Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I znowu zima zaskoczyła drogowców w zimie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do pojazdów, to rozumiem, ale dlaczego sparaliżowało Panoramę Lubelską ? Co to ma wspólnego z zimą ? Myślę sobie tylko, że to kolejne potwierdzenie przeogromnej chały i dziadostwa, jaką jest lubelska TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można ciągle pisać, że zima zaskoczyła drogowców - oklepany schemat. Przecież są ograniczone możliwości, na każdym rogu nie będzie stał chłop z łopatą i suszarką, żeby było przejezdne dla niedoświadczonych kierowców. Przecież praca sprzętu i ludzi kosztuje, a nikt tego za darmo nie zrobi - firmy odśnieżające nie zrobią jak miasto nie zapłaci, a wiadomo, że pieniędzy brakuje na remonty, to na odśnieżanie mają się znaleźć? No bądźmy realistami ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl baranie, że w tv pracują też ludzie, którzy tak jak inni stali w korkach. Co za deb***. ja pierdziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maximus napisał:
I znowu zima zaskoczyła drogowców w zimie
Drogowcy są na wspaniałej wycieczce sponsorowanej w Izraelu, jak wrócą to zajmą się może drogami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bardzo dziękuję kierowcy autobusu 37, który fantastycznie jechał całą trasą, i takich kierowców było w Lublinie pewnie mnóstwo. A jechali świetnie ponieważ nie wypuszczali pasażerów w połowie drogi twierdząc że sie dalej nie da- tak jak to sie działo na Filaretów pod górę. Psioczcie na kierowców ile wlezie, ale przejechać taka trasę, z takim bagażem upiergliwych ludzi, w takich warunkach - to tez trzeba mieć cierpliwość i umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Drogowcy są na wspaniałej wycieczce sponsorowanej w Izraelu, jak wrócą to zajmą się może drogami....
A po co tam pojechali? Czyżby odwiedzić swoje rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu znowu narzekacie na drogowców wy nieuki drogowe? Tylko trochę śniegu spadnie i już pełno w gaciach macie. A po pracy i weekend to poćwiczyć jazdę na śliskim nie łaska? Lepiej gazeta w rękę i w fotel przed telewizorem. W naszej Konstytucji nie ma zapisu o tym że każdy ma mieć samochód. Nie potraficie jeździć po śliskim - poczekajcie do lata. Ja dzisiaj musiałem przez te korki zwiedzać wszystkie trawniki i klomby żeby ominąć te sznureczki samochodów na oponach letnich i "zimowych" z promocji w tesko i leklerk. Ale udało mi się przyjechać na czas - a wy stójcie nadal i mielcie tymi oponami w miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski napisał:
Co do pojazdów, to rozumiem, ale dlaczego sparaliżowało Panoramę Lubelską ? Co to ma wspólnego z zimą ? Myślę sobie tylko, że to kolejne potwierdzenie przeogromnej chały i dziadostwa, jaką jest lubelska TVP.
Zgadzam się z Tobą, bo widząc co się dzieje za oknem trzeba wyjść do pracy pół godziny wcześniej. Ale gwardia obsiadająca lubelską tv przecież nie może się przepracowywać. Oni wyjdą godzinę wcześniej, ale z pracy, nie z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ciekawskiego napisał:
Pomyśl baranie, że w tv pracują też ludzie, którzy tak jak inni stali w korkach. Co za deb***. ja pierdziele.
Odezwała się owca. A co wróbelku, masz rodzinę w tv? Spójrz obiektywnie a nie reprezentujesz typową chamską logikę myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..Niektórzy porzucają samochody na poboczach........ To nieprawda.Te samochody niezostały porzucone.Sprawdzałem.Samochody są zabezpieczone,pozamykane itp.Ich pozostawiono do czasu odśnieżenia ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie DRIFTUJE ten autobus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Krasnicka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to ja też nie wiem, w czym jest problem z jazdą po takiej nawierzchni, jaka była rano. Rozumiem problem z ruszeniem pod górę, ale po płaskim terenie nie powinno być żadnego problemu. Nie wiem, co to za jacyś kierowcy niedzielni jeżdżą po tym Lublinie i spowalniają normalnych ludzi spieszących się do pracy Od niecałych pięciu lat jeżdżę i to "Maluchem", mam 2 opony zimowe i 2 całoroczne i jedyne co mi przeszkadzało, to zaparowane szyby; śnieg, który całkowicie zakleił mi szybę z tyłu i trochę boczne oraz grono maruderów z przodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawski napisał:
Co do pojazdów, to rozumiem, ale dlaczego sparaliżowało Panoramę Lubelską ? Co to ma wspólnego z zimą ? Myślę sobie tylko, że to kolejne potwierdzenie przeogromnej chały i dziadostwa, jaką jest lubelska TVP.
no jak to? nie wiesz? Jeremi przecież za to odpowiedzialny, tylko go przywrócili do TVP Lublin i masz efekty, eh...Ciekawe czy zapłacił w końcu karę za te perfumy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nie piszą o tym przegubowcu który przed 8 zablokował 3 maja bo nie mógł wyjechać pod góre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chopie, a gdzie ty te meble wieziesz ? Do lasu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ci dziennikarzyny piszą o osiedlowych uliczkach z wyjezdzonym sliskim sniegiem, przeciez jest + 2 stopnie, to jakim cudem niby ma byc slisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe. W Lublinie napadało a Puławach - czyściutko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprzejmie informuję,że to tylko lekki śmieżek a obrazki jak z Anglii gdie śnieg = tragedia, chyba że wszyscy mądrali zdjeli już zimówki, a reszta bez komentarza .Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...