Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedawczynie w pasażu Tesco marzną w pracy

Utworzony przez Irek, 8 października 2010 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Ciepłe majty niech noszą a nie stringi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem kiedyś na stoisku w "przedsionku" Tesco. Tam wraz z zimą to dopiero się zaczynał hardkor. Dlatego szybko zrezygnowałem z tej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pracowałam w tesco zawsze było extra ciepełko Raz zimno jak padło ogrzewanie, no ale zdarza sie najlepszym... Teraz siedze w zimnym biurze, bo budzet nie zapewnia ogrzewania dziwi mnie dlaczego grzeja w sejmie i plitykom cieplo i na to sa pieniadze, a w biurach budzetowki....hebel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ IREK RACJE ,MAJTKI NOŚCIE A NIE STRINGI!!!!! ZAPRASZAM DO LECLERCA NA TURYSTYCZNĄ TAM TO DOPIERO ZIMNO. LEPIEJ WEŻ SIE DO ROBOTY,ZACZNIJ PRACOWAC TO SIĘ ROZGRZEJESZ. BO CO NIEKTÓRZY LUBLINIANIE POTRAFIĄ TYLKO BIADOLIĆ.ZMIEŃ SOBIE PRACĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...