Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kula odrazu w leb i po sprawie...a nie na czekanie i gnoja hodowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z ryja wygląda że patologia. niech go w więźniu wycwelą a później łajzę powiesić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Polski wymiar sprawiedliwości !!!. Bydle bez jakichkolwiek zasad łamiące w przeszłości przepisy ruchu drogowego dostało śmieszny wyrok i samo nie zgłosi się do zakładu karnego aby go wykonać. Teraz policja za nim jeździ aby go do celi doprowadzić na koszt podatnika. Jeździł jak wariat dostawał mandaty aż w końcu zabił dwoje ludzi i dalej sobie drwi. Za to powinien dostać minimum 15 lat to by się nauczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32 pkt 1 i 2. Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej? Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstoku uniewinia tego kierowcę nie zauważa tych + 70 km .Jestem kierowcą od 30 lat i wiem ,że ci dwaj biedacy mogli nie zauważyć tak szybko pędzącego pojazdu i zupełnie nieświadomie "wymusili "pierwszeństwo .....no cóż ale to był PAN PREZES a ci dwaj to synowie jakiegoś chłopiny.-tu co innego....jakiś chłopina zabija dwoje wykładowców.......PYTAM JESZCZE RAZ ,JAKIE TO MA ZNACZENIE KIM JEST OFIARA A KIM SPRAWCA ? "Swięte krowy "Typu :Ziętarski,Wałęsa,-mogą zabijać,ranić ? Prawo.....o czym mówimy?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale buc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch*** mu w dupę w pierdlu ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSIELI ZGINOC , PAN BUG TAK ZARZONDZIL ,, A TEN PIRAT POWINIEN Z 10 LAT MINIMUM ODPRACOWAC NA ZESLANIU DO WYREMBU POSZCZY TUHOLSKIEJ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się z nim cackają. W Ameryce już by w pierdlu dawno gnił szmaciarz. Widać z ryja że to niemiluch i cham - jak taki siądzie za kółkiem to umiaru nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roma napisał:
MUSIELI ZGINOC , PAN BUG TAK ZARZONDZIL ,, A TEN PIRAT POWINIEN Z 10 LAT MINIMUM ODPRACOWAC NA ZESLANIU DO WYREMBU POSZCZY TUHOLSKIEJ,,
ROMA po jakiemu ty piszesz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziś pamiętam ten wypadek. Akurat tamtędy przejeżdżałem chwilę po. Okrutne tragedia. Dlatego tacy kierowcy co nie szanują czyjegoś życia powinni iść do więzienia na resztę życia. Przecież ostatnie doniesienia mediów pokazują że w USA za kradzież sera kosztującego kilka dolarów dostaje się surowsze kary. A dlaczego u nas tak nie ma ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
A jakie to ma znaczenie -wykładowcy czy nie ?,jakie to ma znaczenie kim jest przestępca a kim pokrzywdzony-poczytaj sobie Konstytucę RP Art.32 pkt 1 i 2. Takie rozumowanie doprowadza do sytuacji w których człowiek ma wątpliwość czy sądy znają zapisy Ustawy Zasadniczej? Ot taki przykład... prezes spółki z udziałem skarbu Państwa pędzi swoim vanem 160 km/h w miejcu gdzie przepisy zezwalają na porusznie się z prędkością 90 km?h.-wbija się w "malucha" w którym zabija dwóch młodych ludzi.Sąd ..bodaj że w Białymstoku uniewinia tego kierowcę nie zauważa tych + 70 km .Jestem kierowcą od 30 lat i wiem ,że ci dwaj biedacy mogli nie zauważyć tak szybko pędzącego pojazdu i zupełnie nieświadomie "wymusili "pierwszeństwo .....no cóż ale to był PAN PREZES a ci dwaj to synowie jakiegoś chłopiny.-tu co innego....jakiś chłopina zabija dwoje wykładowców.......PYTAM JESZCZE RAZ ,JAKIE TO MA ZNACZENIE KIM JEST OFIARA A KIM SPRAWCA ? "Swięte krowy "Typu :Ziętarski,Wałęsa,-mogą zabijać,ranić ? Prawo.....o czym mówimy?.
Sam sie Chlopie zaplatales i paplasz bez sensu. Nie dostal wyroku bo ofiary byly wykladowcami tylko dlatego, ze zabil dwoje ludzi. Tak sie sklada, ze byli emerytowanymi wykladowcami, ktorzy po 30u latach pracy dorobili sie Matiza i chcieli pewnie jeszcze troche pocieszyc sie zyciem, a tymczasem taki deb***, notoryczny pirat drogowy, jadacy BEZ PRAWA JAZDY (nie wiem dlaczego tej informacji nie ma w artykule) przez swoja glupote pozbawil ich tego zycia. Dlatego nie wyjezdzaj mi tu z "biednym chlopina", bo jemu wielokrotnie rodzice oplacali mandaty, w tym rownierz te za jazde bez prawka!!! (w Polsce to jest...WYKROCZENIE A NIE PRZESTEPSTWO!!!! max kara to 500zl!!!!!) Nastepnym razem pomysl, zanim "blysniesz" watpliwym intelektem. Moim zdaniem 2 i pol roku za zycie kazdego z nich to kpina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...