Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZAJEBISTE GWIAZDY FORMATU POLSKICH SERIALI.   HA HA HA ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PRAWDA  DO DUP. POZIOM GWIAZDECZEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto odpowiada ze tą żenadę. Gwiazdeczki godne dożynek w pi...dzi wólce a nie otwarcia stadionu w mieście wojewódzkim. Całe szczęście widziałem urywki w TV, bo te 15zł za bilet z czego pewnie ochłapy zostaną przeznaczone na cel o którym mówią to za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykły biesiadny piknik. Takie imprezy powinny być za darmo, a nie za 15 zł. Płatne powinno być tylko piwko, kiełbaski z grilla i wata cukrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wiocha. Otwarcie stadionu to ważne wydarzenie, koncert żenada. Jak można było wymyśleć coś tak miernego. Może na dożynki to dobre, ale  nie na otwarcie stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wiocha. Otwarcie stadionu to ważne wydarzenie, koncert żenada. Jak można było wymyśleć coś tak miernego. Może na dożynki to dobre, ale  nie na otwarcie stadionu.
Jakie miasto, taki stadion... i jego otwarcie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wicha tańczy wiocha śpiewa .... z tvnem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej jak pisuar szczeka ojej, dajcie rydzyka na scenę to przestaną szczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwarcie stadionu to ważne wydarzenie
  śmieję się na głos z tego górnolotnego głupiutkiego tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki gospodarz, takie otwarcie. Potrzebny nam ten stadion jak plaster na syfa. 200 baniek... 20 remontów wiaduktu na Kunickiego, albo 200-300km wyremontowanych... no, ale stadion dla 4-ligowego Motoru ważniejszy (stadion nie nadaje się do rozgrywania dyscyplin lekkoatletycznych - tylko piłka nożna i imprezy masowe wchodzą w rachubę). Można inwestować mądrze (nowe baseny przy Zygmuntowskich na przykład), można lekko nierozważnie (otwarcie systemu roweru miejskiego na koniec sezonu - we wrześniu), można też sobie strzelić w stopę. Co kto woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto taka impreza. Niestety stać was tylko na chałturę w TVN. Dziaaaadoooostwoo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość negatywnych komentarzy pewnie pisanych przez sfrustrowanych mieszczuchów z Kraśnika,Bełżyc, Bychawy i podobnych metropolii. Na necie poszczekają, bo 15 zł było szkoda na bilet, a w poniedziałek do Biedronki na 2 zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocieszajace w tym całym niewypale ze stadionem jest to że lublinianie niedali sie nabrac na TVN i tego lisa tzn zuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy szczekają karawana jedzie dalej. Gratulacje dla Lublina!!! mamy zajebisty stadion na który w pełni zasłużyliśmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psy szczekają karawana jedzie dalej. Gratulacje dla Lublina!!! mamy zajebisty stadion na który w pełni zasłużyliśmy!
  dokładnie w narzekaniu to jesteśmy mistrzami świata fajnie, że sporo osób się pojawiło na otwarciu będzie jeszcze pociecha z tego stadionu pozdro dla niemarudzących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu stadion niepotrzebny niech tam nie zagląda, ja jestem za stadionem, jedyny w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu stadion niepotrzebny niech tam nie zagląda, ja jestem za stadionem, jedyny w Lublinie
Ale zapłacić na niego musieli wszyscy... Także ci co w cukrowni stracili pracę. Co tam ludzie, ważniejsza tania rozrywka - gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sa tak zatruci swoum jadem ze nic nie docenia. 15 zl to duzo????? A cel do dupy???? Opanujcie sir ludzie bo mi wstyd ze w moim miescir mieszka takie dziadosteo co by gowno spod siebie zjadlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie sa tak zatruci swoum jadem ze nic nie docenia. 15 zl to duzo????? A cel do dupy???? Opanujcie sir ludzie bo mi wstyd ze w moim miescir mieszka takie dziadosteo co by gowno spod siebie zjadlo.
Ha ha ha. Budowa stadionu kosztowała 15zł. Uważaj bo ktoś w to uwierzy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zapłacić na niego musieli wszyscy... Także ci co w cukrowni stracili pracę. Co tam ludzie, ważniejsza tania rozrywka - gratulacje
  Ale stadion zbudował Żuk a cukrownie likwidował PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...