Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spowiedź w Lublinie: Noc konfesjonałów - lista kościołów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 20:51 Powrót do artykułu
Ja wczoraj na kolejnej rocznicy smoleńskiej zgrzeszyłem w myślach bo brzydko nazwałem naszego Prezesa. Nie wiem czy po takim czymś dostanę rozgrzeszenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko, co za ciemnogród. Suweren naprawdę wierzy w te wszystkie baśnie. 21 wiek, ludzie w kosmos latają. To naprawdę trudne do pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja wczoraj na kolejnej rocznicy smoleńskiej zgrzeszyłem w myślach bo brzydko nazwałem naszego Prezesa. Nie wiem czy  po takim czymś dostanę rozgrzeszenie... Ciężki grzech synu. Aby dostać rozgrzeszenie musisz jeszcze brzydziej nazwać D. Tuska oraz wpłacić całe 500+ na Radio Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewierzący nie grzeszą,są ludżmi idealnymi- no po prostu wzory. Nawet nie ośmieszają naszej wiary (ciemnogrodzkiej). Są ludżmi nad wyraz inteligentnymi, kulturalnymi. Nie wierzą w baśnie- wszystko pojmują "w lot"- oprócz tego,że inni mogą wierzyć w istnienie Pana Boga. Mimo tego, życzę im Wesołych Świąt Bożego Zmartwychwstania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zacofanie nigdy nigdy przenigdy nie pójdę do spowiedzi ludzie opamiętajcie się . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wg standardów kościoła grzeszę na potęgę ,ale nie zamierzam o tym mówić obleśnemu facetowi w sukience .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kto lubi. Moja noga tam nie postanie. A na temat kościoła w Polsce mam bardzo złe zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DU DU DU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wykolejone komentarze co za szczeniackie lewactwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z CZEGO LUDZIE MAJĄ SIĘ SPOWIADAĆ ?. ZE SWOJEJ GŁUPOTY.KIEDY WRESZCIE ZROZUMIEJĄ ŻE TO CZARNA MAGIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie co najwyżej może wyspowiadać dzielnicowy. A tym panom co jeden drugiego przeleciał, a później się okazało że pokrzywdzony wykorzystywał nieletnich to ja z góry dziękuję. Bo jeszcze może uciekać samochodem po pijaku i później mówić że to nie on jechał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parada ekshibicjonistow. Dorośli ludzie szepcza facetom w sukienkach ze byli niegrzeczni. K.u.r.w.a 21 wiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech bedzie pochwalony, na imie mam Jarek , od 7 lat oszukuję społeczeństwo i niszczę Polskę bo to ja kazałem bratu lądować w Smoleńsku , teraz mam wyrzuty sumienia ale nie potrafię się do tego przyznać. Aha .. jeszcze byłem kiedyś agentem SB ale to już mój przyjaciel Antoni o to zadbał żeby nie było po tym śladu. Na usprawiedliwienie moich czynów wpłacam spore sumy dla ojca w Toruniu i dlatego przy moich zarobkach 5x średniej krajowej i braku wydatków mam same długi. Proszę o rozgrzeszenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale wykolejone komentarze co za szczeniackie lewactwo =========== tarcyjarz  dał głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką mam gwarancję że za kratką nie siedzi pedofil czy pijany jeździec ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...