Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SPSK1. Chirurg oskarżony o łapówki poszedł na urlop

Utworzony przez rycho, 22 stycznia 2014 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Pan doktor widocznie podpadł osobie która tylko w tak podły sposób potrafiła się odgryźć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa karpie i Miód troszkę śmieszna ta łapówka. Naciągana sprawa. Pacjentom pan doktor się nie spodobał. Media lubią źle pisać o lekarzach. Bo przecież każdy doktor to pijak i złodziej. Dyplom kupił a 6 lat przesiedział nic nie robiąc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o kopertach z pieniędzmi w szawce pana doktora zapomnieliście napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masa lekarzy którzy przyjmują pacjentów czy to w przychodni czy szpitalu pomimo tego, że dostają pieniądze z tytułu wynagrodzenia chętnie przyjmuje też pieniądze od pacjentów... czy to normalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masa lekarzy którzy przyjmują pacjentów czy to w przychodni czy szpitalu pomimo tego, że dostają pieniądze z tytułu wynagrodzenia chętnie przyjmuje też pieniądze od pacjentów... czy to normalne?
A po co pacjenci dają pieniądze? W ciągu ostatniego roku leżałam w szpitalu, miałam poważną operację, chodzę na kontrole co 2 miesiące i nikt nie wymuszał ode mnie  żadnych pieniędzy. A jeśli chodzi o sposób traktowania pacjenta to najlepiej widać po zachowaniu pielęgniarek: jeśli dasz masz super traktowanie, jeśli nie to nie licz na nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Doktora, świetny fachowiec, zdolny, rzetelny z ogromnym talentem. Interesujący jest fakt, że rzekoma łapówka została dana po operacji, ciekawe dlaczego mąż pacjentki i pacjentka tak nie kozaczyli przed operacją. Świństwo! Chcieli żeby operował świetny chirurg i tak było, czemu nie zgłosili faktu przed operacją skoro doktor im się nie podobał! Dostali czego chcieli a człowieka utopili! Gratuluję pomysłu kmiotki! Co będzie jeśli jeszcze raz będziecie potrzebowali pomocy lekarskiej? Z grzecznym i potulnym uśmiechem zaniosą koszyk jaj i kolejny lekarz pójdzie siedzieć! Posadzić również tego co dawał bo w końcu nie będzie miał nas kto leczyć! Już widzę jak tej klasy chirurg połasił się na ryby i miód! Proponuję świętojebliwych donosicieli postawić przed plutonem chorych czekających w wielomiesięcznych kolejkach na planowe operacje u Doktora! Jeśli zostanie ukarany i pozbawiony możliwości wykonywania zawodu to donoszące „zbrojne ramię radia z Torunia” będzie miało na sumieniu wiele istot ludzkich! Każdy kij ma dwa końce! Lublin będzie pozbawiony świetnego fachowca a baba z pod Lubartowa będzie miała satysfakcję! Co korzystniejsze?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś coś zostawi po operacji dobrowolnie to jaka to łapówka? Miałem poważną operacje i nikt mnie nie zmuszał do dawania - jeżeli tak było wystarczyło powiedzieć p.doktorze,profesorze ja mam ubezpieczenie i to jest naganne ale po wyjściu ze szpitala należałoby powiedzieć dziękuje za bardzo dobrze wykonaną prace,bo przecież już jestem zdrowy żyję - a to na pewno mobilizuje jeszcze do lepszej pracy. Czy jeżeli ktoś przychodzi do mnie na imieniny z kwiatami lub jakąś dobrą Whisky to także mogą mnie zamknąć za łapówkę? Dlaczego w tym kraju tyle nienawiści między ludzkiej przecież jesteśmy podobno katolikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...