Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnik kradł w areszcie w Lublinie? Stanie przed sądem. Tłumaczy, że tylko pożyczał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 r. o 13:19 Powrót do artykułu
pewnie to plecak,bo praca w magazynie dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jeszcze pozostałości po zrzucie włodawskim, który nastąpił kilka lat temu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze nie mogę się nadziwić jak czytam o takich matołach co za parę drobnych tracą niezłą robotę. Za dobrze było na państwowym w budżetówce gdzie nawet niską bo niską ale zawsze się ma emeryturę po 15 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mundurowi, mundurowy, jak się w głowach redaktorów to słowo zalęgło, to pasuje, jak wytrych do wszelakich artykułów o policjantach, strażnikach więziennych itd. itp. Z utęsknieniem oczekuję na ,,newsa'', w którym przeczytam, że trumnę z nieboszczykiem nieśli na barach mundurowi z zakładu pogrzebowego xyz. Wszak w zakładach posługi na tym świecie ostatniej, również pracownicy mają uniformy stosowne do rodzaju wykonywanych czynności. Analogicznie odźwierni w hotelach, ochroniarze wszelakich agencji, strażnicy miejscy, a zatem opisują w przyszłości, jakiekolwiek zdarzenia z udziałem ww, łaskawie podciągnijcie ich pod mundurowych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem, że te druty kolczaste pokazują w związku z aferami korupcyjnymi w ratuszu... Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okraść złodzieja to nie grzech. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czujecie tu typowej nagonki i scedowania winy na jednego zwykłego funkcjonariuszka? Coś mi tu śmierdzi. A może ktoś chce się wybić na ludzkiej krzywdzie...W mundurówkach to częsta rozgrywka. Pewnie prawda wyjdzie w sądzie- i sądzę, że kilka głów może polecieć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz Smoleń jego tatuś też były mundurowy tyle że były policjant wydalony ze służby teraz kolej na brata Kamila z drogówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...