Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli 89-letnią damę stać na to ,by nieznajomemu przekazać 47 tys.zł ,to pewnie ją na to stać i nie przywiązuje wagi do pieniędzy.Dlatego niepotrzebny ten rozgłos!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo biedne te staruszki , na leki nie mają . Ciekawe skąd im się bierze taka kasa ,skoro z inteligencją raczej niewesoło , bo dają się nabierać na takie ogólnie już znane metody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne apelowanie nic tutaj nie da bo apel, ostrzeżenie trzeba zrozumieć. Pozostaje apelować do katolickich sumień złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starych ludzi nic nie nauczy, przecież te kradzieże "na wnuczka" są tak popularne, że prawie codziennie jakaś kolejna informacja się pojawia i nic, w dalszym ciągu ludzie dają się nabierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule podajesz Redaktorku, że staruszka straciła 50 000 zł. W tekście natomiast jest to już 47 000 zł. Jeżeli dla ciebie matołku 3 000 to bzdet bez znaczenia, to proszę o przelanie tej kwoty na mój rachunek 10 2654 2309 7863 0000 9820 2986.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
Bardzo biedne te staruszki , na leki nie mają . Ciekawe skąd im się bierze taka kasa ,skoro z inteligencją raczej niewesoło , bo dają się nabierać na takie ogólnie już znane metody?
Ci oszuści-złodzieje to zgrana banda. Polują na ponad 80-letnich emerytów, którzy chomikują pieniądze w domu, bo nie dają sobie rady z obsługą rachunków w banku i trzymają pieniądze w skarpecie i w szafie. Wyszukują w książce telefonicznej ludzi, którzy mają imiona typu "Pelagia" albo "Józef" (ludzie starej daty). Cała filozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
W tytule podajesz Redaktorku, że staruszka straciła 50 000 zł. W tekście natomiast jest to już 47 000 zł. Jeżeli dla ciebie matołku 3 000 to bzdet bez znaczenia, to proszę o przelanie tej kwoty na mój rachunek 10 2654 2309 7863 0000 9820 2986.
Jak ja lubię takich nadętych buców. Zamiast wypowiedzieć się na temat to czepiasz się głupot.Chciałem Ci więc wysłać w nagrodę kilka zł, ale niestety oszukałeś Nas i podałeś zły numer konta. Więc jak to jest sam oszukujesz a czepiasz się tytułu który jest jak najbardziej ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Jak ja lubię takich nadętych buców. Zamiast wypowiedzieć się na temat to czepiasz się głupot.Chciałem Ci więc wysłać w nagrodę kilka zł, ale niestety oszukałeś Nas i podałeś zły numer konta. Więc jak to jest sam oszukujesz a czepiasz się tytułu który jest jak najbardziej ok.
ooooooo, Pan Redaktorek się odezwał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...