Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mądry ambitny zarząd rozwija firmę i warunki pracy ale są i tacy co rozłożyli lotnicze firmy co oznacza że należy uważać aby zarządcą nie został przekupny karierowicz i popierające go eunuchy...Szacun dla zarządu LPR...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przenoszą się? Już? Panie "Dziennikarzu" należałoby znać czasy teraźniejszy i przyszły /w tym przypadku bardzo daleko przyszły/. Nie dziwota że kryjesz się za pseudo.  Do szkoły marsz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie się stad wynoszą i nie będą mi nad domem latali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bankrut grucha- dyr aeroklubu- znów w plecy. Będzie musiał wymyśleć kolejny przekręt żeby zarobić na premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sn!!oby ten śmigłowiec nigdy nie musiał ratować Ci zycia!!!! Wkurza mnie takie marudzenie ze nad głowami lata i hałas robia!! Jeżdżące po ulicy karetki nie przeszkadzają Ci ??tez halasuja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie śmigłowce tylko jeden śmigłowiec i nie na lotnisko tylko na działkę w jego okolicy.Czemu służy to bicie piany?Ostatnio przeczytałem :Gazoport w Świnoujściu przyniesie miastu ponad 35 balonów rocznie z tytułu dzierżawy i postawi miasto na nogi.Lublin wybuli podobną kwotę na utrzymanie niczemu nie służącego lotniska ,poza pracą dla zarządu i grupy kolesiów i też stanie na nogi.Żyjemy w naprawdę bardzo bogatym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...