Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie da sie juz zagłuszyc i zamącic tego co wszyscy widzieli. Co za bezczelność, żeby twierdzić, że zostało sie zaproszonym przez firme, która się samemu wynajęło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być za demokracja i zagłuszać drugiego głośna muzyką? W ten sposób postąpił jak kiedyś cenzura za PRL-u z Radiem Wolna Europa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było kiedyś takie ludowe przysłowie: "świnia wór drze i kwiczy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WODA Z WORA sercu lżej stary kawalerze płać bykowe nie kaandyduuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZABIJ się polikot ty wstrętny bydlaku za zakłucenie harmoni na ziemi lubelskiej i polskiej, ziemi moich przodków mojej Matki. ZABIJ się ty wstretny awanturniku Adam Wasilewski co jesteś prezydent miasta Lublina, bo TY burku jesteś inspiratorem i sprężyną KONFLIKTOWANIA społeczenstwa libelszczyzny i do tego celu wychodowałeś sobie tego wściekłego szczura polikota. Ty polikot nie jesteś człowiekem tylko bardzo brudnym zwierzeciem przypominajacym kształtem człowieka robiacym krzywdę uczciwym Polakom. Pierwszym i najgorszym zwierzeciem na lublszczyżnie jest ten anty-polski śmierdziel Adam Wasilewski co zakładał tą bandycką organizacje MORDERCÓW o nazwie "platforma obywatelska" w Lublinie. To on robi wszystko, aby wydziedziczyć i zabrać ziemie Native Polish czyli rdzennym Polakom przez ruskich, niemców i zlodzeji żydów, tak jak nam ludziom Navajo Nation w Ameryce Północnej bezkarnie zabrali bandyci brytyjczycy z żydami potem nas Navajo mordowali, sprowadzali czarnych z Afryki na ziemie Native American. Moja matka jest Polka z Lublina, a ojcem jest Native American z Navajo Nation wiec moje indiansko-polskie serce kocha Lubelszczyzne i Native Polaków. Byłem wiele razy w Polsce i na lubelszczyżnie, nauczyłem się języka polskiego. Wiem co to jest prześladowanie Native American i Native Polish w Polsce od czasów zaborów Rzeczpospolitej do dzisiaj. Znam język polski i zajmuje się polityką oraz obserwuje jak niekture anty-polskie partie polityczne w cynicznie niszczą Panstwo mojej Matki. Najgrozniejsza dla Polaków jest ta organizacja przestępcza zwykłych bandytów o nazwie "platforma obywatelska" skupiajaca żydów, ukrainców, kaszubów, ruskich i innych nie etnicznych Polaków, którzy mając obywatelstwo polskie UDAJĄ Polaków. Obywatelstwo i tożsamość narodowa to zupełnie dwie różne sprawy. Przejżałem zyciorysy tych najważniejszych awanturników i bandytów co zakładali w Polsce tą przestępczą organizacje "platforma obywatelska" i na czele z tym kaszubem Tuskiem stwierzdajac że oni NIE NAWIDZĄ Native Polish oraz działają z wyrachowaniem na szkodę Panastwa Polskiego, aby je WYMAZAĆ z mapy Europy oraz Świata. To ci MORDERCY z "platformy obywatelskiej" razem z ruskimi uknuli wielką INTRYGĘ Polakom doprowadzajac do wielkiej KTAMBY (zamach to za małe słowo aby okreslić ZBRODNIE przestepczej platformy obywatelskiej) - wielkiej ZBRODNI i ZABILI 10 kwietnia 2010 roku najważniejszego Wodza Polaków czyli Prezydenta RP który też był Naczelnikiem Polskich Sił Zbrojnych. Jest wiele dowodów na to, że to własnie ci mordercy z bandyckiej przestępczej organizacji "platforma obywatelska" razem z wrogami ruskimi UKNULI tą wielką KTAMBE - MORD bardzo wielu wspaniałych Polaków i bardzo ważnych ludzi, którzy kochali Polskę oraz bronili jej majatku szbrowanego przez niemców, zydów, ruskich a nawet przez jakiś azjatów. To WY bezkarni MORDERCAMI czyli bandyci z "platformy obywatelskiej" PODszYWAJACY się za Polaków i ZAMRDOWALIŚCIE 10 kwietnia 2010 roku na okrutnej ruskiej ziemi: Polskiego Prezydenta – Zwierzchnika Polskich Sił Zbrojnych Najważniejszych