Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W zimie będą jaja, mało słońca, od -10 do -30 stopni, mozliwe że akumulatorki w Francji nie wytrzymają Chociaż i tak wtedy nie będzie miejsc parkingowych tylko hałdy śniegu z błotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny desing modny w latach 80 tych na ulicach Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin.spp24.pl/ Według mnie strefa jest za mała i przydałoby się powiększenie jej wzdłuż Solidarności przynajmniej do Głębokiej, Sowińskiego i Poniatowskiego. Rozważyłbym też powiększenie do Muzycznej, Szczerbowskiego, Piłsudskiego, Młyńskiej, Gazowej, Pocztowej, Kunickiego, Wolskiej, Fabrycznej i Unii Lubelskiej, też wzdłuż Solidarności. Na Rusałce, w miejsce boisk, zarośli i ogródków działkowych, powinien powstać wielki darmowy parking z którego autobusem można by się dostać do wnętrza strefy. Podobne mogłyby się znaleźć w rejonie Północnej i Szeligowskiego, Parku Ludowego i zamiast ogródków działkowych przy Unii Lubelskiej. Pozdrawiam, student Politechniki z Dziesiątej. PS. Zastanawiam się jeszcze, czy parkomaty nie przydałyby się wzdłuż ulicy Zana. A swoje uwagi złożę też w biurze strefy.Zjeździłem już wiele polskich dróg i wiele polskich miast, a w paru zagranicznych byłem. Mam prawo jazdy, mam samochód. Wiem, że strefa płatnego parkowania jest rozwiązaniem dobrym, a szczególnie przy niewygórowanych opłatach, takich jak będą u nas. Np. w Malborku wolałem się zatrzymać w strefie, niż na prywatnym płatnym parkingu lub na "bezpłatnym", ale z Panem Żulem.Na uczelnię jeżdżę z Dziesiątej prywatnym samochodem. Pięć miejsc, jadę sam. Lubię niezależność, więc carpooling odpada. Skuter - ok, ale pojedź tym w zimie. Komunikacja miejska? Spoko, ale najpierw kilometr piechotą na końcowy trolejbusu, a potem kilometr po mieście. Z laptopem, teczką A3 z projektami, kanapkami, plecakiem.Południe Lublina cierpi komunikacyjnie. Przed wojną rozwój miasta szedł w naszym kierunku i wtedy Kunickiego wystarczała. Ale potem PRLowscy planiści rozlali Lublin na zachód i północ, zrobili tam siatkę ulic, a nam została Kunickiego. OK, dorzucili Diamentową, ale nie przedłużyli do Abramowickiej, a to poważny błąd. Aby się wydostać z Dziesiątej masz tylko Kunickiego, albo Zemborzycką i Diamentową. Nic więcej. Trolejbus jedzie do połowy Dzielnicy, dalej autobus raz na godzinę. Nie masz samochodu - do centrum Lublina jedziesz tyle co do Frampola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można instalować w XXI wieku parkomaty, w których nie ma mozliwości płacenia kartą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nie wstydzą tak z najbiedniejsztych ludzi kasę ściagac, że to mogą innym ludziom patrzeć w oczy na ulicy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkeon Strada -30 do +55 stopni , ciekawe czy wytrzyma w naszym klimacie , a waży tylko 120 kg, to osiłkowie go wyrwą z korzeniami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy strefy na ul. Popiełuszki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...