Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Straż Miejska szuka nowych strażników

Utworzony przez Gość, 6 marca 2010 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Dodatkowe atuty: znajomość topografii Lublina aby wiedzieć gdzie się nie pokazywać bo można dostać w łeb, gdzie można założyć blokadę i gdzie nałożyć mandat za pietruszkę zdolności manualne aby szybko założyć blokadę prawo jazdy aby błyskawicznie przemknąć samochodem nie widząc tego co widzieć jest niezdrowo dobra kondycja fizyczna ze szczególnym uwzględnieniem biegu na 400 m z przeszkodami nienaganna dykcja czyli "ratunku biją strażnika" znajomość języków obcych aby rozumieć obce słowa i wiedzieć kiedy się oddalić Po co komu ta Straż Miejska??? Swoją drogą ciekawe ile języków znają komendant, zastępcy i rzecznik i jak u nich z kondycją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsumie fajna propozycja ;d od lat staram sie o kredyt na mieszkanko, i przez to ze mam umowe na czas okreslony nici z tego.. a tak ;d chyba spróbuje.... bank wtedy inaczej patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymogi jak dla komadosa, zarobki jak dla ciecia? Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KMB może i pupilki dostają co miesiąc premie tylko o tym nie wiesz. Zarobki jak dla ciecia to prawda a praca identycznie stresująca jak w Policji no i normy mandatowe bo jak nie wiadomo o co chodzi to o kase.Na miescie chodzi fama że starych pracowników lubią gnębic a młodych (po ukladzie) promować to może im premie wypłacaja a ty KMB jestes za cienki do roboty weż sie lub wójka poszukaj na wyższm szczeblu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYŻBY NA ZDIĘCIU TO TE Z NIELICZNYCH NAJLEPRZYCH CO BIORĄ PREMIE.?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy raz pojawilo sie że atutem jest odbycie służby zastępczej w prewencji i to na pierwszym miejscu.Wnioskuje że chcą zatrudnić synów bratanków obecnych lub byłych policjantów bo sami nimi byli ja starałam się dostać dwa razy i nie żałuje bo teraz nie mam cieciowskiej pensji a znajomośći nie mam aby premie dostawać.Powinni napisać za co te premie są wypłacane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi ciecia, który zarabia 1600 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście ..... test sprawnościowy to podstawa przyjęcia, oraz psychika.......bo jak rozmawiać z babcią od "marchewek" lub psim "gównem" ???? Zdjęcie mówi wiele o tej sprawie.......One chyba z przyjęcia do służby...."po linii i z ramienia", a nie normalnego naboru ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZMC napisał:
KMB może i pupilki dostają co miesiąc premie tylko o tym nie wiesz. Zarobki jak dla ciecia to prawda a praca identycznie stresująca jak w Policji no i normy mandatowe bo jak nie wiadomo o co chodzi to o kase.Na miescie chodzi fama że starych pracowników lubią gnębic a młodych (po ukladzie) promować to może im premie wypłacaja a ty KMB jestes za cienki do roboty weż sie lub wójka poszukaj na wyższm szczeblu.
Sam jesteś cienias i cieć noi z tego co widać dupoliz pospolity. Co do zarobków i wkurzania i gnębienia starszych pracowników to przyznam Ci racje. O moich wójkach i pracy się nie martw a jak popracujesz w tym zawodzie tyle lat co ja to pogadamy przy piwku śmiejąc się z tych co właśnie się zatrudniają robiąc błąd życiowy. Pokaż mi chociaż 1-go lub jedną co tu kiedyś pracowali i odeszli a mają gorzej teraz niż mieli podczas pracy w tym bagnie bez dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło IQ do psiarni Zabrakło bicepsa na wikidajłę To do straży miejskiej się załapał (a) ... psie kupy, blokady na kołoa, leczenie frustracji .... Dziady są i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować to pośmiewisko badziewiaste i będzie OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska ma teraz większe uprawnienia, podobne do policji. Po co nam dwie służby o podobnych uprawnieniach ?? Przekażmy kasę Straży Miejskiej razem ze Strażnikami Policji może w końcu będą robić coś bardziej pożytecznego i pod większą kontrolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko.. kto mi odpowie za co odpowiadają konkretne osoby w straży miejskiej? tzn na zdjęciu przedstawilem 3 osoby w innych mundurach http://img692.imageshack.us/img692/376/zdjecief.jpg jestem ciekawy czy strażnik nr 1 działa tak jak w prewencji ? czy zwykły krawęznik taki co na zdj nr 2 i 3 ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować tą organizację,kasa dla Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,6 brutto to koło 1 tys. do kieszeni a praca nie lubiana przez ludzi, bo nikt nie lubi mandatów ... i się dziwią że chętnych brak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieć napisał:
Pokażcie mi ciecia, który zarabia 1600 zł.
