Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny gest ze strony kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę aż żal serce ściska, że doszło do takiej tragedii. Nie dość, że poszkodowana zmarła albo i zostałaby inwalidką to i chłopak będzie z tym żył do końca życia. Współczuję... Życie jest okrutne, a los bywa bezlitosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie życie. I dobrych ludzi tragedia się łapie. Współczujemy oby stronom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwiej się żyje umiejąc wybaczać ,Mojego jedynego syna zabił trolejbus ,już wybaczyłam kierowcy .My żyjemy bez naszych kochanych ale sprawcy ......tylko oni wiedzą .Wesołych samotnych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełen szacunek za odwagę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc szczerze to jestem poruszony i mam ściśnięte gardło. Ogromnie współczuję obydwu stronom tej tragedii.Trzeba mieć ogromną odwage i klasę, żeby zachować się jak ten młody 23 letni chłopak oraz ogromną pokorę i mądrość życiową żeby wybaczyć jak mąż Pani Teresy Karbownik. Media epatują wokół brutalnością, politycznym teatrem.Ta informacja sprawiła żę mój czas się na chwilę zatrzymał, szczególnie w Wielki Piątek. Przy całej obłudzie dzisiejszych czasów jak się okazuje można być przyzwoitym.Dziękuję Panom za te rekolekcje.Od dziś będę jeździł wolniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeprosić to można , jak komuś nadepnie się na nogę na przykład, a nie za zabicie człowieka. tak uważam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To napisz jeszcze prośbę do kolegów dostawców - jedź wolniej, nie zabijaj - oświadczam że napisałem to bez podpowiedzi adwokata, który teraz będzie robił wszystko bym nie poszedł siedzieć. - sprawca tragedii. - to tak na marginesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leo napisał:
Mówiąc szczerze to jestem poruszony i mam ściśnięte gardło. Ogromnie współczuję obydwu stronom tej tragedii.Trzeba mieć ogromną odwage i klasę, żeby zachować się jak ten młody 23 letni chłopak oraz ogromną pokorę i mądrość życiową żeby wybaczyć jak mąż Pani Teresy Karbownik. Media epatują wokół brutalnością, politycznym teatrem.Ta informacja sprawiła żę mój czas się na chwilę zatrzymał, szczególnie w Wielki Piątek. Przy całej obłudzie dzisiejszych czasów jak się okazuje można być przyzwoitym.Dziękuję Panom za te rekolekcje.Od dziś będę jeździł wolniej.
(...) Jaką klasę. W sądzie będzie miał dowód jak to strasznie żałował. Jak to mu przykro, że nie swoim samochodem sobie dodał gazu.
Ostatnio edytowany 7 kwietnia 2012 r. o 16:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nekro napisał:
To napisz jeszcze prośbę do kolegów dostawców - jedź wolniej, nie zabijaj - oświadczam że napisałem to bez podpowiedzi adwokata, który teraz będzie robił wszystko bym nie poszedł siedzieć. - sprawca tragedii. - to tak na marginesie.
jesteś człowiekiem bez uczuć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nekro napisał:
To napisz jeszcze prośbę do kolegów dostawców - jedź wolniej, nie zabijaj - oświadczam że napisałem to bez podpowiedzi adwokata, który teraz będzie robił wszystko bym nie poszedł siedzieć. - sprawca tragedii. - to tak na marginesie.
Ciekawe czy też by przepraszał gdyby osoba którą zabił nie była znana? Wątpię. Za co szacunek? Za parę nieszczerych słów? Możliwe, że żałuje tego co zrobił albo bardziej siebie bo odsiadka go czeka ale i tak życia kobiecie w żaden sposób nie zwróci. Trzeba było myśleć a nie gnać na złamanie karku i nie byłoby tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotoradary powinny być tak gęsto żeby takie bezmózgi nie mogły się rozpędzić i nie "musieli" później żałować! Kierowca żałuje... a co ma się cieszyć? Każdy by żałował! Tylko nie w tym rzecz... jak by miał trochę wyobraźni i rozsądku to by mu taka sytuacja przemknęła przez myśl i jechał by wolniej i nie było by tragedii. Tyle ludzi jeździ całe życie i nie ma nawet stłuczki, a tacy pseudo "kubice" zabijają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie zabicie?! co wy za glupoty wypisujecie?! jest to nieszczesliwy wypadek! Kolego nie czytaj tych deb***i co Ci wrzucaja. Ode mnie szacunek ! A kare a nierozwage i deb***na wrecz jazde poniosles juz i bedziesz musial z tym zyc do konca swoich dni... Ale szacunek za pokore i odwage ! Jakos sie to wszystko ulozy. Pani Teresie to juz wszystko jedno, ale Ty musisz z tym zyc. Pozdrawiam i apeluje do ludzi jako zawodowy kierowca. Nie mowie o jezdzie zgodenj z przepisami bo wiemy jakie sa ograniczenia bzdurne gdzie niegdzie, ale apeluje przede wszystkim o rozwage na drodze i wyobraznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ciepłą pizzę to każdy z as chce od dostawcy i najlepiej za 10 zł...... macie ciepłe żarcie i napiki po 1 zł chamy ze wsi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gościu" plujący jadem, żal mi ciebie. W biednym i smutnym świecie żyjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ukrywam, że od tamtego dnia patrze inaczej na wszystkie ulotki z pizzerii, które dostaje pod drzwi, czy to do skrzynki. Nie wyrzucam tych papierków, zbieram, bo od czasu do czasu pizze zamawiam. Na prawie każdej jest napisane cos w tym stylu "dostawa w 10 minut na terenie Śródmieścia"...Teraz dopiero uświadamiam sobie co to tak naprawde znaczy Wyrazy współczucia.
Ostatnio edytowany 7 kwietnia 2012 r. o 12:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Za co szacunek? Za parę nieszczerych słów?
Skąd wiesz, że nieszczerych? Skąd w Tobie ta pewność i potrzeba rzucania bezpodstawnych oskarżeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek! Walcie się hejterzy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...