Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Poparcie dla lubelskiej akcji wyraziło na Facebook`u już ponad 2 tys. osób.
2 tysiące? Ponad 9 tys. deklaruje przybycie! Wiadomo że ta liczba jest bardzo mocno przesadzona ale i tak będzie nas wielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to pisal?? Przeciez 25 jest w SRODE, a nie w czwartek.. i protest tez ma byc w SRODE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nic nie da ! nowy wielki brat rządzi, a Polska wykonuje jego polecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arysik napisał:
kto to pisal?? Przeciez 25 jest w SRODE, a nie w czwartek.. i protest tez ma byc w SRODE..
jestes taki głupi czy z policji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co Wam chodzi z tym ACTA? Obecnie mieszkam w Szwajcarii, która podpisała już ten dokument i jakiejś wielkiej różnicy w działaniu internetu nie widzę. A niby czemu ktoś ma pracować nad czymś, wydawać na to kasę, a potem nikt tego nie kupuje tylko za darmo z neta ściąga?! Co by było jakby np. każdy miał dostęp do darmowego pieczywa czy ubrań... To piekarnie, sklepy, zakłady krawieckie by zbankrutowały. Tak samo jest z prawami autorskimi do utworów, filmów i innej twórczości. Oczywiście dostane pewnie teraz mnóstwo negatywnych odpowiedzi, ze to wszystko przez władze, rząd itp. Ze chcą ograniczyć wolność słowa i inne tym podobne bzdety. Ale dobrze wiemy ze to nie prawda. A wolność słowa gwarantuje nam konstytucja!! Niektóre działania po prostu trzeba podjąć i ktoś to musi zrobić. PS. Nie jestem zwolenniczka obecnego Rządu. Ale staram się być obiektywna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szwajcar. Masz tutaj link z pro rzadowej strony onet.pl, w ktorym masz mniej wiecej opisane jakie szkody przynosi piractwo. Przeczytasz ze ekonomicznie nie przynosi zadnych strat. http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html Ba ludzie najpierw wola sciagnac piosenki z internetu a jak im sie spodoba kupic plyte. niz isc i w ciemno wydawac 50 zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci, ile was było na tej manifestacji gogusie? Nie potraficie sie zoorganizowac. Jutro to juz bedzie po wszystkim! chyba ze bedziecie palikota ogladac to wam moze biedronia pokaze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ainsztain napisał:
szwajcar. Masz tutaj link z pro rzadowej strony onet.pl, w ktorym masz mniej wiecej opisane jakie szkody przynosi piractwo. Przeczytasz ze ekonomicznie nie przynosi zadnych strat. http://technowinki.onet.pl/biznes/piractwo-kto-zarabia-a-kto-na-tym-traci,1,5006748,artykul.html Ba ludzie najpierw wola sciagnac piosenki z internetu a jak im sie spodoba kupic plyte. niz isc i w ciemno wydawac 50 zl.
A jak idziesz kupić chleb to prosisz żeby dali Ci kromkę na spróbowanie? To nie jest prawda, ze piractwo nie przynosi szkody i strat. A piosenkę to możesz w radio posłuchać i jeśli się spodoba to kupisz płytę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera. - Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera. Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„ Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo. I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło było słuchać gdy młodzież ku***ała Tuska. I z tego wniosek panie tzw.premerze,że o prezydenturze to możesz swoją odbytnicą co najwyżej pomarzyć. Cóż, taka jest cena zdrady społeczeństwa i w sumie masz szczęście,że to nie Egipt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, trzeba w końcu wyjść na ulice i walczyć!!! Pokazać rudemu oszustowi gdzie jego miejsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^ja^^ napisał:
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera. - Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera. Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„ Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo. I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
Jak pon Cugowski taki logicznie myślący jest to niech pomyśli czy nie powinno się ścigać takich "artystóf" jak on i jego grupa za oszustwo jakim jest udawanie że się śpiewa na żywo. Co do ACTA to się nie wypowiadam bo nie czytałem. A pana Cugowskiego to kiedyś bardzo ceniłem ale jak zobaczylem go w śiecącej marynarze w Sopocie to myślałem że się posikam ze śmiechu - stare chłopy a jak jakieś nieopierzone fircyki na scenie świrują :DDDDD I JESZCZE TEN TEKST; "sobota wieczór życie ma smak, telefon czeka na jeden znak.... kazdy kogoś ma a ja wciąż solo... " dziecinada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^ja^^ napisał:
„- Przeczytałem ten dokument i nigdzie nie znalazłem – jak podnoszą larum internauci na różnych forach – żeby to był zamach na wolność obywatelską, na wolność Internetu, etc. Owszem, to jest zamach, ale na złodziejstwo - mówi portalowi Fronda.pl wokalista Budki Suflera. - Jeśli ścigamy tego, kto ukradł samochód, buty albo zegarek, to nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy nie ścigać tego, kto ukradł coś niematerialnego - przekonuje muzyk Budki Suflera. Zdaniem Cugowskiego wokół ACTA zrobiła się "zawierucha", ludzie powtarzają to co usłyszeli w mediach "nie mając zielonego pojęcia" o zapisach ustawy.„ Cytat z artykulu Dziennika Wschodniego pt. Cugowski popiera ACTA: To zamach na złodziejstwo. I z tym Panem własnie się zgadzam. Szumu w kolo pełno, a ciekawe ile osób z protestujących ten dokument przeczytało???!!!
