Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub i wesele od A do Z (wideo)

Utworzony przez koksik122, 9 grudnia 2007 r. o 23:27 Powrót do artykułu
niedlugo straznicy beda otwierac drzwi w bloku radnym miejskim bo tez jest to niebezpieczne przeciez moga sie oberwac niezly ten krasnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega chyba nie w tym temacie dokonał wpisu. Co do targów ślubnych - uważam je za ze wszech miar udane przedsięwzięcie, służące szerokiej rzeszy społeczeństwa, zwłaszcza tej jego młodszej, najbardziej dynamicznej części. Każdy jednak, bez względu na wiek i zapotrzebowanie, mógł nacieszyć oczy pięknem prezentowanych usług. Dla mnie jako wystawcy efekty prezentacji były już pierwszego dnia targów - telefony w sprawie Balu Sylwestrowego w MALIBU i organizacji wesel w 2008r. Pozdrawiam www.malibu.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to dobry adres stronki bo sie wpisuje i jakos nie moge wejsc ? a interesuje mnie temat wesel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewunia87 napisał:
czy to dobry adres stronki bo sie wpisuje i jakos nie moge wejsc ? a interesuje mnie temat wesel
ja się wpisuję i nie mam problemów; ciekawe rzeczy są na tej stronie i gdyby nie targi slubne nawet bym nie wiedziała ze jest takie fajne Malibu tak blisko Lublina, kto wie czy nie załapie sie tam ze swoim weselem, bo Sylwka niestety juz wczesniej zarezerwowalismy gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Sylwestra - praktycznie jeszcze tylko kilka/naście miejsc wolnych, co do wesel - jest jeszcze troszkę wolnych terminów poza czerwcem i sierpniem 2008r. kliknij tutaj: www.malibu.lublin.pl nie powinno być problemu, chyba, że jest naraz dużo userów i serwerek może być przeciążony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Sylwestra - praktycznie jeszcze tylko kilka/naście miejsc wolnych, co do wesel - jest jeszcze troszkę wolnych terminów poza czerwcem i sierpniem 2008r. kliknij tutaj: www.malibu.lublin.pl nie powinno być problemu, chyba, że jest naraz dużo userów i serwerek może być przeciążony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe miejsce to Malibu, ale szukam gdzie jeszcze mozna dolączyc z 30-osobową grupa, bo jak na razie ani w Malibu ani nigdzie indziej tyle wolnych miejsc juz nie ma, za pozno sie skrzyknelismy, moze jeszcze ktos cos pomoze i napisze tu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mi o sylwestra oczywiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Skrzypce na ślubie www.skrzypce.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...