Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy o pożarze kamienicy (wideo)

Utworzony przez artur890, 3 czerwca 2008 r. o 07:19 Powrót do artykułu
Byłem wczoraj świadkiem tego pożaru. I wolałbym aby artykuły były bardziej rzetelne. Osobiście przyglądając się akcji ratowniczej przez ponad godzinę widziałem tam dwa wozy strażackie!!!!!!!, lecz udział w akcji ratowniczej brał tylko jeden. Dopiero kilka minut przed 20 przyjechały kolejne posiłki. to pokazuje nam jak okropelnie zła jest organizacja w straży pożarnej bądź jak bardzo boją się ludzie wziąść odpowiedzialności. A zresztą jaka to była akcja ratownicza- jeden wysięgnik na który podawana była woda. która nie za bardzo chciała lecieć. Załośnie to wygladało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżałem obok palącej sie kamienicy po godz. 18. Widziałem 3 wozy strazackie oraz 3 radiowozu policji. Akcja trwała sprawnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...