Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobrze,że wygrała owalna wersja, moim zdaniem będzie się ona lepiej komponowała z łysymi głowami "kibiców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dla jakich piłkarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyzadyma? napisał:
Bardzo dobrze,że wygrała owalna wersja, moim zdaniem będzie się ona lepiej komponowała z łysymi głowami "kibiców".
równiez z d*** twojej matki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze miasta rozpoczynając dyskusję n.t 'z kantami czy bez" odwracają uwagę od sprawy zasadniczej.Czy jest forsa na inwestycję? Niech maluczcy masturbują się kształtem stadionu a nie pytają o realizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drżyjcie kanciarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siada bezrobotny do klawiatury i napier.....la z zawiści na wszystko co mu ślina na jezyk niesie,ale naród.brawa dla miasta za pomysł i chęci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zmierzają do zmiany systemu podgrzewania murawy z elektrycznego na glikolowy. Murawę trza podgrzewać przez cały rok bo to znakomicie robi koszty! A przy okazji, zgodnie z wiejska tradycją nasze orły będą grały na bosaka, a buty założą do fotografii, już po meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantów może i nie będzie, ale za to przekręty będą na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwadratowy, owalny a może trójkątny, nikt nie pytał mieszańców Lublina czy chcą takie cudo. Mieszkam niedaleko stadionu na Al. Zygmuntowskich, zwykle pusty, a jak jest jakiś mecz to pełno kiboli i policji. To zbudujmy jeszcze jedno miejsce gdzie będą sobie mogli dać po gębach - za nasze pieniądze, bo w Lublinie Europejskiej Stolicy Kultury (o mało co), tylko nowego stadionu brakuje i już będzie to kraina szczęśliwości i dobrobytu. Panie Prezydencie Żuk a wyglądał pan na mądrego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yasiek napisał:
Kwadratowy, owalny a może trójkątny, nikt nie pytał mieszańców Lublina czy chcą takie cudo. Mieszkam niedaleko stadionu na Al. Zygmuntowskich, zwykle pusty, a jak jest jakiś mecz to pełno kiboli i policji. To zbudujmy jeszcze jedno miejsce gdzie będą sobie mogli dać po gębach - za nasze pieniądze, bo w Lublinie Europejskiej Stolicy Kultury (o mało co), tylko nowego stadionu brakuje i już będzie to kraina szczęśliwości i dobrobytu. Panie Prezydencie Żuk a wyglądał pan na mądrego człowieka.
Nie bądź żałosny i głupi.Każda inwestycja w mieście jest potrzebna.Trzeba się cieszyć a nie kur** wiecznie narzekać !!! Inwestorzy nam łaski nie robią ,Boże jak ja nienawidzę takich powalonych ludzi - malkontentów !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhh napisał:
Nie bądź żałosny i głupi.Każda inwestycja w mieście jest potrzebna.Trzeba się cieszyć a nie kur** wiecznie narzekać !!! Inwestorzy nam łaski nie robią ,Boże jak ja nienawidzę takich powalonych ludzi - malkontentów !!!!!
Inwestycje są potrzebne i owszem ale stadion jest absolutnie niepotrzebny. W Lublinie jest kilka fajnych stadionów acz nieco zaniedbanych ale dlatego niszczeją bo nie są nawet w ułamku wykorzystane. Po co jeszcze jeden stadion. Po to by po ukończeniu inwestycji przeniósł się tam targ dla zwierząt i gołębi? czy może po to by powstała tam kolejna giełda ciuchów taka jak na Kresowej. I co to za różnica czy gołębie będą sprzedawane ta stadionie owalnym czy kanciastym. Ja stanowczo protestuje przeciwko budowie stadionu za moje podatki. Lepiej w tym miejscu wybudować bloki komunalne dla uboższych mieszkańców lub jakąś fabrykę lub kościół. Hołk-skończyłem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro ma byc taki wielofunkcyjny stadion to gdzie bieznia dziwne nie wiem ile bedzie kosztowal ten stadion ale dorobienie biezni to 5-7 mln zl i zapewne jako pierwsza by sie zwrocila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem wyborcą PO, ale chylę głowę przed prezydentem Żukiem. Super stadion, wreszcie obiekt na miarę miasta takiego jak Lublin. Dzięki takim inwestycjom podnosimy renomę miasta.Życzę Motorowi awansu, a kibicom ekstraklasy w niedalekiej przyszłości. Dziwi nie spora liczba postów na "NIE" .... ale miejmy nadzieję, że wypowiadający się w ten sposób, to prowincjusze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ten stadion ma naprawde profesjonalny wygląd,wczesniejszy projekt to była porażka po całej linii!!!Tu widac w porownaniu z tamtym , kolosalną zmiane na dobre,illuminacja na niebiesko daje wrażenie,zaokraglenia, bogatsza elewacja, może tylko pojemnosc zbyt mała, (Białystok mniejsze od nas miasto a buduja tam wiekszy stadion), ale mimo to przyciagnie ten stadion ludzi,i sponsorów, Lublin od wielu lat czakał na taki obiekt!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...