KOLEGO 1600 TO NIE NA RĘKE TO MINUS PODATKI WIĘC SOBIE POLICZ PODAJA NETTO BO JEST WIĘCEJ ŁADNIEJ WYGLĄDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kmb napisał:
Sam jesteś cienias i cieć noi z tego co widać dupoliz pospolity. Co do zarobków i wkurzania i gnębienia starszych pracowników to przyznam Ci racje. O moich wójkach i pracy się nie martw a jak popracujesz w tym zawodzie tyle lat co ja to pogadamy przy piwku śmiejąc się z tych co właśnie się zatrudniają robiąc błąd życiowy. Pokaż mi chociaż 1-go lub jedną co tu kiedyś pracowali i odeszli a mają gorzej teraz niż mieli podczas pracy w tym bagnie bez dna.
CZyli można stwierdzic że opłaca sie iść pracować w Straży Miejskiej jak ma sie układ bo dadzą ciepłą posadke kto inny będzie na mnie pracował a ja będe brał premie więc dopilnuje swoją i żony firme zaoszczędze na zusie same profity no to jedno miejce mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ztego artykułu wnioskuje że to przechowalnia pana komendanta dla ludzi z układami co nie doslali się do policji i innych służb i trzeba ich gdzieś poupychac odczekać na kolejne testy do policji lub fuchy połatwić. Praca niewdzięczna i to za marne pieniadze bez uprawnień emerytalnych i zarobki dwa razy mniejsze niż w policji to kto niby chciał by teraz tam pracowac jak nie ukladowcy i osoby nie calkiem odnajdujące się ale po lini sie wszystko załatwi.ZA CO WYPŁACANE SĄ TE PREMIE BO TO NOWOŚĆ MOŻE BAŃKA PODA TABELKE SPECYFIKACJI CO ZA ILE BO O NAGRODACH SŁYSZAŁEM W UM ALE PREMIE JAK W ZAKŁADZIE ZA PRACE NA AKORD TYLKO ZA CO PŁACA W STRAZY MIEJSKIEJ MOŻE GAZETA SIE DOWIE I NAPISZE ARTYKUŁ (NIECH BAŃKA PODA TABELKE) CO SIE PREMIUJE W STRAŻY MIEJSKIEJ. NAJCZEŚCIEJ TO UKLADOWCÓW I LUDZI PO LINI ZATRUDNIONYCH JAK KTOŚ SŁUSZNIE ZAUWAŻYŁ TAKIE CZASY BEZ SPRAWIEDLIWOŚĆI. PRAGNE ZAUWAŻYĆ ŻE DO STRAŻY PRZYJMUJĄ EMERYTÓW RÓWNIEŻ PODANIA POWINNI SKŁADAĆ POLICYJNI EMERYCI TO KOLEGA PO FACHU ZATRUDNI BO SAM POLICYJNY EMERYT W LUBLINIE BEZROBOCIE A PARTJA TRZYMA EMERYTOW TJ UM LUBLIN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1600 BRUTTO!!! TO JEST WŁAŚNIE LUBLIN. NĘDZA NĘDZA NĘDZA NĘDZA. PANI WICEPREZYDENT KOŁODZIEJ-WNUK NA SAME ROZMOWY ZE SŁUŻBOWEJ KOMÓRKI Z WAKACJI NA BALI WYDAŁA Z PAŃSTWOWEJ KASY 2000 TYS ZŁOTYCH CZYLI PRAWIE DWIE PENSJE NETTO STRAŻNIKA. ZAORAĆ TO MIASTO I POSADŹIĆ KARTOFLE PRZYNAJMNIEJ JAKIŚ POŻYTEK BĘDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktoś wie czy duzo ludzi zlozylo paiery bo nie wiem czy skaldać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...