Dowódców Polskich Sił Zbrojnych tzn.: Dowódcę Wojsk Ladowych Dowódcę Wojsk Powietrznych Dowódcę Marynarki Wojennej Naczelnego Kapelana Wojska Polskiego Dowódcę Garnizonu Wojska Polskiego Warszawa Byłego Prezydenta RP na uchodzctwe prześladowanego przez ruskich Prezesa Narodowego Banku Polskiego Prezesa Instytutu Pamieci Narodowej Rzecznika Praw Obywatelskich Wice-Marszałków Sejmu Polskiego Dwóch kandydatów na Prezydenta Polski Wielu Posłow i Senatorów RP Wielu najbardziej Zasłużonych i najbardziej oddanych Synów i Córek interesom Narodu Polskiego jak Anna Walentynowicz … itd. To ta PRZESTEPCZA BANDYCKA organizacja o nazwie "platforma obywatelska" która ZOORGANIZOWAŁA ZAMACH na Przywódców Panstwa Polskiego i jest WINNA śmierci 96 najwibitniejszych Polaków ostaniej dekady, działa dzisiaj na SZKODĘ Polakom i DALEJ prowadzi SABOTAŻ Panstawa Polskiego. Życzę Native Polakom aby tego polikota czy tuska ZMIETLI z powierzcni ziemi, bo oni bardzo SZKODZĄ Native Polakom. Przesyłam moim Native Polakom braciom w Polsce otuchy życząc siły "Yeha Noha". otuchy w obronie ziemi polskiej. Native Polacy MUSICIE WYKOPAĆ TOPÓR WOJENNY przeciw takim polikotom, tuskom, wasilewskim z lublina, napieralskim i innym zydo-komunistom aby ich USUNĄĆ z powierzchni ziemi bo oni was chcą okraść z waszej ziemi bo ini nie są Native Polish. Przesyłam Wam Ntive Polakom mój spiritual song Yeha Noha": www.youtube.com/watch?v=XPd9be8R5bA&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn Navajo Nation i Polki napisał:
ZABIJ się polikot ty wstrętny bydlaku za zakłucenie harmoni na ziemi lubelskiej i polskiej, ziemi moich przodków mojej Matki. ZABIJ się ty wstretny awanturniku Adam Wasilewski co jesteś prezydent miasta Lublina, bo TY burku jesteś inspiratorem i sprężyną KONFLIKTOWANIA społeczenstwa libelszczyzny i do tego celu wychodowałeś sobie tego wściekłego szczura polikota. Ty polikot nie jesteś człowiekem tylko bardzo brudnym zwierzeciem przypominajacym kształtem człowieka robiacym krzywdę uczciwym Polakom. Pierwszym i najgorszym zwierzeciem na lublszczyżnie jest ten anty-polski śmierdziel Adam Wasilewski co zakładał tą bandycką organizacje MORDERCÓW o nazwie "platforma obywatelska" w Lublinie. To on robi wszystko, aby wydziedziczyć i zabrać ziemie Native Polish czyli rdzennym Polakom przez ruskich, niemców i zlodzeji żydów, tak jak nam ludziom Navajo Nation w Ameryce Północnej bezkarnie zabrali bandyci brytyjczycy z żydami potem nas Navajo mordowali, sprowadzali czarnych z Afryki na ziemie Native American. Moja matka jest Polka z Lublina, a ojcem jest Native American z Navajo Nation wiec moje indiansko-polskie serce kocha Lubelszczyzne i Native Polaków. Byłem wiele razy w Polsce i na lubelszczyżnie, nauczyłem się języka polskiego. Wiem co to jest prześladowanie Native American i Native Polish w Polsce od czasów zaborów Rzeczpospolitej do dzisiaj. Znam język polski i zajmuje się polityką oraz obserwuje jak niekture anty-polskie partie polityczne w cynicznie niszczą Panstwo mojej Matki. Najgrozniejsza dla Polaków jest ta organizacja przestępcza zwykłych bandytów o nazwie "platforma obywatelska" skupiajaca żydów, ukrainców, kaszubów, ruskich i innych nie etnicznych Polaków, którzy mając obywatelstwo polskie UDAJĄ Polaków. Obywatelstwo i tożsamość narodowa to zupełnie dwie różne sprawy. Przejżałem zyciorysy tych najważniejszych awanturników i bandytów co zakładali w Polsce tą przestępczą organizacje "platforma obywatelska" i na czele z tym kaszubem Tuskiem stwierzdajac że oni NIE NAWIDZĄ Native Polish oraz działają z wyrachowaniem na szkodę Panastwa Polskiego, aby je WYMAZAĆ z mapy Europy oraz Świata. To ci MORDERCY z "platformy obywatelskiej" razem z ruskimi uknuli wielką INTRYGĘ Polakom doprowadzajac do