Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coraz więcej dziewczyn i to dobry znak ,bo "po drugiej stronie barykady" też dziewczyny wodzą prym. Może jakoś je poskromią nowe funkcjonariuszki. W pewnym garnizonie zachodniej Polski swego czasu służyły cztery dziewczyny w formacjach porządkowych ZOMO. To były fantastyczne dziewczyny i mam nadzieję ,że "nowy narybek " będzie równie rozgarnięty, czego im życzę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem. Jak patrzeć na filmy w internecie, gdy para: policjant + policjantka próbuje przez 5 minut obezwładnić i zakuć jakiegoś pospolitego pijaczka czy dresa to słabo to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem. Jak patrzeć na filmy w internecie, gdy para: policjant + policjantka próbuje przez 5 minut obezwładnić i zakuć jakiegoś pospolitego pijaczka czy dresa to słabo to wygląda.
Bo taki policjant czy policjantka powinni wezwać grupę realizacyjną ZOMO, oj przepraszam teraz to chyba jest prewencja , gdzie dwóch chłopaków ze wzrostem co najmniej 188 cm i wagą min. 96 kg bez trudu rozwiązałoby problem , a nie stałby się on pośmiewiskiem w internecie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jest się czym szczycić awanse za dupę i dobre imprezy wazeliniarstwo podpierdalanie wzajemne do przełożonych och jaka ta policja świetna , rozpadające się rodziny itp widziałem kilka imprez policyjnych we łbach się wam pierdoli od tej pseudo władzy i uprawnień , ale wszystkiego dobrego wam życzę i dbajcie o wątroby bo wielu policjantów ma z nimi problem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślubowanie nieważne.Nie było plebania z kropidłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety w policji to nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...