Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba w parku logistycznym MLP powinno być. Ale pismakowi nawet nie chce sie zastanowić przez chwile nad tym co pisze. Obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie będą świeże warzywa w sklepie na Wyżynnej a nie przemrożone i zgniłe.Dziwie się że w ogóle sanepid nie zainteresuje się tym sklepem .Kiła i mogiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i świetnie! brawo Lublin, brawo Żuk! do przodu wbrew zacofańcom i pisowskim pieniaczom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo porządna firma,jestem byłym pracownikiem Stokrotki,i był dla mnie zaszczytem w tej firmie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyniesie premier ? Szydło czy Pan  Duda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotka zamiast budowac magazyny powinna zainteresować się sytuacją na sklepach swoich pracowników, kiedyś w Biedronce były obozy pracy, teraz tak się dzieje w sieci Stokrotka, ech szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziadostwo dorabia się na wyzysku pracowników każdego szczebla. Kontrole i kary im nie straszne bo ich wysokość jest śmiesznie niska w porównaniu z dochodami firmy. Mieso mają w tych sklepach juz ledwo świeże, podobnie warzywa dlatego jak już muszę tam coś kupić to zawsze płacę kartą zbliżeniowo bo wtedy płacą prowizję i kasę otrzymują z opuźnieniem. Nawet zakupy za dwa złote tak biorę w tym syfie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy osoba bijąca brawo p. Żukowi wie o czymś, o czym nikt nie wie, czyli, iż p. Żuk sprowadził do Lublina firmę, której jeszcze nie było? A tak swoją drogą to niezwykle ciekawy jest taki park technologiczny pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi. Zawsze myślałam, że wszelkiego rodzaju magazyny powstają na obrzeżach miast za osiedlami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park technologiczny ? Co tam ma być? Magazyny stokrotki? To jakaś farsa obecnej władzy.To już nawet nie jest śmieszne. BRAWO BRAWO PAN ŻUK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze myślałam, że wszelkiego rodzaju magazyny powstają na obrzeżach miast za osiedlami.
  I teraz tak właśnie się dzieje, osiedle pobudowały się na obrzeżach miasta, a obok nich wielke magazyny i logistyka. To dopiero początek i zupełnie nowy kierunek rozwoju w wielkie hale dystrybucji i tiry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. Ja od zawsze kupuję wędliny w Stokrotce i nigdy nie zdarzyło mi się zebym musiał ją wyzycić albo reklamować, praca w takim sklepie wymaga zorganizowania i ogromnej logistyki.... Jedyną rzeczą jaka mnie ostatnio zdziwiła to to jak są starannie poukładane wędliny w lodówkach... Jest to zły pomysł chociażby z tego względu ze same panie które pracują na tym stoisku się gubią co jednocześnie wydłuża czas oczekiwania w kolejce... Ta osoba która wymyśliłą ten pomysł nie do końca przemyślała całą tą akcję.... Ceny w jednym rzędzie tego się nie da utrzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam To ze w sklepie jest ładnie towar poukładany to sie zgodze poniewaz czówa nad tym regionalny który dostaje premie od wyniku z audytu:>:> po drugie nie ma zarobkówk w stokrotce bardzow wysokich poniewaz osoba typu kierownik zarbia jezeli wyrobi premie ok 1700/1800 a bez premii 1600 zł a szeregowi pracownicy najnizsza krajowa plus premie.,., odnosnie umowy nie ma co narzekac ale jezeli miałabym wybierac to moge miec umowe zecenie ale wieksze zarobki zebym mogla bez problemu utrzymac rodzine i nie pracowac na dwa etety. Wiec za nim edziecie pisac ze w stokrotce jest tak swietnie , takie umowy i płace to sie zastanówcie bo ludzie naprawde nie maja tam kokosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziska co wy to opowiadacie.... w której wy stokrotce robicie zakupy??? ze tak jest jak piszecie.... z tego co wiem to zarobki nie są tam takie złe a i umowy o pracę przynajmniej mają normalne a nie tak jak w wymienionej biedronce jakaś śmieciówka na 3/4 etatu gdzie to trzeba i tak tyrać jak na pełny etat. 
  W Biedronkach minimalna pensja (na cały etat) to 2000 zł brutto. I to obowiązuje w ich wszystkich sklepach w całym kraju. Żaden pracownik Biedronki (obojętnie na jakim stanowisku) nie może więc zarabiać mniej. ................... Choć to są i tak grosze (w porównaniu do kosztów utrzymania)  to praca w Stokrotkach jest niżej opłacana niż w Biedronkach. Takie są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja niech Lublin się rozwija bo spada liczba  mieszkańców jak mało gdzie na ścianie wschodniej  w stolicach  regionu .Szkoda że w Lublinie czy regionie brak siedzib dużych firm np. Makarony -  Lubella  -Wadowice .-politycy innych regionów ogrywają posłow  z Lubelskiego jak chcą czy Wieksze  Azoty Puławy a siedziba W Tarnowie ,teraz będzie być może jeszcze gorzej  gdzie Czerwiński minister jest z Nowego Sacza czy Duda Kraków -będzie pamiętał o Lublinie? Szydło będzie .Zobaczymy co nam przyniesie premier ? Szydło czy Pan  Duda .
Chwila chwila jaka siedziba w Tarnowie. Azoty Puławy jak sama nazwa wskazuje mają siedzibę w Puławach, tam działają, płacą podatki i tak dalej. I nic się w tej sprawie nie zmieniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...