wielkiej KTAMBY (zamach to za małe słowo aby okreslić ZBRODNIE przestepczej platformy obywatelskiej) - wielkiej ZBRODNI i ZABILI 10 kwietnia 2010 roku najważniejszego Wodza Polaków czyli Prezydenta RP który też był Naczelnikiem Polskich Sił Zbrojnych. Jest wiele dowodów na to, że to własnie ci mordercy z bandyckiej przestępczej organizacji "platforma obywatelska" razem z wrogami ruskimi UKNULI tą wielką KTAMBE - MORD bardzo wielu wspaniałych Polaków i bardzo ważnych ludzi, którzy kochali Polskę oraz bronili jej majatku szbrowanego przez niemców, zydów, ruskich a nawet przez jakiś azjatów. To WY bezkarni MORDERCAMI czyli bandyci z "platformy obywatelskiej" PODszYWAJACY się za Polaków i ZAMRDOWALIŚCIE 10 kwietnia 2010 roku na okrutnej ruskiej ziemi: Polskiego Prezydenta – Zwierzchnika Polskich Sił Zbrojnych Najważniejszych Dowódców Polskich Sił Zbrojnych tzn.: Dowódcę Wojsk Ladowych Dowódcę Wojsk Powietrznych Dowódcę Marynarki Wojennej Naczelnego Kapelana Wojska Polskiego Dowódcę Garnizonu Wojska Polskiego Warszawa Byłego Prezydenta RP na uchodzctwe prześladowanego przez ruskich Prezesa Narodowego Banku Polskiego Prezesa Instytutu Pamieci Narodowej Rzecznika Praw Obywatelskich Wice-Marszałków Sejmu Polskiego Dwóch kandydatów na Prezydenta Polski Wielu Posłow i Senatorów RP Wielu najbardziej Zasłużonych i najbardziej oddanych Synów i Córek interesom Narodu Polskiego jak Anna Walentynowicz … itd. To ta PRZESTEPCZA BANDYCKA organizacja o nazwie "platforma obywatelska" która ZOORGANIZOWAŁA ZAMACH na Przywódców Panstwa Polskiego i jest WINNA śmierci 96 najwibitniejszych Polaków ostaniej dekady, działa dzisiaj na SZKODĘ Polakom i DALEJ prowadzi SABOTAŻ Panstawa Polskiego. Życzę Native Polakom aby tego polikota czy tuska ZMIETLI z powierzcni ziemi, bo oni bardzo SZKODZĄ Native Polakom. Przesyłam moim Native Polakom braciom w Polsce otuchy życząc siły "Yeha Noha". otuchy w obronie ziemi polskiej. Native Polacy MUSICIE WYKOPAĆ TOPÓR WOJENNY przeciw takim polikotom, tuskom, wasilewskim z lublina, napieralskim i innym zydo-komunistom aby ich USUNĄĆ z powierzchni ziemi bo oni was chcą okraść z waszej ziemi bo ini nie są Native Polish. Przesyłam Wam Ntive Polakom mój spiritual song Yeha Noha": www.youtube.com/watch?v=XPd9be8R5bA&feature=related
tobie chyba native american bizon na łeb usiadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykopać tego skurw****a z lubelszczyzny. Dziwne jest to że Donald z Bronisławem na te jego ekscesy nic nie reagują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSanie o tym psie z bilgoraja to jak pisanie o mietku spod monopolowego co wytrąbil 3 jabole z rana.... Napiszcie co ten sztuczny penis zrobil dla LUBELSZCZYZNY i lublina.PO co ta sztuczna medialność. I tworzenie OSOBOWOSCI i dna.Narzekac ,POdrzegac,wysmiewac POtrafi kazdy. O tym panu fakty świadczą a świadczą ,że jest wielka D.PA bo nie jestem w stanie powiedziec WOW ale trasa do warszawy lub cos w tym stylu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Syn Navajo Nation i Polki~ radze zmienić dilera albo zmniejszyć dawkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda jeś w ten swój pusty łeb nie dostal ty palancie z Jablonnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIKOT JEST COOL! A pisuarów boli, bo o takiej osobowości w swoich szeregach to mogą tylko pomarzyć; dlatego tak wyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOCIAŻ PALIKOT NIE DAŁ SIĘ NABRAĆ NA ZAKAZ KRYTYKI I NAKAZ ZAPOMNIENIA 'BO ŻAŁOBA' Zrozumiał że to nowy pomysł PiS na wygraną. Kończy się etap na którym PiS chciało dojechać do władzy, okres ochronny po żałobie i brak protestów kiedy kłamali jakim to świetnym prezydentem był brat Jarka. Naturalne współczucie ludzi chcieli zmienić na przyzwolenie do tworzenia legendy bohatera prezydenta i stworzenie nowej, obłudnej twarzy jego brata - niby pałającego miłością do wszystkich Jarosława. Koniec patrzenia w milczeniu na szopkę którą robią - koniec żałoby i tym bardziej koniec wykorzystywania żałoby przez PiS i zbierania głosów 'z litości' www.StopCzwartejRP.prv.pl ######stop4rp.000space.com/foto/cytaty-obraz.jpg ######stop4rp.000space.com/foto/cytaty-2.