Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o giełdę zwierząt przy Turystycznej

Utworzony przez ~lublinianin~, 2 grudnia 2008 r. o 02:10 Powrót do artykułu
jaaasne ciekawe kto dostal w lape ze przeniesli ten handel pod molocha rozmawialem z prezesem..targu pod zamkiem'' stwierdzil ze zlozyl propozycje aby Rusalke przeniesc na targ pod zamkiem zaproponowal nawet iz udostepni pomieszczenie dla weterynarza zeby mial oko na kondycje zwierzyny ...ale dziwnym zbiegiem okolicznosci umiejscowili to pod molochem i zakorkowali turystyczna barany teraz to jeszcze pikus zobaczymy co bedzie w lecie toc to wylotowka na pojezierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za giełda ludzion może jest i lepiej ale zwierzęta nie maja żadnej poprawy klatki stoja na makrej powierzchnio na głowy sie leje deszcz zimno wiatr co na to ochrona nad zwierzętami ! okropność w lecie bedzie upałnie nie do zniesienia P oprawa pozorna niby cuś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁEM TEŻ NA STAROCIACH JEDNO I DRUGIE TO CZYSTY FOLKLOR LAT 80/ŁÓŻKA POLOWE ETC ETC/PARKING DLA KLIENTÓW LECLERKA SPARALIŻOWANY/MOŻE MIASTO DAŁOBY JAKĄŚ KONKRETNĄ LOKALIZACJĘ IMPREZIE JAKBY NIE BYŁO TRWAJĄCEJ W MIEŚCIE OD TYLU LAT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi radni to jak psy ogrodnika.Odpuścili giełde samochodową,dali w łapę za stadion a teraz rżną głupa z giełdą zwierząt.prym wiedzie PIS.Jak śpiewał Młynarski "co by tu spieprzyć panowie co by tu spieprzyć?.Pasuje jak ulał do naszego?? ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawerek ile dałeś w łapę PISuarom, albo ile oni Ci dali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie na czym w końcu stanęło, bo nie wiem gdzie mogę swoje psy wystawić na handel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iza napisał:
ludzie na czym w końcu stanęło, bo nie wiem gdzie mogę swoje psy wystawić na handel
Ale znalazłaś. Zobacz na daty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...