Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuje straży miejskiej przejrzeć osiedla na Czechowie i przypatrzeć się gdzie parkują samochody i jak na ciągach pieszych wmontowali słupki metalowe a właściwie SŁUPY!!!!! Nie daj boże pożaru budynku........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest kwestia tego że policji nie ma jak jej trzeba, że starż miejska mandaty pisze za handel pietruszką a nie patroluje noca Lublin. To kwestia tego, że byli są i będą dookoła nas przygłupy dla których szczyt szaleństwa to nie jakieś dzikie podróże, przebywanie w towarzystwie ładnych dziewczyn i intymności z tym związane tylko wychlanie wódki na ławce osiedlowej i podpalenie śmietnika żeby jakoś się w tym swoim nędznym, pozbawionym perspektyw życiu poczuć. Łał jak płonie!!! Łał ja to zrobiłem. Ta szopka na osiedlu ze strażą pożarną to moja zasługa. Gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...