Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzają handlujących karpiami

Utworzony przez Andrzej, 23 grudnia 2012 r. o 18:13 Powrót do artykułu
Codziennie dziesiątki ludzi ginął pod kołami samochodów, bezdomni zamarzają itd. a Ci pseudo obrońcy się karpami zajmują!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Codziennie dziesiątki ludzi ginął pod kołami samochodów, bezdomni zamarzają itd. a Ci pseudo obrońcy się karpami zajmują!!!!!!!!!!!!!!!
Drogi Andrzeju, jedno nie wyklucza drugiego. Kupując żywe karpie i niosąc je do domu w plastikowym worku a potem tłukąc w zlewie młotkiem równasz się z mordercą (świadomym?). Ryba nie człowiek, głosu nie ma. Jakby przez drogę mogła "płakać" może byś się nad tym zastanowił... a może nie... A czy robisz coś Andrzeju dla bezdomnych? Nie przechodzisz obojętnie obok pijanego człowieka leżącego na śniegu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna fundacja w d.pie im się poprzewracało ludzie żyją zastraszeni , poniżani przez pracodawców pracują za minimalne wynagrodzenie na umowy śmieciowe a są i tacy co pracy w ogolę znaleźć nie mogą bo im starsza osoba to trudniej a tu z karpiem wielka afera . Powinni zacząć od tego jak ludziom pomagać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy obrońcy praw zwierząt, a co z tysiącami zwierzątek trzymanych w domach na zamkniętych na malych powierzchniach, ograniczanie ich wolności i swobody, czyz nie jest to znecanie sie na zwierzetami? Chomiki, świnki morskie, paupugi, kanarki rybki akwariowe, pająki itd. dlaczego nie walczycie o ich prawa? one tak samo jak i karpie jak i inne zwierzątka swiata chcą zyć! A niechciani goscie domowi jak karaluchy czy prusaki czy zabijanie ich detergentami jest humanitarne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda "normalnych inaczej"...Zainteresujcie sie losem, warunkami bytowania oraz "przetrzymywania" np.bezdomnych, ktorych w Tuskmenistanie coraz wiecej...Skoro takie wrazliwe na krzywde istot zywych serduszka macie... A nie na wojne o prawa karpikow bedziecie "sily i srodki", oraz czas, marnowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Codziennie dziesiątki ludzi ginął pod kołami samochodów, bezdomni zamarzają itd. a Ci pseudo obrońcy się karpami zajmują!!!!!!!!!!!!!!!
Dla chleba panie,dla chleba.Czy ekologom chodzi o ekologię,czy kasę.W dobie potężnego bezrobocia założą fundację,poubierają się w śmieszne mundurki,zawsze jakiś grosik z PIT-u wpadnie.Kontrolujących coraz więcej,bo to robota żadna,poczucie wyższości,namiastka władzy,to kusi.Niedługo będzie jak w byłym ZSRR,gdzie na jednego obywatela przypadało trzech milicjantów i pięcu wojskowych. 99% społeczeństwa stara się nie zadawać niepotrzebnie cierpienia, bez nadzoru Vivy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie można karpia zabić i zjeść, to może również warzyw i owoców nie jedzmy?(bo one płaczą, gdy się je wyrywa/zrywa i zjada...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że przetrzymywanie ziemniaków w zawiązanym worku lub ciemnej piwnicy, to też przestępstwo jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda, sprzedajcie te karpie, ale w godnych warunach... To nie jest roslina tylko żywe stworzenie, które niestety czuje ból
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam pier***isz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Lublin jeszcze długo wiochą pozostanie. Mentalność trzeciego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
Drogi Andrzeju, jedno nie wyklucza drugiego. Kupując żywe karpie i niosąc je do domu w plastikowym worku a potem tłukąc w zlewie młotkiem równasz się z mordercą (świadomym?). Ryba nie człowiek, głosu nie ma. Jakby przez drogę mogła "płakać" może byś się nad tym zastanowił... a może nie... A czy robisz coś Andrzeju dla bezdomnych? Nie przechodzisz obojętnie obok pijanego człowieka leżącego na śniegu?
