Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strefa płatnego parkowania w centrum Lublina może nie powstać

Utworzony przez Mario, 19 października 2011 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Ta grupa niby "radnych" nawet strefy parkowania nie może wprowadzić. Dala tego Tułajewa i całej jego grandy lepszy jest taki burd...l jaki jest teraz. Lewizna, dzicy parkingowi itd. W no0rmalnych miastach strefy sa od dawna i wszyscy żyją. Ale przecież to mentalnośc Lublina ..l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Ta grupa niby "radnych" nawet strefy parkowania nie może wprowadzić. Dala tego Tułajewa i całej jego grandy lepszy jest taki burd...l jaki jest teraz. Lewizna, dzicy parkingowi itd. W no0rmalnych miastach strefy sa od dawna i wszyscy żyją. Ale przecież to mentalnośc Lublina ..l.
To wyprowadź sie do normalnego miasta i nie gadaj głupot. W Lublinie tylko strefy brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cino napisał:
To wyprowadź sie do normalnego miasta i nie gadaj głupot. W Lublinie tylko strefy brakuje.
Nie wyprowadzę się bo kocham Lublin i razi mnie jak nieudolni niszczą moje miasto w którym moja rodzina mieszka od kilkunastu pokoleń. Strefa tylko ureguluje kwestie parkowania w mieście. Obecny stan jest podobny do miast w III świecie. Parkuję w centrum codziennie i aby kupić bilet muszę latać do kiosku (bardzo mało ma bilety) lub liczyć na lewego parkingowego z wytartym biletem po raz 100. Świetnie parkuje się na placu katedralnym gdzie stoją 2 parkometry. Zawsze można zapłaćić bez problemu. Nawet malutki Lubartów pod Lublinem ma strefę i parkometry. Ale u nas to lepiej pomarudzić!!! To jest straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkujcie na ul. Karłowicza !!!!! W centrum i za darmo. Nawet na zakazie. Straż miejska nigdy nie wypisuje tam mandatów, bo się boi, że samochód należy do lokalnego prominenta, "pracującego" w pobliskim zielonym wieżowcu-biurowcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby wprowadzili strefę płtnego parkowania. Wtedy normalnie można by jeździć po centrum. Teraz byle gołod.upiec pcha sie do miasta. Paliwo po 10 zł i płatne strefy rozwiążą sprawe korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni kpią sobie ze swojego miasta, nie trafia do mnie żaden argument przeciw strefie.Tułajewów wybrały moherowe berety które nie mają pojęcia o parkowaniu w Lublinie.Obecny bałagan stwarza doskonałe warunki pracy "parkingowym" obstawiającym nasze miasto. Przedsiębiorcom strefa byłaby na rękę ponieważ miejsca przed sklepem nie zajmowałby urzędas lub pracownik, a klient.Parkomaty wiele upraszczają jednak dla naszej rady miasta nic nie jest jasne i proste, polecam wszystkim zapamiętać słowa radnych i przypomnieć je przed kolejnymi wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Prezydent żuk nie umie wybudować wielopoziomowych parkingów lub inaczej zwiększyć ilości miejsc do parkowania? najłatwiej obciążać mieszkańców opłatami, podwyżkami cen podatków, wody , biletów iin. zamiast trochę pomyśleć. Nie ma Lublin szczęścia do Prezydentów - nieudolne lenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie!Niech Pan odkorkuje śródmieście.Przedsiębiorcy niech nie boją się o obroty,ponieważ teraz jest gorzej,nie można w ogóle zatrzymać się,by coś kupić i kupujący jadą dalej.Na ul.Chopina,Narutowicza,Konopnickiej non stop parkują samochody studentów i pracowników różnych instytucji skutecznie utrudniając życie mieszkańców nie mających gdzie zaparkować.Trochę pieniędzy w kasie miasta też by się przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę czytać o tych BEZNADZIEJNYCH ludziach, którzy ewidentnie GRAJĄ POD BIEDNEGO OBYWATELA, zamiast K*WA zająć się sprawami miasta na poważnie. Rzygać mi się chce, jak widzę, że Radny JURKOWSKI, mistrz PUSTYCH RUCHÓW i G*WNIANYCH imprezek z D*PY WZIĘTYCH mówi, że jak będzie strefa, to żaden klient sklepów nie przyjedzie do centrum robić zakupy i straci na tym prywatny przedsiębiorca. IDIOTYZM, deb***IZM, PROSTACTWO i nie wiem, co jeszcze. NIE ROZUMIEM, jak można być tak ograniczonym. Ja NIE JEŻDŻĘ DO CENTRUM TERAZ, bo ŻADNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ nie jest dla mnie spotykanie się z jakimiś niby "parkingowymi", śmierdzącymi żulami, którzy wciskają jakieś stare, wytarte, bilety i chcą za to nie wiadomo ile kasy. Wkurza mnie, jak podchodzą do mnie pijaczki i chcą "pięć złotych za popilnowanie samochodu". MASAKRA. Jestem ZDECYDOWANIE ZA STREFĄ. A do centrum samochodami NAJWIĘCEJ JEŹDZI PRACUJĄCYCH TAM LUDZI, w tym urzędników oczywiście. Radni sami też pewnie parkują gdzie się jeszcze tylko da za darmo i szkoda im parę groszy na bilet. JAK KOGOŚ STAĆ na "SAMOCHÓD", to stać go i na opłaty za parkowanie. A jak nie stać, to spadać na wieś z powrotem. Miasto jest dla LUDZI, a nie dla samochodów. Jeśli ktoś w to nie wierzy, niech zobaczy, jak jest w innych miastach na świecie. Idealny przykład - Kopenhaga. Tam zamknięto wiele ulic w centrum miasta i sklepy, kawiarnie etc., zamiast parkować, zaczęły zarabiać więcej, a ulice tętnić życiem. Zresztą nie trzeba szukać daleko. 160 km od nas, w Warszawie, jest płatne parkowanie w centrum, a mimo to masa ludzi codziennie robi zakupy w sklepach i je w restauracjach. dlaczego mamy tu to, co mamy? bo LUDZIE są ograniczeni. ci ograniczeni ludzie to także radni, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cino napisał:
To wyprowadź sie do normalnego miasta i nie gadaj głupot. W Lublinie tylko strefy brakuje.