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######stop4rp.000space.com/foto/cytaty-obraz.jpg ######stop4rp.000space.com/foto/cytaty-obraz.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin dla Bronka - to jak Stalingrad dla Adolfa! Teraz może być już tylko GORZEJ Niewierzycie? - to zobaczycie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Stop Moherowym Psychopatom~ napisał:
CHOCIAŻ PALIKOT NIE DAŁ SIĘ NABRAĆ NA ZAKAZ KRYTYKI I NAKAZ ZAPOMNIENIA 'BO ŻAŁOBA' Zrozumiał że to nowy pomysł PiS na wygraną. Kończy się etap na którym PiS chciało dojechać do władzy, okres ochronny po żałobie i brak protestów kiedy kłamali jakim to świetnym prezydentem był brat Jarka. Naturalne współczucie ludzi chcieli zmienić na przyzwolenie do tworzenia legendy bohatera prezydenta i stworzenie nowej, obłudnej twarzy jego brata - niby pałającego miłością do wszystkich Jarosława. Koniec patrzenia w milczeniu na szopkę którą robią - koniec żałoby i tym bardziej koniec wykorzystywania żałoby przez PiS i zbierania głosów 'z litości' www.StopCzwartejRP.prv.pl
Czy Ty czlowieku wiesz co to jest totalitaryzm? Zdajesz sobie sprawe, ze kiedys wladza uzywala policji i sluzb do zwalczania opozycji a teraz probuje zrobic to samo poprzez zagluszanie? Powiedz kiedy bedziesz mial w najblizszym czasie jakas impreze rodzinna w domu to pozwole ci z autopsji poznac co znaczy byc zaklocanym. Znasz inny kraj "demokratyczny" na swiecie zeby wladza atakowala opozycje? Kto wykorzystal smierc bylego prezydenta wchodzac z marszu w jego pelne uprawnienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak! Prokuratura powinna skrupulatnie dopilnować, aby Panu Januszowi nie działa się krzywda .... Ukarać wszystkich, których zbulwersowało jego tradycyjnie chamskie zachowanie, wynagrodzić tych którzy dali mu zgodę na kontrmanifestację w tym samym miejscu i tym samym czasie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CWANIAKI ŻRĄ SIĘ O STANOWISKA NA NAJWYŻSZYCH SZCZEBLACH KOMBINUJĄ JAK OBSADZIĆ STANOWISKA KOLESIAMI I RODZINĄ JAK WYDOIĆ Z PODATNIKA OSTATNI GROSZ I JAK SIĘ NAŻREĆ ZA PAŃSTWOWE CZYLI NASZE!!! PIENIĄDZE ZAMIAST NA INWESTYCJE IDĄ NA NIEUSTAJĄCE WYBORY - LUDZIE PORA TEMU STAWIĆ KRES, OTRZĄŚNIJCIE SIĘ Z AMOKU!!!!! POSPULSTWO I FURIACI ŻRĄ SIĘ NA NAJNIŻSZYCH SZCZEBLACH I CO NAJGORSZE ROBIĄ TO ZA DARMO - NARODZIE TĘPY JAK ŁATWO WAMI MANIPULOWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot jest kompletnym ZEREM!!! A ta garstka jego niby zwolenników - łyse dresy i dewianci przyszli tylko na jego happening bo im zapłacił. Wynoś się z Lublina i zabierz ze sobą innych nieudaczników: WASILEWSKIEGO, KOŁODZIEJ-WNUK, FICA, ŚWINIARSKĄ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Palikot jest kompletnym ZEREM!!! A ta garstka jego niby zwolenników - łyse dresy i dewianci przyszli tylko na jego happening bo im zapłacił. Wynoś się z Lublina i zabierz ze sobą innych nieudaczników: WASILEWSKIEGO, KOŁODZIEJ-WNUK, FICA, ŚWINIARSKĄ ...
Inaczej mówiąc : "Nie rozumiem Palikota, poza tym moje ulubione radio go nie popiera, więc na wszelki wypadek i ja na niego naszczekam ! !"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakłócanie wieców opozycji, wzywanie do niszczenia niewygodnych książek, ogłaszanie wojny domowej - to jest FASZYZM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...