to niech ci strzegący prawa głupawegonajpierw zaopiekują ludzmi a potem dopiero dalej. A co z miesemwieprzowym,wołowym,drobiem widziales jak to wyglada,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska zajmuje się karpiami i biedacy nie mają czasu by pogonić towarzystwo handlujące papierosami bez akcyzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem wyrywanie cebuli z doniczki będzie podchodzić pod ustawę o ochronie roślin czy jakiejś takiej dziwnej instytucji ! Ok dwa m-ce temu w okolicy miejscowości Wysokie błąkał się porzucony bernardyn, psisko pewnie zdechło z głodu lub zostało potrącone przez samochód, ale kilka tygodni wałęsało się przy drodze. Widzialem, bo jeździłem tamtędy kilka razy w tygodniu. dzwiniłem w tej sprawie to tego typu instytucji i niestety "wypięli się" a teraz jacy to obrońcy karpi ! Sprawa jest prosta. Chodzi o mamonę ! Ten kto sprzedaje karpie jest na miejscu i można go skasować, tam gdzie wałęsa się bezdomny pies, który może być zagrożeniem bezpieczństwa ( może kogoś pogryź lub spowodować kolizję ) nie interesuje instytucji ochrony zwierząt bo nie ma właściciela i nie ma kogo po kieszeni pojechać. Żenada. Czy ci ludzie nie mają nic do roboty czy po prosty mają lewe ręce i niczego nie potrafią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się zajmą biednymi ludźmi co nie maja co jeść, gdzie mieszkać, za co się leczyć, biednymi dziećmi itp a nie głupią rybą która i tak zostanie ubita i zeżarta jak reszta innych zwierząt. Jakoś w biblii nikt się nie martwi o los ryb wyławianych. Cioty z miękkimi dupami tworzą posrane przepisy i marnotrawią pieniądze które mogły by komuś pomóc lub uratować życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie lubię karpi, bo zalatują mułem rzecznym. Wolę śledzika i dziś zamierzam sobie zjeść. mam nadzieję, że z tego powodu nie wpadnie do mnie brygada antyterrorystyczna z polecenia Tuska, by zbadać, czy śledź przed zabiciem go nie cierpiał zbytnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentarzy typu: "niech ludzi ratują", "banda idiotów", "o zwierzęta nie powinno się dbac", "dajcie kase na ludzi"- to poziom dna..przyjemnych świąt życzę w równie dennym jak te opinie nastroju! Co rusz pomagam zwierzętom, innym niż ludzie i żadnej przelanej na ich rzecz kwotyu nie żałuję, a Wy takimi komentarzami tylko utwierdzacie mnie i całą rzeszę ludzi mi podobnych do tego że robią dobrze i że musimy trwać dalej w niesieniu pomocy braciom mniejszym. Plusem tak niemądrych komentarz jest to, że ludzi pomagającym swoim braciom mniejszym- innym zwierzętom jest coraz więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomi napisał:
Poziom komentarzy typu: "niech ludzi ratują", "banda idiotów", "o zwierzęta nie powinno się dbac", "dajcie kase na ludzi"- to poziom dna..przyjemnych świąt życzę w równie dennym jak te opinie nastroju!
Słusznie. Tak fundacja Viva, jak tak zwana "Straż dla Zwierząt" - to są prywatne firmy, które finansują się same pieniędzmi zarobionymi na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej (takie tam różne sklepiki przeważnie wysyłkowe), ze składek oraz od prywatnych sponsorów, w zamian za na przykład reklamowanie ich produktów i popychanie sprzedaży. Państwo z naszych podatków do nich nie dopłaca, niech więc "inspektorzy" się bawią w "kontrole", które i tak niczego nie zmienią gdyż wyżej wymienione firmy nie mają żadnych uprawnień do kontrolowania czegokolwiek a doniesienia o naruszaniu prawa organom ścigania oraz różnym państwowym inspekcjom mogą zgłaszać tak samo, jak każdy inny podmiot albo osoba fizyczna. "Mitottolotto".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakim prawem trute są myszy i szczury to nie humanitarne, te zwierzęta cierpią!!!!!!! Ćwoki z VIVA gdzie byliście gdy Wisła wylała? Czemu nie czyścicie i nie udrażniacie koryt rzek tylko po targach i sklepikach biegacie????? Tam gdzie trzeba popracować fizycznie nie ma was tam gdzie wystarczy mordą poszczekać was pełno! Ale i tak Życzę wam Wesołych Świąt i mam nadzieję bez karpia, smacznego sianka wam życzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...