Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale nie przewiduję rewelacji. Francuzi mieli "bardziej funkcjonalne rozwiązania", lublinianie przebili ich ceną i terminem. A co z jakością rozwiązań? Może trochę więcej szczegółów na temat lubelskiej propozycji? Bo jeżeli okaże się, że owszem, zaoszczędziliśmy parę dni i parę groszy, ale do końca naszych dni będziemy oglądali budowlę, która od wewnątrz i od zewnątrz będzie nijaka, bez wyrazu, bez przyzwoitej funkcjonalności, to te zaoszczędzone parę groszy i dni stanie nam wszystkim kością w gardle, jak niejedno już w naszym pięknym, lecz źle zarządzanym mieście. Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo Pracownia Stelmach i Partnerzy nie wykonała jeszcze niczego na termin... /patrz/ projekt Biblioteki im.Łopacińskiego przy pl.Wolności. Koncepcja architektoniczna też do bani..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że pozostali się odwołają od tego .... szanuje pana Stelmacha ale jego projekt teatru jest po prostu zbyt banalny...już znacznie lepsze miało konsorcjum francuskie...no ale cóż w dzisiejszych czasach ważniejsza jest cena niż cała reszta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propan napisał:
mam nadzieje że pozostali się odwołają od tego .... szanuje pana Stelmacha ale jego projekt teatru jest po prostu zbyt banalny...już znacznie lepsze miało konsorcjum francuskie...no ale cóż w dzisiejszych czasach ważniejsza jest cena niż cała reszta...
Pewnie byś wolał wodotryski i postmodernistyczne pierdułki... ...mnie się ten projekt podoba. Nie jest banalny... jest do bólu prosty, piękny tą prostotą a nie banalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety... NIE wygrał NAJLEPSZY!!! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety... NIE wygrał NAJLEPSZY!!! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz k.,,,,,,,,,,! ten BUNKIER wgrał? w Lublinie to nigdy nie bedzie nic ładnego ani funkcjonalnego! (jak sami się przyznali) :/:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za szkaradziejstwo ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, Stelmach. A któż by inny. Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego Stelmach wygrywa w Lublinie wszystkie przetargi, nawet, jeśli niektóre projekty okazują się chybione. Np. Nowy budynek Biblioteki Łopacińskiego, który przy każdym deszczu tonie i trzeba ratować zbiory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie marszałku! a pan widział i nie grzmiał?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to będzie 'po lubelsku' czyli $#%&*(*( dziękujemy wam urzędasy marszałka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba każdy miał nadzieje ze ten betonowy bunkier jednak nie powstanie...ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to nasza wspólna sprawa a dali wygrac swojemu koledze po (nie) fachu DLACZEGO???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.....! czemu mnie to nie dziwi?!! była iskierka nadziei że w końcu będzie COŚ a tu - znowu jesteśmy w czarnej doopie! i mamy bunkier made in Lublyn! dziękujemy ci nasza 'władzo' (cholerna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z zewnątrz to faktycznie porażka. Ale czy była opcja burzenia całej bryły w ogóle ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z a betonowe g... !! a urzednicy z inwestycji nachapali sie i teraz śmieją się nam w oczy! Im to obojetne, dostali nagrody i maja wszystkich w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Z tego co wiem, to stelmach tnie koszty jak tylko się da... nie zwraca uwagi na stronę praktyczną... aby tylko zmieścić się w normach... Miałem do czynienia z jego projektem w praktyce... TOTALNA PORASZKA !!! facet ma układy i znajomosci i tylko dlatego jego projekty wygrywają... a są niepraktyczne, nieładne i z założenia tanie w realizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez tego ladnym nazwac nie mozna. Naprawde mamy szanse (w sumie juz nie mamy), zeby cos bylo "inne" od szarzyzny nas otaczajacej. A do tego duzo bardziej funkcjonalne niz rodzimy projekt (zawsze jestem za "lokalnymi rozwiazaniami", w koncu pieniadze pozostaja tutaj, ale tutaj smierdzi kolesiostwem i ukladami). Zreszta wspomnicie moje slowa, ze bedzie gorzej, drozej i dluzej niz kazdy kolejny z przystepujacych do przetargu. Druga opcja przyszlosci (wcale nie lepsza) jest zrobiony lapu-capu obiekt, oddany "na szybko", totalnie bez wyrazu i w praktyce nie do konca potrafiacy spelniac swoje (zalozone z gory) funkcje. (co w Lublinie staje niestety prawie norma)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...