Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spory zbiorowe w szpitalu przy ul. Staszica. Dzisiaj mediacje i rokowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2017 r. o 08:58 Powrót do artykułu
A przecież wszędzie, także w służbie zdrowia miała być ta dobra zmiana. I co, ano g..no. Kolejki do specjalistów coraz dłuższe, coraz trudniej o skierowanie na badania i, co zdecydowanie najgorsze, coraz mniej młodych lekarzy i pielęgniarek, bo zagranica kusi lepszymi możliwościami. Ot i cała nasza rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital nigdy nie miał szczęścia do dobrej naczelnej.Dwie ostatnie to zony policjantów.Nie wiadomo o jakie powiązania może chodzić?Wieść gminna niesie ti i owo.Od lat obserwuje się odejścia doświadczonej kadry pielęgniarskie z powodu płac,ale i mobbingu.To jest szpital zabytek ,relikt socjalizmu,szary i ponury z ponurą kadrą kierowniczą,propagandą sukcesu.Na dyżur przychodzą osoby z ;łapanki;,bo nie można obstawic wszystkich dyżurów.Zróznicowanie płąc wynika ztego,że naczelna ma możliwość podwyżek dla swoich pupilków,albo wynagradza za chęć podjęcia pracy na chir słynącej  z najwiekszego mobbingu.Trudno pozbyc się mobera.Lepiej obniżać stanndarty i tak niskiej opieki.Na dyżurach nocnych jedna salowa na kilka oddziałow.Burczące i przepracowane referentki pełniące funkcję gońców i znowu  -nie mam czasu.Po reorganizacji szpital ledwo funkcjonuje.Nie wiem jakie rzędu mają oszczędności tylko pacjenci przypłacają innowacje życiem.Jestem przekonana ,że życiem.Nikt tego nie kontroluje.Śmiesznp i straszno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...