Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Specjalne monety na rocznicę katastrofy smoleńskiej

Utworzony przez czytelnik portalu, 16 marca 2011 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Handlowanie takimi monetami przypomina mi żerowanie hien.Jest to dla mnie Polaka informacja przerażająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sensu.. niby dlaczego porażająca? to samo było po śmierci Jana Pawła II :/ wszędzie tylko kasa się liczy.. a skoro można na tym zarobić czy jakoś inaczej skorzystać to tak też będzie :/ i to nie powinno przerażać tylko dawać do myślenia raczej - czy pogoń za pieniądzem jest aż tak ważna? czy te podstawowe wartości: Bóg, honor, ojczyzna - mają jakieś znaczenie? czy ludzie nie zdają sobie sprawy w jakiej żyjemy znieczulicy?.. kogoś to może bulwersować, kogoś innego nie obejdzie.. a i tak nic to nie zmieni.. przykre..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym przerażającego ? Czyste polactwo ze swoimi odpustami, przaśnym mesjanizmem i przekrzykującymi się z telewizją proboszczami, ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
czy te podstawowe wartości: Bóg, honor, ojczyzna - mają jakieś znaczenie?
Koleś, podstawowe wartości to sobie uprawiaj na działce. Idź pajacować do lasu se swoim bożkiem, swoją honornością i umiłowanym krajem. My tu mamy szarą prozę życia i zapier***ając na chleb dla rodziny mało mnie obchodzi w co kto wierzy, czy kłamie tylko w dni powszednie i czy czuje się polakiem, bantustańczykiem czy kazachem, baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...