Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Lublinianie wspominają arcybiskupa ... Kardynał Kazimierz Nycz ... Biskup Tadeusz Pieronek ... Jerzy Buzek" Nie wiedziałem. że to są Lublinianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszedl w wiecznosc wrog prawdziwych Polakow i katolikow. Narud otrzasnie sie z tej straty szybko i pojdzie w zapomnienie czlowiek oszalajacy naszego przenajswietszej pamieci Prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata prawdziwego przywotcy narodowego,dbalego o ludzi potrzebujacych wsparcia. Tylko religijni zaparciowcy moga chodzic i pisac do ksiag wiecznych wystawionych w kurji. za dwa miesiace zmieciem z powiezchni ziemskiej Zydowstwo, Masonstwo i niepolska opozycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Wyszkowski napisał:
Odszedl w wiecznosc wrog prawdziwych Polakow i katolikow. Narud otrzasnie sie z tej straty szybko i pojdzie w zapomnienie czlowiek oszalajacy naszego przenajswietszej pamieci Prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata prawdziwego przywotcy narodowego,dbalego o ludzi potrzebujacych wsparcia. Tylko religijni zaparciowcy moga chodzic i pisac do ksiag wiecznych wystawionych w kurji. za dwa miesiace zmieciem z powiezchni ziemskiej Zydowstwo, Masonstwo i niepolska opozycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Wyszkowski napisał:
Odszedl w wiecznosc wrog prawdziwych Polakow i katolikow. Narud otrzasnie sie z tej straty szybko i pojdzie w zapomnienie czlowiek oszalajacy naszego przenajswietszej pamieci Prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata prawdziwego przywotcy narodowego,dbalego o ludzi potrzebujacych wsparcia. Tylko religijni zaparciowcy moga chodzic i pisac do ksiag wiecznych wystawionych w kurji. za dwa miesiace zmieciem z powiezchni ziemskiej Zydowstwo, Masonstwo i niepolska opozycje.
Panie, zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać, nausz się Pan poprawnej polszczyzny, bo oczy bolą od tych błędów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.faceboo.im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Wyszkowski napisał:
Odszedl w wiecznosc wrog prawdziwych Polakow i katolikow. Narud otrzasnie sie z tej straty szybko i pojdzie w zapomnienie czlowiek oszalajacy naszego przenajswietszej pamieci Prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata prawdziwego przywotcy narodowego,dbalego o ludzi potrzebujacych wsparcia. Tylko religijni zaparciowcy moga chodzic i pisac do ksiag wiecznych wystawionych w kurji. za dwa miesiace zmieciem z powiezchni ziemskiej Zydowstwo, Masonstwo i niepolska opozycje.
To że robisz Zdzisławie błędy to świadczy o twojej wiedzy i edukacji, to da się naprawić, ale największy błąd jest w twojej głowie i tu przypadek beznadziejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zdzisław Jak jesteś Pan taki prawdziwy Polak, to naucz się naszego polskiego języka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zdzisław Jak jesteś Pan taki prawdziwy Polak, to naucz się naszego polskiego języka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
"Lublinianie wspominają arcybiskupa ... Kardynał Kazimierz Nycz ... Biskup Tadeusz Pieronek ... Jerzy Buzek" Nie wiedziałem. że to są Lublinianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały intelektualnie , kulejący moralnie . ale to już Bóg oceni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chetnie nasram na ta ksiege i wysikam mu sie w jarmulke....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ja chetnie nasram na ta ksiege i wysikam mu sie w jarmulke....
Dobre kolego popieram i się do tego przyłączam. Zrobią z niego świętego ale zapomnieli jakie grzechy ma na sumieniu to zapytajcie Czerniejów, i młodych księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenię Go jako intelektualistę, człowieka ponad przeciętnie wykształconego, ale uważam, że nie był dobrym pasterzem. A mi osobiście to tylko On wie co uczynił. Teraz kiedy już odszedł z tego świata wierzę w to, że widzi czy dobrze postąpił. Panie Wiekuisty osądź Go zgdnie z Twoją wolą. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A ja chetnie nasram na ta ksiege i wysikam mu sie w jarmulke....
A kysz slugo szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw Wyszkowski napisał:
Odszedl w wiecznosc wrog prawdziwych Polakow i katolikow. Narud otrzasnie sie z tej straty szybko i pojdzie w zapomnienie czlowiek oszalajacy naszego przenajswietszej pamieci Prezydeta Lecha Kaczynskiego i jego brata prawdziwego przywotcy narodowego,dbalego o ludzi potrzebujacych wsparcia. Tylko religijni zaparciowcy moga chodzic i pisac do ksiag wiecznych wystawionych w kurji. za dwa miesiace zmieciem z powiezchni ziemskiej Zydowstwo, Masonstwo i niepolska opozycje.
Wrogiem Polakow jestes ty i ta twoja, sterowana przez szatana sekta, udajaca prawdziwych Polakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytowanie Palikota, tego szatana w polskiej polityce i życiu publicznym, bandziora intelektualnego, rujnującego życie polskie obraża to miejsce. Księdzu Arcybiskupowi, który ranił wielu swoimi wypowiedziami politycznymi od ambony nie ch Pan wybaczy i niech Mu ziemia lekką będzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charta non erubescit.....Memento- Iustitias vestras iudicabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukującym prawdy - zwłaszcza środowiskom akademickim - polecam: http://www.rp.pl/artykul/607247.html?print=tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie róbmy z ofiar [katastrofy smoleńskiej] męczenników" - wypowiedź abp. Życińskiego w liście do parafii na niedzielne kazanie w 2010r. Tymczasem Oni nimi są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! Pan Jezus: NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE. W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE, PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ. BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI. Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność. Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg. Jezus Chrystus Król Wszechświata." Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...