Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa Płatnego Parkowania: Pomalowali plac Zamkowy, a teraz muszą to zmyć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2016 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Ta nowa strefa to jedna wielka lipa. Wprowadzono ją, aby ograniczyć liczbę samochodów w centrum, a miejsc parkingowych jest więcej niż było (chodzi mi o starą strefę). Wiele miejsc wyznaczono bezprawnie zabierając pieszym chodniki. Są namalowane linie, a i tak część kierowców parkuje poza nimi nie ponosząc żadnej opłaty (oczywiście straż miejska nie reaguje). W tym mieście liczą się tylko kierowcy. Ostatnio podpisane standardy piesze to jedna wielka ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek działaj! chyba starczy tego cyrku na kółkach, hehe jak nie było linii źle- jak sa też źle ale otsochodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsc parkingowych jest więcej niż było (chodzi mi o starą strefę)
co w tym dziwnego skoro wcześniej strefa obejmowała o wiele mniej ulic? pomyśl zanim coś napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się czepiliście tej strefy, robi się to trochę nudne fakt, jest trochę niedociągnięć ale zaraz poprawią i będzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POTWIERDZA SIĘ, ŻE LUBELSKI URZĘDNIK, TO ZWYKŁY DEBIL NA SIŁĘ ODERWANY OD PŁUGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion i basen trzeba czymś spłacić to powiększają strefe płatnego parkowania :] jeszcze kilka inwestycji i strefa będzie od granicy do granicy miasta :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefy w tym wieśniackim mieście służą ino i tylko do postawienia parkomatu.A jako użytkownik takiej strefy oczekuję,że będa wyznaczone miejsca a nie wolna amerykanka służaca do zbijania kaski.Nie ma wyznaczonych miejsc przy ulicy=brak opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolor kostki nie jest znakiem drogowym poziomym. każde pobieranie opłat w tym miejscu to naciąganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale się czepiliście tej strefy, robi się to trochę nudne fakt, jest trochę niedociągnięć ale zaraz poprawią i będzie ok
Tyko do kiedy nie poprawią i nie oznakóją zgodnie z przepisami, to nie mają prawa pobierać opłat !! A kolor kostki to kolor kostki, w KRD nic na temat takiego znaku poziomego nie ma !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest 18 lipca a debile z Ratusza i im podlegli jeszcze nie wiedza ze kostka to nie linia i robia idiotów z siebie samych gratulacje i nagrody dla tych wszystkich pewnie juz przygotowane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jest 18 lipca  a debile z Ratusza i im podlegli jeszcze nie wiedza ze kostka to nie linia i robia idiotów z siebie samych  gratulacje i nagrody dla tych wszystkich pewnie juz przygotowane ?
linia z kolorowej kostki to też linia, gamoniu - jak o czymś nie masz pojęcia to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mocy noweli rozporządzenia wykonawczego, która weszła w życie w dniu 14 lutego 2014 r. w strefie oznakowanej znakiem D-44 miejsca dla postoju pojazdu samochodowego wyznacza się jednocześnie znakiem pionowym D-18 oraz adekwatnymi znakami poziomymi: P-18 „stanowisko postojowe” , P-19 – „linia wyznaczająca pas postojowy”, P-20 – „koperta”, P-24 – „miejsce dla pojazdu osoby niepełnosprawnej”. P-18 "Stanowisko postojowe" P-18 „Stanowisko postojowe” P-19 Linia wyznaczająca stanowiska postojowe P-19 Linia wyznaczająca stanowiska postojowe Oznacza to, że naliczanie opłaty za postój (a także opłaty dodatkowej) nie jest możliwe, jeśli miejsce parkowania zostało oznakowane jedynie znakiem pionowym lub jedynie znakiem poziomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
linia z kolorowej kostki to też linia, gamoniu - jak o czymś nie masz pojęcia to się nie odzywaj
Jeśli jest koloru białego lub żółtego... A tak to zwykła kostka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsc parkingowych jest więcej niż było (chodzi mi o starą strefę)
jaro napisał:
co w tym dziwnego skoro wcześniej strefa obejmowała o wiele mniej ulic? pomyśl zanim coś napiszesz
No przecież napisałem, że chodzi mi o starą strefę czyli obecną strefę A. W niej wyznaczono więcej miejsc parkongowych, bo zabrano część chodników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pokryje koszty zmywania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle tylko, że wyznaczając miejsca do parkowania ci co projektowali zapomnieli, że w wyznaczonym obszerze rosną drzewa, stoją znaki, słupki itd - co powoduje ,że spora część miejsc parkingowych jest ciężka do wykorzystania - tylko obok mnie są miejsca na auta o długości ok 50 cm, szerokości ok 100 cm a na kilku pozornie pełnowymiarowych zaparkowanie auta o długości 5 m to niezłe wyzwanie (większego się nie da zaparkować). Oby jeszcze obsługa Strefy Parkowania przypomniała sobie, że na chodnikach w strefie parkowania powinna nie tylko pobierać opłaty ale także dbać o czystość (sprzątanie) i odśnieżanie - co Straż Miejska usiłuje bezprawnie egzekwować od właścicieli pobliskich posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wywalić na zbity pysk dowodzącego ZDiM? Malowanie i zmywanie nie są za darmo, dlaczego podatnicy mają za to płacić? Może Urząd pracy znajdzie mu mniej odpowiedzialne zajęcie, np grabienie liści jesienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA PIERD..E ! HAHAHAHA TO JEST JAKIŚ CZESKI FILM Z TĄ STREFĄ PARKOWANIA. TERAZ TO JUŻ NA BANK WIADOMO, ŻE W ZARZĄDZIE DRÓG I MOSTÓW PRACUJĄ IDIOCI. TA SPRAWA Z PLACEM ZAMKOWYM TO JUŻ WISIENKA NA TORCIE JAK TE MATOŁY WYMYŚLIŁY TĄ CAŁĄ STREFĘ. JA PIERDZIU NORMALNIE JAK TO ZOBACZYŁEM TO PADŁEM ZE ŚMIECHU. WYKONAWCA TEŻ NIE LEPSZY. HAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Żuk odważy się zrobić porządek z ZDiMem ? Bo to co dzieje się w tej instytucji/urzędzie jest już więcej niż żałosne... ale widać cienias się boi stetryczałych pierników co zatrzymali się w latach 70-80 gdy po ulicy jeździł jeden powóz na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto pozwolił na zatwierdzenie miejsc parkingowych bezpośrednio przed i za przejściami !! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...