortownie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...