nie masz prawa odmawiać innym prawa mieszkania w tym mieście. nie jest ono twoją prywatną własnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herbatnik napisał:
nie mogę czytać o tych BEZNADZIEJNYCH ludziach, którzy ewidentnie GRAJĄ POD BIEDNEGO OBYWATELA, zamiast K*WA zająć się sprawami miasta na poważnie. Rzygać mi się chce, jak widzę, że Radny JURKOWSKI, mistrz PUSTYCH RUCHÓW i G*WNIANYCH imprezek z D*PY WZIĘTYCH mówi, że jak będzie strefa, to żaden klient sklepów nie przyjedzie do centrum robić zakupy i straci na tym prywatny przedsiębiorca. IDIOTYZM, deb***IZM, PROSTACTWO i nie wiem, co jeszcze. NIE ROZUMIEM, jak można być tak ograniczonym. Ja NIE JEŻDŻĘ DO CENTRUM TERAZ, bo ŻADNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ nie jest dla mnie spotykanie się z jakimiś niby "parkingowymi", śmierdzącymi żulami, którzy wciskają jakieś stare, wytarte, bilety i chcą za to nie wiadomo ile kasy. Wkurza mnie, jak podchodzą do mnie pijaczki i chcą "pięć złotych za popilnowanie samochodu". MASAKRA. Jestem ZDECYDOWANIE ZA STREFĄ. A do centrum samochodami NAJWIĘCEJ JEŹDZI PRACUJĄCYCH TAM LUDZI, w tym urzędników oczywiście. Radni sami też pewnie parkują gdzie się jeszcze tylko da za darmo i szkoda im parę groszy na bilet. JAK KOGOŚ STAĆ na "SAMOCHÓD", to stać go i na opłaty za parkowanie. A jak nie stać, to spadać na wieś z powrotem. Miasto jest dla LUDZI, a nie dla samochodów. Jeśli ktoś w to nie wierzy, niech zobaczy, jak jest w innych miastach na świecie. Idealny przykład - Kopenhaga. Tam zamknięto wiele ulic w centrum miasta i sklepy, kawiarnie etc., zamiast parkować, zaczęły zarabiać więcej, a ulice tętnić życiem. Zresztą nie trzeba szukać daleko. 160 km od nas, w Warszawie, jest płatne parkowanie w centrum, a mimo to masa ludzi codziennie robi zakupy w sklepach i je w restauracjach. dlaczego mamy tu to, co mamy? bo LUDZIE są ograniczeni. ci ograniczeni ludzie to także radni, niestety.
Masz zupełną rację.Popieram w 100%,tylko co my możemy poradzić na "mądrość i nieomylność" niektórych radnych.Najwyżej w wyborach o nich sobie przypomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówią: "w mętnej wodzie lepiej ryby biorą". Właśnie dlatego PiS nie chce wprowadzić parkomatów w centrum i jasnych zasad płatnego postoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a właśnie. dodam jeszcze, w związku z powyższym komentarzem, że o NIEUDOLNOŚCI RADY MIASTA przypomnę sobie NA PEWNO przy kolejnych wyborach. i liczę, że pozostali wyborcy RÓWNIEŻ. Radni myślą pewnie na zasadzie: "jak poprzemy strefę, to biedni lublinianie na nas nie zagłosują w kolejnych wyborach". a to myślenie głupie i ograniczone. bowiem jeśli NIE POPRĄ, to nikt z biednych nie będzie o tym pamiętał. nikt nie zapamięta tego, czego NIE zrobili, ale każdy zapamięta to, CO ZROBIĄ. więc jeśli zrobią COKOLWIEK, co się prostackiemu i zaściankowemu elektoratowi nie spodoba, to I TAK nie dostaną ich głosów. mojego głosu na pewno nie dostaną ci, którzy będą opierać się strefie płatnego parkowania i dążyć tym samym do zaśmiecenia, zasmrodzenia i zatłoczenia centrum miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale gdzie oni widzieli PUSTE autobusy? Od września pracuję na pół etatu w jeden z placówek na Rynku, muszę dojeżdżać autobusem w różnych godzinach (od 7 rano do 22 wieczorem) i jakoś nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek mogła chociaż usiąść! No, może czasami gdy wracam po 22.00 w stronę LSM w 11 znajdzie się kilka wolnych miejsc. Ale przecież urzędy i inne placówki, w których ludzi jadą coś załatwić albo kupić nie pracują do 22.00. O cenach biletów jeszcze słówko - niech kosztują i 3 złote, ale przejazd powinien odbywać się w humanitarnych warunkach! Ani usiąść, ani się przekręcić, starsze panie walą ludzi siatkami i parasolami po nogach, młodzież nie lepsza. Nie dziwię się, że ludziom poziom kultury spada, skoro są stłoczeni jak śledzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...