Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż miejska dużo może, ale efektów nie widać

Utworzony przez kononowicz, 14 października 2009 r. o 09:39 Powrót do artykułu
tylko blokady potrafią zakładać, zwłaszcza na miasteczku uniwersyteckim, bo po co się szarpać z bandytami skoro można łatwo zarobić pieniążki na braku miejsc do parkowania. ODEBRAĆ IM możliwość kontrolowania parkowania. Ich działania nie wprowadzają w tym zakresie bezpieczeństwa. bo nikt nie parkuje samochodu na środku skrzyżowania czy ulicy (co we włoszech jest zjawiskiem normalnym i jakoś problemu nie widzą). Od tego jest policja. A tych nierobów zagonić do roboty. A nie założą 5 blokad, bo tyle zwykle mają w samochodzie. a potem się pół dnia czeka na kierowców i nic nie robi. A na mieście zrywają łańcuszki, śmiecą,piją w saskim. I żeby nie było że dostałem mandat czy coś za parkowanie bo nie dostałem, ale jak patrzę na ich pracę to mnie krew zalewa. Zlikwidować straż miejską i dać te pieniądze policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatko, niedouki i niedorozw... będą nosić paralizatory. Czy pan komrdant przewidział jakieś dodatkowe etaty ?? Bo połowa tych nieudacników sobie krzywde zrobi i pójdą na L4. Babcie z pietruszką ganiać, a nie bawić się w Policje. Straż miejska jedyne co umie to perfekcyjnie zakładać blokady i to też nie wszędzie, bo rożne przepisy są, wiec mają obcykane kilka miejsc i w kółko piszą to samo. A jak maja wypisać coś innego, to nie umieją. Mam nawet tego dowód w postaci wezwania w celu zlozenia wyjasnień, gdzie mam ich odwiedzieć na 4 dni przed popełnieniem wykroczenia. Poprostu banda niedouczonych policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kontroli osobistych jest Policja a nie SM, kto im daje takie uprawnienia? Blokady to tylko w centrum i na miasteczku zakładają a już w innych okolicach miasta ich nie ujży. Przykład ul Konstantynów gdzie mieszkancy nie mogą się doprosić o internewncję w sprawie źle zaparkowanych aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość tych pseudo strażników to banda nierobów i nieudaczników po jakie CH ktoś zezwolił na to. Brak kultury i brak wykształcenia. Dostałem wezwanie na komende - a damesa tylko potrafiła wypisać mandat, zero rozmowy z krety... poprosu brak kultury a i higieny - brudasy i zapocone śmierdziuch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą rutynowe przeszukania mieszkań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że SM,TO NIE ROBY I NIE UDACZNIKI TO WIEM OD DAWNA . w Radzyniu na jednej z ulic bocznej stoi opuszczony SAM FORD jest on z numeram .Szanowna S. M. wie o tym fakcie oraz nawet pan sekretarz miast I CO stoi dalej od długiego czasu.Gdzie jest dbanie o ekologię i.t.p.S.M. POTRAFI TYLKO SPACEROWAĆ PO MIEŚCIE IWLEPIAĆ MANDATY ZA ZŁE PARKOWANIE .WSTYD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...