Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stadion w Lublinie: Jeden stołek, wielu chętnych

Utworzony przez zieleń, 6 maja 2014 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Prezes Hołysz i tak wszystkich wcześniej czy później wystraszy, albo zwolni, bo będzie się bał konkurencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skyboxy powinni kupić Ci którzy zdecydowali o budowie stadionu...... i to przymusowo. Właśnie ucieka nam jedyna okazja żeby za pieniądze z unii na kierunku północ-południe skomunikować nasze miasto. smutno mi i przykro. I myślę o tunelu a nie 4-ro pasmówce w środku miasta ze światłami co 200m.......nie popieram jakiejś szczególnej partii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisząc "stołek" tabloidyzujecie język... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin ty myślisz o tunelu a ja o 50 drapaczach chmur, poszerzeniu Bystrzycy oraz wybudowaniu 20 przystani dla luksusowych jachtów nad Zalewem Zemborzyckim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszt tunelu 300 mln - stadionu 200 mln.....większość kasy i tak z unii.....i w przeciwieństwie do poszerzania bystrzycy i innych głupot jest to realnie potrzebne.....kupisz skyboxa, mądralo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 5 milionów zrobi sie 10. czyli srednio 30zł od mieszkanca na rok. "morzna? MORZNA!!!" .... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszt tunelu 300 mln - stadionu 200 mln.....większość kasy i tak z unii.....i w przeciwieństwie do poszerzania bystrzycy i innych głupot jest to realnie potrzebne.....kupisz skyboxa, mądralo?
  no i co dokładnie wynika z tego porównania???? każdy głupi wie, że pieniędzy z ue ot tak sobie nie można przesuwać, to że nie budujemy stadionu nie oznacza wcale że możemy sobie nagle zamiast niego strzelić tunel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co dokładnie wynika z tego porównania???? każdy głupi wie, że pieniędzy z ue ot tak sobie nie można przesuwać, to że nie budujemy stadionu nie oznacza wcale że możemy sobie nagle zamiast niego strzelić tunel
Skąd wiesz, że nie można było przesunąć? A może to jest tak, że  pieniądze  przeznaczone na "tunel" poszły na stadion?   Pic cały polega na tym, że nie można się doprosić ani wykazu poniesionych już kosztów ani kto, kiedy i gdzie wnioskował o dotacje do "tunelu" oraz kto i dlaczego odmówił.   Tunel piszę w cudzysłowie, bo wmówiono nam, że koszt 300 milionów dotyczy tunelu, a prawda jest taka, że jest to łączny kosztorys kompleksowej budowy tunelu i estakady nad ul. Głęboką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pensja menadżera nie pwinna być od wyników ekonomicznych stadionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze Ministre Muche? doswiadczenie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haaha , skybox.. z widokiem na  kiboli motoru. Przeciez ten stadion zaraz będzie zdemolowany, pobazgrany, zniszczony. jakie skyboxy, dla kogo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołysz, Hołysz! Jedynie słuszny prezes prezesłow, menager, menagerów, Tylko on nadaje sie na szefa stadionu. Nikt inny! Panie nasz, rządź i panuj nam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki dobry ( wiarygodny) Kandydat z wizją na funkcjonowanie takiegoprzedsięwziecia jest dostepny "od reki" i moze podjąć pracę już w maju ???I konieczny jest zapis w Umowie o braku odprawy za ... - tylko tryb kodeksowy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie Dariusza Sprawkę... aspekt finansowy będzie genialny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może były doradcza Wasilewskiego p. Piotr Dań...o zostanie tym menadżerem :)  Toż to doradca jakich mało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" MOSiR ma jutro rozstrzygnąć ponowny przetarg na wynajem 14 skyboksów (biznesowe, przeszklone loże). Do pierwszego przetargu nie zgłosił się żaden chętny najemca. "   ... nie ma w Lublinie żadnych chętnych "biznesmenów" na wynajem tych "apartamentów" ? To może przynajmniej Ratusz je zapełni urzędnikami wyższego szczebla ? Jakaś frekwencja byłaby zapewniona.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugie lotnisko. Zanim powstało minęło ponad 10 lat, ale prezesi, rada nadzorcza itd., byli, więc i wynagrodzenia, zlecenia też. A teraz mamy kolejny cud - nikomu niepotrzebny stadion - worek bez dna, na który Miasto będzie się zadłużać, aby utrzymać, ale najważniejsze, aby był menadżer. Może właśnie po to ten stadion jest taki niezbędny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuje agenta tomka !!!!! proszę zatrudnijcie go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jeszcze da się coś zrobić z tym tunelem, ma być nowa kasa na następne 10 lat. Tylko kto to zrobi? ...............dobra wybierzcie mnie, to moje jedyne hasło wyborcze.....projekt już mam, na stronie mostykatowice.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...