Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to jest kolejny lokal sieci SOHO ROOMS z Moskwy, czy tylko się pod nią podszywacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekałam się wreszcie miejsca do spotkań bieznesowych, gdzie będą ludzie na poziomie a nie roznegliżowane malolaty! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak każdy "biznesman" pójdzie obok na kebsa a nie jakieś tam sushi srushi :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAW JESTEM ILE KASY POD STOŁEM WZIĘŁA AUTORKA WYPOCIN KATARZYNA PRUS PRZECIEŻ JEST TO TEKST REKLAMOWY - NACZELNY SZTANDARU NAWET NIE ZAUWAŻYŁ, ŻE KTOŚ GO OKRADA. DZIWIĘ SIĘ TYLKO KACZANOWI - STARY CHŁOP A DAŁ BY SOBIE JA_JA OGOLIĆ ZA PARĘ GROSZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego to nie jest oznaczone jako artykuł reklamowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super w końcu jakiś Lokal na poziomie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sushi, techno, piguly i spotkania biznesowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sushi, techno, piguly i spotkania biznesowe...
Jeżeli house to dla Ciebie techno to wielkie pozdro :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocarz po ile będzie? A gwałtu pigułki w jakiej cenie? Ochrona clubu to jasne, że za friko będzie lała ale po ile mocarz będzie w cenniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już wiadomo gdzie gallerianki bisnesu lizną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mocarza zapewne tam nie będzie, ciekawe komu żal d... ściska;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekałam się wreszcie miejsca do spotkań bieznesowych, gdzie będą ludzie na poziomie a nie roznegliżowane malolaty! :)
  Rezerwuj obsługę pierwszych 100 biznesmenów:D boksy czekają hhahahaha Krystyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!! Takiego miejsca w Lublinie nie bylo. Ciesze sie z takiego klubu. Odwiedze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Soho to nie jest dyskoteka, to miejsce, do którego będzie można zaprosić swoich partnerów biznesowych i porozmawiać o interesach nie rezygnując jednocześnie z dobrej zabawy i swobodnej atmosfery – mówi Paulina Mielniczuk z agencji marketingowej Red Spot. – Takiego miejsca brakowało w Lublinie. Dlatego oprócz sali głównej z parkietem i dwóch VIP roomów mamy kilka sal, w których jest znacznie ciszej i można spokojnie porozmawiać."   .... i wycierać usta po lodach.  Spotkania biznesowe w tancbudzie ? Bitch, please. Poza tym w Lublinie nie ma żadnego biznesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to już wiadomo gdzie gallerianki bisnesu lizną
10/10 - dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla samej grającej warto pójść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wróżę sukcesu. znając życie przechwyci to bananowa część młodzieży lubelskiej + ochroniarze z shine/czeko i tym podobnych i mamy przepis na sukces. hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie Wy macie gowno w glowie... znaleźli sie biznesmeni ktorzy zaraz coś chetnie skomentuja. oceniasz to zrób swoj klub. Bądź coś podobnego. aha... zapomniałem. .. nie chce Ci się, nie masz kasy na to i nie umiesz. 'poza tym w Lublinie nie ma zadnego biznesu' . ktos kto to napisał mysle ze tlucze za biurkiem za 1200. dlatego nie widzisz biznesu bo nikt z nim nigdy do Ciebie nie przyszedl.i nie przyjdzie! !! haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burdel w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałagan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...