Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciesz się człowieku że jedziesz do przodu a nie siedzisz na przystanku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYSIĘGAM , ŻE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA PREZYDENTA, KTÓRY ROZPIEPRZY TĘ BANDĘ IDIOTÓW Z ZTM - KOLIGACJE RODZINNE KAMIŃSKICH , KOLESIE KRÓLIKA - NA TO IDĄ NASZE PODATKI. DZIECI Z PRZEDSZKOLA LEPIEJ ZORGANIZUJĄ KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ NIŻ TA BANDA DARMOZJADÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kursy nie są zaznaczone w rozkładach wywieszonych na przystankach.
  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale opisujecie dramaty! Że na trasę wyjechało kilka starych autobusów... (i co z tego, skoro sprawne to w czym problem?). LUDZIE zobaczcie jak jesteście karmieni tematami zupełnie nieistotnymi, a to po to żebyście nie wiedzieli o ważnych rzeczach jakie się dzieją za waszymi plecami! -tak można podsumować w jednym zdaniu misyjność tej gazetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega co jest kierowcą w MPK mi mówił że to racjonalizatorski projekt zaoszczędzenia na około 10 kierowcach w skali miesiąca. Pomysł wyszedł od jednego z kierowców (stłuczkowca) co się podlizuje prezesowi, a że ZTM to bezmyślnie przyklepał, to niech teraz zbiera opier... od niezadowolonych mieszkańców. Dziękujemy panu panie prezesie MPK - Fulara. Ale tylko do poniedziałku, bo od poniedziałku wszystkie stare jelcze idą do obsługi linii 3, która ma być w całości wysokopołogowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo...
  Jak się nie poruszasz na wózku czy o kulach to rozumiem twoją wypowiedź. Niestety, nie wszyscy w życiu maja tak lekko jak Ty. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega co jest kierowcą w MPK mi mówił że to racjonalizatorski projekt zaoszczędzenia na około 10 kierowcach w skali miesiąca. Pomysł wyszedł od jednego z kierowców (stłuczkowca) co się podlizuje prezesowi, a że ZTM to bezmyślnie przyklepał, to niech teraz zbiera opier... od niezadowolonych mieszkańców. Dziękujemy panu panie prezesie MPK - Fulara. Ale tylko do poniedziałku, bo od poniedziałku wszystkie stare jelcze idą do obsługi linii 3, która ma być w całości wysokopołogowa.
Z tego co wiem, to obsługa linii 3 przez autobusy wysokopodłogowe wynika z remontu ulicy Głuskiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forma dziennikarska pana smagi wyraźnie leci w dół, a w zasadzie już niedługo uderzy o dno. Rozumiem, że młody dziennikarz po studiach może łyknąć taki temat, ale żeby taki wszystkowiedzący smaga??? Jak tak liczę, to kilka kursów na których pojawiają się stare autobusy na liniach 18, 26, 57 to pewnie mniej niż 1 % wszystkich kursów. Czy to ma jakiekolwiek znaczenie dla pasażera? Czy matka z wózkiem jeździ po godzinie 22?   Dla mnie pan smaga to już się zrobiło dno dziennikarskie, a ten artykuł służy tylko zdobyciu kilku srebrników za wierszówkę, bo na pewno nie rzetelnemu wyjaśnieniu sprawy czytelnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forma dziennikarska pana smagi wyraźnie leci w dół, a w zasadzie już niedługo uderzy o dno. Rozumiem, że młody dziennikarz po studiach może łyknąć taki temat, ale żeby taki wszystkowiedzący smaga??? Jak tak liczę, to kilka kursów na których pojawiają się stare autobusy na liniach 18, 26, 57 to pewnie mniej niż 1 % wszystkich kursów. Czy to ma jakiekolwiek znaczenie dla pasażera? Czy matka z wózkiem jeździ po godzinie 22?   Dla mnie pan smaga to już się zrobiło dno dziennikarskie, a ten artykuł służy tylko zdobyciu kilku srebrników za wierszówkę, bo na pewno nie rzetelnemu wyjaśnieniu sprawy czytelnikom.
Pan Smaga pewnie trenuje przed przejściem do "Faktu" ;o)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie robione jest te zdjęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dzieje się w Lublinie? Sprawdź!   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega co jest kierowcą w MPK mi mówił że to racjonalizatorski projekt zaoszczędzenia na około 10 kierowcach w skali miesiąca. Pomysł wyszedł od jednego z kierowców (stłuczkowca) co się podlizuje prezesowi, a że ZTM to bezmyślnie przyklepał, to niech teraz zbiera opier... od niezadowolonych mieszkańców. Dziękujemy panu panie prezesie MPK - Fulara. Ale tylko do poniedziałku, bo od poniedziałku wszystkie stare jelcze idą do obsługi linii 3, która ma być w całości wysokopołogowa.
Przekaż swojemu koledze że plotkami zajmują się kobiety a nie faceci. I jak nie wie wszystkiego to niech się zajmie swoją pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć od początku było wiadome to może niektórzy dopiero teraz widzą to, że ZTM powstało po to by pozbyć się prywatnych przewoźników miejskich będących konkurencją dla MPK. Teraz robią co chcą (ciągłe zmiany rozkładów, zmiany linii, autobusy zastępcze itp.), a pasażer nie ma innego wyjścia  tylko musi korzystanie z ich usług!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piano, pianissimo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie robione jest te zdjęcie?
  Na ul. Rataja przy wiadukcie kolejowym w ciągu ul. Grygowej. A na zdjęciu za pewne widzimy na górze dwaną linię 11, a nadole 7 albo 50.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga redaktorze śledczy wypatrzyłeś taką aferę źe szok. Przydzielanie kierowcom brygad wielozadaniowych to normalna optymalizacja organizacji pracy praktykowana przez ztmy w całej Polsce. Obserwuję jako miłośnik KM Pana pseudoartykuły na temat KM od pewnego czasu i mój wniosek jest taki, zero własnej inicjatywy (kopiuje pan tematy z forów), zero rzetelności dziennikarskiej (tematy pod publiczkę) . Jak się Pan kreujesz na znawcę KM to trochę więcej profesjonalizmu bym życzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próba zdefiniowania "kluczowej" lub "jednej z najważniejszych" linii:   - to linia, którą często jeżdżę ja i moi znajomi.   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekaż swojemu koledze że plotkami zajmują się kobiety a nie faceci. I jak nie wie wszystkiego to niech się zajmie swoją pracą
  OO kolega związkowiec czy lizidu.p prezia, a może niepotrzebny polityczny-biurowy ? Chyba że masz klapki na oczy i odwalasz swoje i do domu. Zainteresuj się co się dzieje w firmie, to włos ci na głowie stanie. Związkowcy pensje i premie dostali z kosmosu, autobusów własnych w firmie coraz mniej, zastawy bankowe na nowych trolejbusach, młodzi kierowcy na umowach śmieciowych, najlepsze narzędzia przeniesione o spółki córki MKK, niepotrzebni pracownicy polityczni pokroju osoby Michała Krawczyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za artykuł? To już nie ma o czym pisać w mieście? A ja miałem wczoraj zatwardzenie czy redaktor też o tym napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...