Dla zainteresowanych Najważniejsze Poza tym różne organizację od lat walczyły o jawność ACTA. Podobno dokument był udostępniony w 2010 r. ale w języku angielskim a z tego co mi wiadomo "Polacy nie gęsi swój język mają". Prawnicy mówią wprost, że przepisy są nie jasne i dają zbyt duże prawo do nadinterpretacji - a wiadomo jakw naszym kraju jest to wykorzystywane. Ja nie jestem za piractwem, ale nie podoba mi się ACTA (czytałem) jest zbyt ogólna (można sobie ją tłumaczyć jak się chce) a skoro mamy lepsze, klarowniejsze przepisy to czemu chcemy sobie utrudnić? Mi najbardziej nie podoba się art. 27 który ma przekazywać dane osobowe firmom - sorki jakim prawem? O to własnie chodzi m.in. GIODO. Niewiadomo jak (czy przed czy po procesie), jakie dane itp.Nie po to "walczono w polsce o wolność" by teraz znów ją w niejasny sposób ograniczać i kontrolować. Inną rzeczą jest to, że dlaczego u nas nie może być takiego sklepu jak ma Apple? tylko dostosowanego do naszych relaiów zarobków, wówczas każdy zyska widać ktoś ma w tym cel. Poza tym dlaczego w Polsce i Europie premiery filmów są tak opóźniane o kilka miesięcy? Przecież gdyby premiera filmu odbywała się w jednym czasie - przecież można ją opóznić przygotować różne wersje językowe i dopiero robić premierę - przecież to jest główny powód piractwa filmów - ludzie chcą oglądać filmy w "pierwszej" premierze a nie dopiero średnio po 3-4 miesiącach. Podobnie jest w przypadku seriali, poza tym wiele ciekawych seriali w Polsce się nie pojawia albo pojawia się z takim opóźnieniem, że szkoda gadać - przykład "Housa" na TVP 2 jest dopiero sezon 7. Tak samo z piractwem w internecie - dlaczego ściga się zwykłych użytkowników? skąd oni mają wiedzieć czy seriws który udostępnia np. filmy płaci wytwórniom czy nie? Czemu tych firm się nie każe tylko zwykłych obywateli? Nie mówcie, że się nie da bo zamknięto Megaupload i wiecie jaki jest skutek? obecnie wszystkie popularne hostingi praktycznie zawiesiły działalność. Skutek? Trudniej coś ściągnąć - choć jak ktoś uparcie chce to napewno znajdzie. Można? Można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rozmowie z "Codzienną" Christian Engstroem, szwedzki europoseł z Partii Piratów mówi wprost: - Żaden kraj UE na razie nie podpisał ACTA. Jeśli minister Boni tak twierdzi, kłamie. Wszystkie kraje, które uczestniczyły w negocjacjach mają czas na podpis do 31 marca 2013 roku. Podpisać jednak nie muszą. Wystarczy powiedzieć "nie" - dodaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Anonimowych z Lublina. Stop ACTA ..Stop Rząd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierd... obsyrwacie sie tym jakby cos sie miało zmienic, chyba konia nie zwalicie do yp. piraty i tak będa na ruskich serwerach. pfff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazardziści i gumo filcowi już się nie liczą ze społeczeństwem i ich protestami oni prą po władzę europejską kosztem życia Polaków.Naród został zmanipulowany i pod hasłem wszyscy tylko nie PIS wybrał najgorszą opcje z możliwych w naszym kraju..Jest to opcja wyjątkowo bezwzględna i szkodliwa Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...