Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Służbowy samochód prezydenta Lublina potrącił pieszego

Utworzony przez maxiu, 26 października 2011 r. o 16:37 Powrót do artykułu
Kierunek jazdy samochodu: Ul. Bernardyńską w kierunku Zamojskiej, pod górę, w celu skręcenia w Kozią... Czyli? - tyłem do przodu pod górę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód sam potrącił? Nikt go nie prowadził? Niesamowite...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaj cały tekst, ze zrozumieniem chyba u ciebie na bakier Kolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założę się, że kierowca nie jechał z prawidłową prędkością. Na pewno szoferowanie bossowi takiej mieściny przewróciła mu we łbie. A poza tym: kto qrwa w tym mieście jeździ 50 km/h. Oczywiście stare dziady i mohery uwielbiaja wpieprzac się na jezdnię nie patrząc czy coś jedzie. Niech im łamią nogi. Mi nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro na Bernardynskiej i pieszy wyszedł spomiędzy zaparkowanych samochodów to raczej w ololicy Bernardyńska 7-9; czyli jechał w dół do Zamojskiej To gdzie tankuje się samochody służbowe ? i o której? bo najbliższa stamtąd stacja paliw to chyba Orlen na Zygmuntowskich lub na Głębokiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuż po 19-tej widziałem tą Skodę Superb lub Octavię stojącą na pasie w kierunku Placu Wolności tuż przy wylocie ulicy Żmigród. Miała popękaną szybę przednią, zwisającą tablicę rejestracyjną, stała na awaryjnych. Kierowca był w środku. Poza tym cisza i spokój - ani ofiary, ani służb. Sprawa więc jest jasna - auto jechało pod górę, w kierunku Koziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z takim stazem to na emeryture...nic dziwnego ze mial wypadek. w tym wieku to juz wzrok nie ten i refleks. stawiac na mlodych kierowcow. z 5 letnim stazem lepiej jezdzi niz z 22 letnim!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechał innym To nie mógł od razu jechać innym samochodem?Nie doszło by do potrż=ącenia pieszego. A tak dla jasności.Samochód gdywraca z trasy,powinien być "obsłużony" (mycie,tankowanie,przegląd....).Od tego są w magistracie zatrudnieni na etacie szoferzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dave napisał:
Założę się, że kierowca nie jechał z prawidłową prędkością. Na pewno szoferowanie bossowi takiej mieściny przewróciła mu we łbie. A poza tym: kto qrwa w tym mieście jeździ 50 km/h. Oczywiście stare dziady i mohery uwielbiaja wpieprzac się na jezdnię nie patrząc czy coś jedzie. Niech im łamią nogi. Mi nie żal.
zapewne Ty jezdzisz prawidłowo i odpi.....sz się od stachych dziadów i mocherów baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...