Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smród wita podróżnych, bo ludzie nie chcą płacić 1 zł za toaletę. Radna ma pomysł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2017 r. o 17:05 Powrót do artykułu
Płacę podatki i muszę za toaletę jeszcze płacić, co to ma znaczyć????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie złotówkę, tylko 2,5 zł za niezbyt wyjściowy szalet. Myślę, że za złotówkę nie byłoby problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę płacić za toaletę, co to ma znaczyć???????????? powinna być bezpłatna toaleta ale nie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam ja miałem w klatce ostatnio (święta) bardziej nieprzyjemną sytuację ktoś z klatki wyżej załatwił się (kopę) u mnie na piętrze i sobie poszedł. Jak bym delikwenta spotkał w czasie załatwiania dostał by gazem a potem by zbierał to plecami :). Bo policja raczej by nie przyjechała - zgłosił bym kopę na klatce schodowej zrobioną przez sąsiada z bloku, nie wiadomo z którego piętra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rozumiem, "MIASTO ZWIĄZANE jest umową ze SPÓŁKĄ ..." i TO JEST dla "MIASTA" NAJWAŻNIEJSZE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacę podatki i muszę za toaletę jeszcze płacić, co to ma znaczyć???? Płacę podatki i nie mogę się wyspać gdziekolwiek. Co to ma znaczyć???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polaki cebulaki zaplcic za kibelk? nigdy w zyciu lepiej jak zwierze lac na ulicy ja rozm,iuem gdyby kibel kosztowal 30 zlotych ale 2.50? naprawde dla cebulakow to tak duzo ze musza srac i szczac na wszysko do okola? jakos na piweczko to cebulaki maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Płacę podatki i muszę za toaletę jeszcze płacić, co to ma znaczyć????
Płacę podatki i muszę płacić za chleb w sklepie?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobią darmowy kibel to fetor zacznie dochodzić prosto z niego, gwarantuję wam to. Zasrana i obsikana deska będzie na porządku dziennym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PŁACENIE ZA MOŻLIWOŚĆ ZAŁATWIANIA POTRZEB FIZJOLOGICZNYCH OO ORYGINALNY POLSKI WKŁAD DO DOROBKU CYWILIZACJI EUROPEJSKIEJ. WSZĘDZIE W EUROPIE NA DWORCACH KOLEJOWYCH KIBLE SĄ BEZŁPATNE. W POLSCE JEST TO NIE DO POMYŚLENIA. S_ANIE PO KRZAKACH TO NASZ POLSKI ZNAK FIRMOWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yes, yes, yes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajmy się kupy jak niepodległości. Nie ma ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie warto pomyśleć? Za użytkowanie szaletu PKP (lub inny podmiot) płaci miastu ryczałt (powiedzmy 1000 zł), a miasto oddaje te pieniądze PKP (lub innemu podmiotowi) w postaci ulgi w podatku od nieruchomości (za użyczenie powierzchni na cele użyteczności społecznej). I nie ma problemu z rozliczeniem VAT, a toaleta jest za 0 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak , niech Ratusz zbiera na następną nieprzemyślaną inwestycję jaką ma być plaża nad śmierdzącą rzeką Bystrzycą. Czy Wy mieszkańcy Lublina wreszcie zaczniecie myśleć? Następne obciążenie nas lubliniaków nazatrudnia strażników a nam będzie podwyższać podatki a korzystać będzie kto w tym smrodzie? Tak jak i stadion został na naszym utrzymaniu bez zarobku . To są SKUTKI DOBRYCH INWESTYCJI PREZYDENTA LUBLINA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strategiczne znaczenie sracza ... Bez opłaty za sikanie i robienie kupy miasto zbankrutuje. No śmiech na sali ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE KUPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE KUPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE KUPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE KUPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE KUPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...