Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz co?Sralnia dla azorków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Słoneczny Wrotków za darmo na otwarcie.To za co mam płacić po otwarciu? Proszę o informacje bo ja jestem tzw.nie tutejszy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoneczny Wrotków co roku pochałnia ogromne sumy pieniędzy.Jest to bardzo droga,wręcz elitarna forma wątpliwej rozrywki dla Nababów.W tym samym czasie wody samego zalewu gniją,rozmnaża się w nich szalenie plenna sinica,panuje powszechny bród,smród i ubóstwo wokół całego zalewu.Kiedy zalew przestanie wreszcie straszyć?Kiedy wody zalewu zostaną oczyszczone?Co zostanie wybudowane w ośrodku Dąbrowa?W czasach nieboszczki komuny było tam więcek życia i było znacznie czyściej niż teraz.Pamiętam że nawet odbywała się tam stanica harcerska.A teraz co?Sralnia dla azorków.
kiedy zmieni się prezes MOSIRu  i baseny na słonecznym wrotkowie przestaną przynosić ogromne sumy mosirowi. i mosir przestanie blokować wszystkie inne inwestycje nad zalewem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...